Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 97

  • 60 073
  • 742
# 300
Точно тази от Зоя се къса по шевовете, изнищва се плата. Само малки ръце не биха я повредили. Да, ексфолира идеално, но просто не е здрава.
Виж целия пост
# 301
Точно тази от Зоя се къса по шевовете, изнищва се плата. Само малки ръце не биха я повредили. Да, ексфолира идеално, но просто не е здрава.
Аз съм с малки ръце Joy Сигурно затова ми е оцеляла толкова. Шегата настрана, но ми е като нова, а често я ползвам, защото се мажа с автобронзанти и ми се налага да ексфолирам преди нанасянето им.
Виж целия пост
# 302
Момичета, това нещо ексфолира ли хубаво. Скоро някой беше похвалил копринена ръкавица от Зоя, но в ДМ само това намирам.
Скрит текст:

Тази ръкавица ми е любима. Ползвам я с душ гел или сапун. Не става за махане на кир.
Виж целия пост
# 303
Аз за махане на кир искам нещо😀 и не знам тези гъбки от шейн, които показах дали стават.
Виж целия пост
# 304
Хора, като заговорихте за скраб с утайка от кафе… бях си поръчала комплекта на cocosolis който също е с кафе и се тормозех и аз по темата с каналите😹
Веднъж седмично го правя аз, иначе е много хубав техния скраб, кожата съава много мека и приятна.
Виж целия пост
# 305
От един магазин поръчах он лайн скраб с аромат на, диня. След малко ще го пробвам.
Виж целия пост
# 306
И аз преди малко си ексфолирах тялото с утайка от кафе и скраб на Organic shop с папая, след това се епилирах и намазах с Микса.

На Organic shop е страхотен мусът за тяло с ягода. Препоръчвам го.
Виж целия пост
# 307
На мен ми харесва кафето как оставя онзи леко мазен филм всеедно от олио.
Ама не ползвам само утайка, ползвам и обикновено кафе за джезве. Бях си взела един буркан и го напълних и стоеше в банята. Само че мъжО мрънка за сифонЯ😀
Сега го тормозя с къна.
Честно като вдигах веднъж плочката на сифона, не е от онези кръглите, ами е линеен и на мен ми стана лошо 😀
Виж целия пост
# 308
Не знам за другите, ама аз си купих такава ръкавица и изобщо не върши никаква работа. Единственото е, че кожата ми е ужасна след нея. Чувството при ползване не е никак приятно, а и почистването е... нулево. С обикновена гъба е дори по-добре

Виж целия пост
# 309
Аз за махане на кир искам нещо😀 и не знам тези гъбки от шейн, които показах дали стават.

С хавлиена тривка става най-добре. Примерно такава:   https://aiko-bg.com/product-48259090221 
Виж целия пост
# 310
Хавлиена тривка и аз харесвам.
Виж целия пост
# 311
Как /  с какво нанасяте скраба за тяло за по-ефикасното му използване?
Виж целия пост
# 312
С ръце, не мисля, че скраба трябва да се нанася с нещо? Ако включите и още един механичен продукт тип гъба или нещо такова мисля, че има вероятност и да си направите микробаранявания на  кожата
Виж целия пост
# 313
Скраба нанасям с ръце върху влажна кожа.

Обичам и да правя масаж със суха четка върху суха кожа - супер добре премахва мъртвата кожа. Купувам каквато и да е четка от този тип, те всички вършат една и съща работа

Виж целия пост
# 314
Аз мажа обилно кожата след това с балсам/ мляко за тяло. Направо го пие моята кожа след като съм отстранила мъртвите клетки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия