Седма тема на чакащите

  • 52 274
  • 689
# 615
Благодаря.Пак съм аз с въпрос-моята мама ще я вземем с нас да се разходи ,а удачно ли е да присъства на срещите- в ДСП и с детето,и изобщо позволено ли е други освен нас да присъстват?
Това из цяло зависи от Директора на ЦНСТ-то или Социалните. Принципно , децата не ги пущат навън, но при нашите срещи ги пуснаха.
Виж целия пост
# 616
Здравейте, дойде ред и аз да се запиша в темата с предложение за дете. Днес са ни донесли писмо, че ни предлагат момиченце за осиновяване на три месеца. Все още съм в шок, защото в момента подновяваме документи за още две години, а и поради факта, че детето е много мъничко.
Виж целия пост
# 617
Здравейте и честито,аз бях вчера на среща,истината за детето се оказа доста различна и ще го откажем.Моя съвет е слушайте много внимателно доклада,записвайте всичко,питайте и задължително вижте детето,защото на снимката вчера и на живо все едно бяха две коренно различни деца.
Виж целия пост
# 618
Здравейте, дойде ред и аз да се запиша в темата с предложение за дете. Днес са ни донесли писмо, че ни предлагат момиченце за осиновяване на три месеца. Все още съм в шок, защото в момента подновяваме документи за още две години, а и поради факта, че детето е много мъничко.
Синът ми е разглеждан на съвет два-три дена преди да навърши 3 месеца. Когато го видях вече еще навършил 3 месеца, взех си го на четири месечна възраст. Ами супер ми беше.
Виж целия пост
# 619
Моето притеснение е, че аз съм на 48 години, и честно казано не очаквах предложение за толкова малко дете (може би е моя грешка). Ще отидем на срещата разбира се, ще се запознаем с информацията. На срещата детето не присъства ли винаги, или има вариант само на снимка да го видим?
Виж целия пост
# 620
На нас в областния град ни изчетоха доклада и снимката ни показаха,и после пътувахме за личната среща с детето.
Виж целия пост
# 621
Утре ще звънна за да потвърдя срещата. Дават ли обикновено малко повече информация по телефона?
Виж целия пост
# 622
На нас само пол и години,нищо друго.
Виж целия пост
# 623
Благодаря!
Виж целия пост
# 624
Успех и много стиснати палци.
Виж целия пост
# 625
Да, разбирам, относно възрастта. Ако това ще те успокои, аз бях на 42, когато получих предложение за бебе, но мои познати осиновиха бебета, когато бяха на 46-48 години.
Виж целия пост
# 626
Като се поуспокоих от първоначалната емоция и размислих трезво, не е чак толкова страшно. Ще се срещнем и ще решим. Благодаря Ви много, ще се включа пак да кажа как е минала срещата.
Виж целия пост
# 627
Може ли насоки за текст на отказа-по-подробни обяснения,по-сбити?
Виж целия пост
# 628
Може ли насоки за текст на отказа-по-подробни обяснения,по-сбити?
Чак пък текс! Пишеш каквото ти идва от вътре.
Виж целия пост
# 629
Това, че в едно РДСП към момента нямат деца за осиновяване з България, не означава, че в останалите РДСП нямат. И да, за едно дете чакат по 4-5 кандидат осиновители. Това не означава, че е безсмислено да чакате, а че ще чакате повече отколкото сме чакали преди 10 години.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия