Домакини 92 - лято, лято

  • 32 990
  • 737
# 390
Страхотно кафе! Аз май ги чакам с най- голямо нетърпение и тръпна в очакване.
Ма Ко, каквото и да решите за почивка, ви завиждам благородно.
Хубав ден от мен!
Виж целия пост
# 391
ма ко благодаря за кафето!
Не е за човеци навън... През половин час сменям водата на кучето и и поливам край колибата да я разхладя. Затворила съм врати и прозорци и стоим в къщи с мъжа и дребното. Големият е след нощна и предполагам ще спи както и последните няколко дни.
Виж целия пост
# 392
Добро утро!

Мария, мърдай някъде за по уикенд, около вас колкото искаш възможности
Джейми, при вас поне разхлаждането е лесно и близо
Шефа ще ходи с приятели на Витоша. Ставам да направя сандвичи и да приготвя раницата
Гушки на всички и хайде на отчет Hug
Виж целия пост
# 393
Тук!
  Малко на работа,че имам спешни задачи,после оставям колежката да си работи и аз хуквам по други задачи. Този ,който е измислил климатика, прегръщам го!
Виж целия пост
# 394
ма ко не е точно така. Не обичам да ходя на плаж, а във водата изобщо няма сила, която да ме вкара. Обичам планината. Мъжът ми и той не обича плажа, виж водата той я харесва.
Виж целия пост
# 395
Здравейте!
Благодаря за кафето!
Ма Ко, без ММ хич не ми се мърда.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 396
И аз тук.Голяма жега е при нас,вчера в 8 вечерта беше 39 градуса...
Двуцветната ми роза най-накрая цъфна в два цвята,ама трябваше да са жълт и червен,а се оказаха бял и червен (миналата година пък само в жълто цъфтя) и много бързо прецъфтя...
Виж целия пост
# 397
Привет на всички!
Ние днес с младежите сме на плаж. При нас на сянка е добре, но след малко се прибираме, че гледам в обедните часове да сме вътре.
Нищо интересно няма при нас в момента. На прибиране ще взема един пъпеш и следобед ще сложа момчетата да си легнат и планирам да пия леден сок от ябълка и да пробвам да почета книга, защото тези дни си усещам очите малко по-добре.
Виж целия пост
# 398
Добро утро!

В тези жеги е супер. Вчера 3 пъти излизах, няма никой по улиците, голям кеф. Днес съм само до магазина
Виж целия пост
# 399
И ние сме свикнали на жегата. Единствено ме е страх от слънцето заради пигментните петна.
Виж целия пост
# 400
Привет момичета!
Хайде кафето от мен.

Момчето ми си смени компютъра и наследих стария, три дни сортирам важните неща. Днес се разходихме, имах да оправям едни документи в университета. Задръстването беше прекрасно на входа на града. Направихме седмичния пазар и сега си почивам с кафето и продължавам с файловете.
За вечеря филе и салата. Диня за следобедна закуска. На дребното му заредихме глупости ( солети, брускети)
Виж целия пост
# 401
О, Джейми, изкушаващо кафе!
Аз съм на работа, да избутам и утре, та чак след това почивка.
Виж целия пост
# 402
Здравейте!
Съпругът ми пристигна преди малко. Каза, че е имало сериозен трафик.
Щерката е останала да работи. На шега и на майтап месецът работа за леля ѝ почти приключи. Горда е със себе си, а леля ѝ твърди, че е доволна. Тя и през август ще работи, но тук на морето и почасово само, но нали трупа опит за наесен. Ще видим къде ще я пратят от университета.
Момчетата сега легнаха, татко им също, а аз чак сега открих Stranger Things и се зарибих бързо, та ще гледам серия. Дъщерите отдавна ми го препоръчваха и се чудя защо чак сега го загледах.
Приятен уикенд на всички!
Виж целия пост
# 403
Хелоу!
   Много жега при нас!
Отпуска засега не се очертава при нас, но винаги е така.Вепе не се впечатлявам.На 08.08 сме на сватба в Асеновград, та да го броим за уикенд за почивка. Аз август ще гледам Кати, градината не работи. От сега събирам сили, че ми изпива соса малкото дяволче.Само да захладнее малко.
Виж целия пост
# 404
При нас пак е неистова жега и ме боли главата страшно много,а тъкмо ставам от обеден сън(то и преди да легна ме болеше,но обикновено минава след преспиване).Изпих един аспирин с витамин Ц и дано мине.
Децата им обещахме водене на басейн след 5,,ама точно тогава е и най-топло.
Stranger things го започнахме с ММ,май 2-3 серии гледахме,но на него не му беше интересно,а за мен малко страшничък идва,и се отказахме...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия