Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да Ви коства живота! ПАП и HPV

  • 283 165
  • 1 784
# 105
#Crazy
Леле какво сте сътворили тука ! Заприличало е на тема от дир-а!

Съгласна съм alpha_beta, направо човек да го е страх да пише вече....ако се оплаче още по-лошо.Постинга на ГОСТА едва ли не ни изкарва лигли......което ме навежда на мисъла, че не е имал прблем от такова естество, което би трябвало да се обсъжда тук.Постингите му по скоро са на човек, който може би е недооценяван в живота или търси внимание което не получава навън.Излива гняв и заядливост тук.
Виж целия пост
# 106
Драги гост, който пише в женски род, анонимна точко,

има няколко неща, които искам да споделя. Няма да цитирам целите ти постинги, за да не стане прекалено дълго.

1. Тази информационна тема не беше оспамена така позорно от нас - пушачките, които ти взе на мушка.

2. Новият подфорум "Доктор NIVEA Baby" е прекрасна идея, само дето на майките, писали в края на март, още не е отговорено. Имам разбиране, че д-р Слънчева не може да огрее навсякъде, все пак жената има професионален и личен живот. Но именно в дискусионни теми, тези майки ще намерят отговорите на въпросите си.

3. Първият ти анонимен постинг в тази тема е този. Причината да пишеш като гост е цитат: "точно защото това е важна тема и искам думите ми да бъдат тълкувани не базата на някакъв виртуален авторитет" край на цитата.
В този постинг обаче, не казваш нищо съществено по "тази важна тема". Обвиняваш emoli, че държала сметка... Аз мисля, че не е държала сметка, думите й винаги са били препоръчителни. Да вземем за пример заглавието на темата (Танина, нищо лично, мила): съвет от доктор не знам си кой, който звучи като размахан пръст и много по-лесно се асоциира с държане на сметка.

цитат: "Отношението е подобно на това родител студент да се кара на детето си защо преписва в училище..." край на цитата <-- Каква е връзката между това да си студент и детето ти да преписва в училище? Искаш да кажеш, че всички студенти преписват? Моля приеми тези въпроси за риторични, а не като повод за нов флейм! Благодаря!
Толкова за твоя принос по "тази важна тема".

4. Не разбирам защо си се заяла с emoli! Не, тя не ми е приятелка, и добра позната не ми е. Тя е просто една форумка, която пише достатъчно грамотно, има собствено мнение, прави впечатление на интелигентна жена, не се крие зад точкови никове като гост... все добродетели, които да я направят симпатична в моите очи. Не че това е важно. Това е обяснение на моята позиция, искам обаче да разбера твоята. Ако ми кажеш, че е защото е пушачка, ще е смешно и леко дискриминиращо изказване.

5. Има връзка с точка 4. Това, че някой е бил пациент, не го прави капацитет, но много често го прави компетентен, имащ опит така или иначе.

6. цитат: "Колкото до това кой какво е направил - ако си направиш труда можеш да откриеш, но нова няма да е от полза за теб, и няма причини да си губиш времето да правиш такова търсене." край на цитата. И да искам, колкото и безполезно да е за мен, няма как да разбера какво си направила ти, защото пишеш от позицията на анонимна точка. Какво стана с безвъзмездната помощ, която предлагаш?
"...проблема, за който съм чела в чужбинските форуми - като дадеш някой линк хората в повечето случаи ги мързи да си направят труда да го проверят и предпочитат да им се каже в прав текст" край на цитата. <-- Точно с тази цел "търсих чест и слава", превеждайки материали на български. Кой те е опонирал теб и къде? Момичетата, обикновено благодарят, когато някой "безвъзмездно" сподели труда си.
Виж целия пост
# 107
От пишещите тук и в "искам бебе", единствено alpha_beta  не е предубедена и разбира написаното. Впечатленията са ми от "искам бебе", не от тази тема.
Това, че сте ядосани е нормално - аз изказвам критика, която вие не можете да преглътнете, въпреки че "не сте съвършенни", както беше написала emoli.
Темата беше информационна главно до края на първа страница и основно постинга на Танина. Всичко останало си е перчене кой какво и как е преживял, нито е информативна за жените и измененията на шийката на матката, нито е дискусия, каквото твърдите че няма място в темата. (първата ми анонимна публикация е едва на 5та страница). За да се избегнат грешки - аз не съм vivita.
Танина, чудесно е че си пуснала тази тема, поне първа страница ще свърши работа.

Спирам да пиша, защото натам ще си е чисто заяждане от моя страна, тъй като вие явно имате проблеми с егото си и не търпите различно от вашето мнение. Останете си с мир, и дано проблемите ви да са свършили.
Виж целия пост
# 108
Опа, щях да забравя - cubbit, по-коректно е да дадеш линк не към профила ми, а към страницата с превода ми.
Редакцията е доста далеч от оргиналния текст, който е на английски, затова по-добре потърси подобен текст на немски и ползвай него. Просто се променя много смисъла.
И тези, които не занят някой западен език - има достатъчно информация на руски език, просто трябва да потърсите. Ако искате все пак де....
Виж целия пост
# 109
Опа, щях да забравя - cubbit, по-коректно е да дадеш линк не към профила ми, а към страницата с превода ми.
Редакцията е доста далеч от оргиналния текст, който е на английски, затова по-добре потърси подобен текст на немски и ползвай него. Просто се променя много смисъла.
И тези, които не занят някой западен език - има достатъчно информация на руски език, просто трябва да потърсите. Ако искате все пак де....

Немският и английският ми са на еднакво ниво. Доста над разговорното.
Писах ти на лична.
Виж целия пост
# 110
Анонимната точка пък защо намесва Искам бебе Tired
Не си мисли, че лесно можеш да се скриеш - стилът ти си личи, така или иначе.
Надявам се накой Мод да мине да затрие малко боклук от тука...
Виж целия пост
# 111
Поздравления за тази тема. Ти просто си за наград Пожелавам ти много здраве, радост и щастие   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 112
Анонимната точка пък защо намесва Искам бебе Tired
Не си мисли, че лесно можеш да се скриеш - стилът ти си личи, така или иначе.
Надявам се накой Мод да мине да затрие малко боклук от тука...

Защото чета внимателно, а ти?
Щеше да разбереш, че темите, към които има препратка на първа страница са от там... Щеше да разбереш и защо пиша анонимно. Но явно е традиция да се чете избирателно...
Ако ти потрябва спешно модератор - знаеш - има бутон.
Виж целия пост
# 113
Анонимната точка пък защо намесва Искам бебе Tired
Не си мисли, че лесно можеш да се скриеш - стилът ти си личи, така или иначе.
Надявам се накой Мод да мине да затрие малко боклук от тука...

Защото чета внимателно, а ти?
Щеше да разбереш, че темите, към които има препратка на първа страница са от там... Щеше да разбереш и защо пиша анонимно. Но явно е традиция да се чете избирателно...
Ако ти потрябва спешно модератор - знаеш - има бутон.

МИЛА ТОЧКЕ, вече разбрах коя си, след много щателно преглеждане на всички постинги от предишната тема.Писала си на лична не само на мен....Не съм очаквала подобно отношение от теб.Болно ми е за теб.Това непрекъснато търсене на известност и кой е по-по- най не ти прави чест.
Приключих в тази тема!
На всички пожелавам много здраве Peace
Виж целия пост
# 114
Здравейте, не успях да изчета всичко, но ... ето какво ме притеснява:
Вчера си правих цитонамазка и лекарката направи изследването с клечка с памук. Някъде в началото четох, че ако не е с четчица, изследването е невалидно  Sad. Каква е истината?
Виж целия пост
# 115
Вчера си правих цитонамазка и лекарката направи изследването с клечка с памук. Някъде в началото четох, че ако не е с четчица, изследването е невалидно  Sad. Каква е истината?
Не, не е невалидно. Но с четчицата казват, че е по-достоверно. Но мисля, че ако преди си нямала проблеми от такова естество и тие  излязла І-ІІ група от резултата няма какво да се притесняваш  Peace А другата година, може да помолиш за четчица ...
Виж целия пост
# 116
Здравейте, не успях да изчета всичко, но ... ето какво ме притеснява:
Вчера си правих цитонамазка и лекарката направи изследването с клечка с памук. Някъде в началото четох, че ако не е с четчица, изследването е невалидно  Sad. Каква е истината?

Според мен а и така знам от лекарите си, материала за цитонамазката се взима задължително с четчица.
С памук се всима секрет за микробиологично изследване.
Виж целия пост
# 117
Прочетох в линка в подписа на Танина, че изследването се прави с ПАМУЧНА четчица, така че съмненията ми се опровергаха! Много здраве желая на всички!
Виж целия пост
# 118
Браво! Страхотна тема!  newsm10
Аз доста се напатих с моите цитонамазки, резултати и т.н.
Мисля, че определено трябва да има такава информираща и необременяваща тема!   bouquet
Виж целия пост
# 119
Здравейте всички.Браво Танина за темата.Аз също имам проблем от този род което ужасно много ме плаши.Не бива да се пропускат редовните цитонамазки поне веднъж годишно.Това е най добрата профилактика.И аз съм с ПАП 3.Края на 2005 бях 3-б миналия февруари бях ПАП 2,а сега сам ПАП 3-а и в края на месеца ми предстои конизация което ме ужасява.Надявам се всичко да е ок. Cry  Изчетох доста по темата и пак не ми е много ясно.Трябва ли да се страхувам от тази конизация?Добре че реших да си правя редовни цитонамазки след като родих че да уловя проблема на време.
 Много здраве и късмет на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия