





Стискам палци за ТМ, както и за теб КАГ.

Още ми е смешно, мир на душата ѝ.
Същото и за ревността и завистта . Нали съм половин перЛичанка, че и другата половина капанка. Един колега на ММ коментирал коя е по-зла, а моят слушал, мълчал и накрая рекъл, че съм аз, защото съм хибрид и от двете. Тогава колегата му казал - как не те е страх да спиш до нея, че може да те убие! Голям смях падна когато ми каза за техните дебати. Те, децата, си мислят, че сме се родили възрастни.
На моите деца и внуци често казвам, че по тая пътечка, дето вървят, ние вече се връщаме. 

Ако знаете и каква изненада се задава... Няма да ви кажа. Като дойдете ще научите. При нас винаги е весело и зареждащо. Права е ЯЖКА, че темата ни стана изключителна. Това е мнението на всички останали момичета - и на ветеранките, и на новодошлите. Жените, които доведох в Златоград също бяха очаровани! Както казват стари хора - всяко зло за добро!Препоръчани теми