Ясно и точно си синтезирала най-важните неща!

Браво и от мен!

Браво и от мен!


и аз не пропускам прегледите!Всяка година си ходя на профилактичен
това е много важно наистина



,
) и засилена поликистоза, взеха ми кръв за 8 хормони и в момента чакам резултати. След като ми спре мензиса ще ми прави цитонамаска (така ме наплаши с тази раничка че вече си мисля че имам рак
). Първо се притеснявах дали ще мога да имам деца а сега дали ще живея
, толкова съм депресирана че въобще не мога да се порадвам на многото хубави неща които ми се случваха напоследък и които ми предстоят. Последния профилактичен преглед ми беше края на юли 2006 г. и всичко си беше на ред включително и цитонамаската. Дали може за 9 месеци да съм развила рак. Моногамна съм от 3 години ако това има значение.
.
, няма да умираш, стига се шашка. Но щом и сама си преценила, че тези доктори не са компетентни, повече не ходи там.
. В последствие разбрах, че е било от нея и при това не е била обикновенна "раничка", а това, от което ти се притесняваш. И аз имам поликистозни яйчници, но никога не съм имала такова неспиращо кръвотечение за каквото говориш. Успех с докторите, и дано бързо те оправят
.
. 
Мила много си права,наистина лекарите само парички събират.Но нали знаеш
помогни си сам за да ти помогне и Господ!
Препоръчани теми