Професионални серии за коса - Тема 166

  • 71 685
  • 912
# 750
Момичета,
Косата ми е с тънък косъм, без обем, но в момента е и средно изтощена и безжизнена от боя + преса.

Чудя се между Redken Acidic Bonding Concentrate серията или Olaplex ?
Или друга марка, ако имате предложения за мен?
Виж целия пост
# 751
Момичета,
Косата ми е с тънък косъм, без обем, но в момента е и средно изтощена и безжизнена от боя + преса.

Чудя се между Redken Acidic Bonding Concentrate серията или Olaplex ?
Или друга марка, ако имате предложения за мен?


Моята коса е като вашата, но не използвам преса. Серията Redken Acidic Bonding не ми допада, прави косъма твърд и сух. Единствено термозащита от тази серия ми хареса.
От Дъглас си взех тази маска - може да я погледнете , но все още не съм я пробвала.
Звучи обещаващо, интересното ми стана, че маската за обем и тази за хидратация и мекота са с една и съща формула - а са две маркетингови линии. Явно за да се продава на по-широка аудитория. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 752
Олее аз си купих Лакме боди мист , ужас , и той бил за обем в корена , объркала съм ги

Мдам, аз съм с пропагандата за спрея, Shape e. Ама няма страшно, давайте с Боди мист и дайте отзив, тъкмо да знаем. Може да стане и с него, не бързайте да се отказвате и да тичате за Шейп Blush
Виж целия пост
# 753
Здравейте, търся си leave in conditioner с малко протеин. Спряла съм се на тези 2, някой има ли опит и с двата, кой да избера? Суха изрусена коса, висока порьозност



Виж целия пост
# 754
Термозапечатващият крем за влажно време на Олиосета хубав ли е? Колебая се между него и крема всичко в едно.
Виж целия пост
# 755
Термозапечатващият крем за влажно време на Олиосета хубав ли е? Колебая се между него и крема всичко в едно.
  И двата ги имам , зависи за каква цел ще ги използвате .... ако се фокусирате върху интензивна защита при използване на уреди с висока температура или имате нужда от продукт за контрол на фриз ефекта , термозащитният запечатващ крем вероятно ще даде по-силен  ефект....  All in One Крема използвам след измиване на косата и тя става мека , бляскава и лесна за разресване , но не го използвам с основна  цел на термозащита. Simple Smile
Виж целия пост
# 756
Момичета, моля да ми препоръчате спрей или друг продукт за ежедневна употреба, който да поддържа косата лъскава и подредена за тънък и третиран косъм, нещо което не утежнява.След къпане първият ден е добре и на следващият пак една суха и заплетена.
Виж целия пост
# 757
Колебая се за ДПШ Джойко или Лакме ? Относно Лакме Боди мист за обем изказвам мнение -Да прави задоволителен обем за мен , но продукта се усеща върху косата . Така ли е  и с Лакме Шейп ?
Виж целия пост
# 758
Какво си купихте или планирате да си купите от черния петък в Златна рибка? Аз днес забърсах термото на Напура заедно с още 2-3 нещица. Канех му се от адски много време. Относнп термо крема на Олиосета - страхотен е, даже ми допада повече от All in one.

Пробвах шампоана на Олиосета от глоси серията, не ми допадна. Предполагам, че маската би ми допаднала, но не харесах аромата на серията...Спреят пробвах в магазина, но както Искрица написа, със сигурност ще е по-добре да се пробва с разнасяне първо на ръцетв.
Виж целия пост
# 759
Взех от Рибата отново 50 мл O'right  Caffeine Botanical Scalp Revitalizer , миналата година много ми ускори разтежа , както и гъстотата ... а и рядко го намаляват
Виж целия пост
# 760
Аз понеже си ползвам предимно Лалга сега си заредих всичко, което ми е на привършване - 2 шампоана - един за къдрава коса и един класически, спрей за хидратация без отмиване, крем за къдрици, олиото и 4 ампули CRP за средно гъста коса ......
Виж целия пост
# 761
Ревиталайзъра замина за първия писал.
Виж целия пост
# 762
Взех от Рибата отново 50 мл O'right  Caffeine Botanical Scalp Revitalizer , миналата година много ми ускори разтежа , както и гъстотата ... а и рядко го намаляват

За мен е абсолютно не работещ продукт и аз го купих миналата година на намаленията, успях да го докарам наполовина, ако го иска някой да ми пише, точно се засилих да го изхвърля, мирише странно!

Колко му е срока на годност след отваряне? Ще може ли да ми го запазиш за следващия месец да го пробвам? Понеже и аз съм малко скептична. Но пък съм с лек косопад следродилен и бих искала да видя дали ще даде ефект.
Виж целия пост
# 763
Аз съм прицелила този с меланин и кофеин на орайт. Някой има ли опит дали намалява белите коси?
Виж целия пост
# 764
Аз понеже си ползвам предимно Лалга сега си заредих всичко, което ми е на привършване - 2 шампоана - един за къдрава коса и един класически, спрей за хидратация без отмиване, крем за къдрици, олиото и 4 ампули CRP за средно гъста коса ......
Може ли препоръка крема за къдрици или флуида на Лалга по-добре и трайно оформят? Благодаря предварително.Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия