

Рейта е супер и разбихме и отвяхме конкуренцията в сряда във всички категории. Само така. Браво на нашите любимци. Голяма сила са.
Успехът е Общ и го оценяваме и признаваме. С много голяма фенска база и подкрепа са и двамата. Разбира се и екипът зад камера има значение. Хареса ми серията снощи, като цяло с някой забележки. Беше емоционална , силна и завладяваща с обрати и напрежение накрая. Танцът и изпълнението е черешката на тортата. Най - доброто от доброто!:heart_eyes:Видеото с репетицията е готино.
Вече има и благодарности и статии.


Снимките, които е споделила и снимала Демет са чок гюзел. Браво! Добре че е социална и общителна и енергична, че на някой от колегите nе може да се разчита.



Тук е взел китарата, което изобщо не ме изненадва това е от хобитата му.

Тази последната не е от Демет
















. Но явно комисарката ще я накара да си признае, уж така небрежно, или ще запише думите ѝ или ще забележи в далечината Ешреф



















