Пазаруване от about you - тема 39

  • 56 730
  • 750
# 660
Не са намалени при мен. На 86,90 ми излизат
Виж целия пост
# 661
Сменили са цената. На високата са си.
Виж целия пост
# 662
Коженото яке на Maze, което скоро взех, няма такъв потъмнен ефект. И моделът е подходящ за високи дами. Този цвят се води Пепел от рози, но е по-скоро убито керемидено-розово  Като на снимките, но малко по-убит/не наситен цвят е, хубав е. https://www.aboutyou.bg/p/maze/prehodno-yake-ryana-7587677
Виж целия пост
# 663
86.90 са. При мен направо така ми ги показва и без кошница. Те обичат понеделник по обед да въртят цените. Понякога в сайта показва още намалената, но в кошницата е вече реалната.
Виж целия пост
# 664
Да, исках да взема още 1 комплект и докато се почудя какво да добавя, айде адио Рио Simple Smile, ще запомня че в понеделник по обяд става промяна.
Виж целия пост
# 665
Всички неща , които ми бяха в кошницата, са с увеличена цена.
Виж целия пост
# 666
Май вдигнаха цените
Виж целия пост
# 667
Коженото яке на Maze, което скоро взех, няма такъв потъмнен ефект. И моделът е подходящ за високи дами. Този цвят се води Пепел от рози, но е по-скоро убито керемидено-розово  Като на снимките, но малко по-убит/не наситен цвят е, хубав е. https://www.aboutyou.bg/p/maze/prehodno-yake-ryana-7587677
Тези якета много ми харесват и щях да поръчвам, но някой писа помня, че ръкавите са дълги. Е, аз съм късоръка и е проблем. Иначе като модел са ми топ.
Виж целия пост
# 668
Здравейте, код за отстъпка за outlet магазина има ли?
Виж целия пост
# 669
Почти всичко нагоре я любими.
Виж целия пост
# 670
Да, исках да взема още 1 комплект и докато се почудя какво да добавя, айде адио Рио Simple Smile, ще запомня че в понеделник по обяд става промяна.

Шареният комплект са на 57 лв.
Виж целия пост
# 671
Нещо са променили визията през мобилен или аз съм пропуснала.
Любимите ми излизат по 1 на ред, а не решетка. И сега да скролвам 280 реда за да ги прегледам?!
Мне, мерси!
Виж целия пост
# 672
Няма промяна при мен на Айфона. Но горе в дясно имам и за решетка и за еденична лента.
Виж целия пост
# 673
Получих яке и газели от аутлета,както и чанта от основният сайт.
Якето М ми е голямо,а всичките ми кожени якета са М.Дори с пуловер ми  стърчи най-долу,отзад прави гънки в горната част,ръкавите са ми дълги и широки като на борец(а не съм дребна на ръст,173см съм).110лв беше:
https://www.aboutyou.bg/p/freaky-nation/prehodno-yake-maily-9796 … _campaign=product
Газелите са приятно жълто.Нося 7UK и си отговарят.77лв.
Чантата е нежно розово.Практичен за мен модел,компактна но събира много.142лв:
https://www.aboutyou.bg/p/michael-michael-kors/chanta-s-prezramk … _campaign=product
Виж целия пост
# 674
Коженото яке на Maze, което скоро взех, няма такъв потъмнен ефект. И моделът е подходящ за високи дами. Този цвят се води Пепел от рози, но е по-скоро убито керемидено-розово  Като на снимките, но малко по-убит/не наситен цвят е, хубав е. https://www.aboutyou.bg/p/maze/prehodno-yake-ryana-7587677

Много благодаря за отзива! 🌹 Разкошно изглежда, сложих го в любими да дебна малко да го намалят. 🙂

mamamishi, уфф, съжалявам, че и твоето е такова, явно наистина се води "ефект"... 😶

АeroJ, Teta75, така е, сигурно ще ми кажат мял-чал, ама ми стана интересно дали все пак нямат някаква информация.

deyzi, страхотни находки, със здраве да си ги носиш! 😊
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия