Седмокласна изпитна тема -16.06-22.06 - И съседите даже са чули, тази седмица има матури...

  • 113 522
  • 2 164
# 1 620

https://www.facebook.com/share/15ry6FBmcN/
Виж целия пост
# 1 621
На мен ми се вижда лесна матурата. Вторият модул също ...
Виж целия пост
# 1 622
Моят няма грешка на 1 модул, обаче втори е мазаляк:)

Ще помоля Ganis да се включи и да пише на 21 В, ако е решено неравенството вярно и е обърнат знака накрая и е получен отговор:
х е по-малко от -3.5, дали би получил точки?
Виж целия пост
# 1 623
Знаете ли ако на 21а многочлена е разложен почти до края и за цялата дават 3 точки дали детето ще получи поне една?
Стигнал е до (x-1)(x+1)(x²-2x+1)
Не е минус в последната скоба. Ще дадат точки,  ако е с плюс, ама не всичките. И с минус да е, все нещичко ще дадат до етапа, когато е допусната грешката в знака.
ВасиТУ, няма логика да  отнемат точки за нещо съвършено вярно. Уравнението си има 4 корена, просто 3 са еднакви.

+ e аз съм преписала грешно.

Благодаря



Ето това е само дето горното задраскано в беловата го има и не е задраскано. Вкъщи нещо се беше притеснил.
Виж целия пост
# 1 624
Здравейте, моето момче е решили модул 1 без грешка, но тотално е омазало втория - технически грешки и т.н. Не знам дали ще закачи няколко точки - та пълен провал. Но каквото такова.
Виж целия пост
# 1 625
Моят няма грешка на 1 модул, обаче втори е мазаляк:)

Ще помоля Ganis да се включи и да пише на 21 В, ако е решено неравенството вярно и е обърнат знака накрая и е получен отговор:
х е по-малко от -3.5, дали би получил точки?
Ще получи.
Виж целия пост
# 1 626
Миналата година доста се бeше качил бала за кандидатсване.Как мислите ще падне ли бала тази година?
Виж целия пост
# 1 627
Миналата година доста се бeше качил бала за кандидатсване.Как мислите ще падне ли бала тази година?
Като гледам колко точки даватнна 23б и каква е успеваемостта- най-вероятно.
Виж целия пост
# 1 628
Ще се разбере като излезе статистиката с резултатите.
Виж целия пост
# 1 629
Ще се разбере като излезе статистиката с резултатите.
А статистиката  излиза ли преди подготовката  за класирания ?
Виж целия пост
# 1 630
Но и 21 А е завъртяна:)

Моят хубавец е постигнал цели 6 корена на уравнението:), като е докарал е верните. Но там смятам минус 6 т., защото тотално се е бъгнал.

Ганис, ще проверявате бая "изобретения"
Виж целия пост
# 1 631
Ще се разбере като излезе статистиката с резултатите.
А статистиката  излиза ли преди подготовката  за класирания ?
Излиза веднага след излизането на резултатите - обикновено същия ден или най-късно на следващия.
Виж целия пост
# 1 632
При нас ситуацията е плачевна! Това е най-лошият му резултат евър. Не знам как го е постигнал, но ще ми е трудно да му намеря училище.
Като дойде време срам несрам ще моля Санака за помощ в изчисленията, защото ще се играе до последен дъх.
Туй то.
Виж целия пост
# 1 633
Не е по-трудна от миналата година. Пак ще са високи баловете.

Дадох на осмокласника да погледне задачите. Според това какво го затрудни (само последната част на 23 б), и аз си правя извод, че са съпоставими по трудност с миналогодишните  - тогава отсяващата част от последната подточка беше за 2 точки, и сега е така.
За 21-ва не мога да преценя съвсем дали тази година е по-трудна, но по-скоро не.
Виж целия пост
# 1 634
Ще излезе статистиката, ще разберем. Не е въпросът само колко е трудна като трудност, ами и как са се справили тези деца, как са реагирали на стрес, как са се ориентирали да работят във времето. Отстрани и ние като гледаме, все ни се виждат лесни нещата.
Аз лично толкова пропуски от деца на втори модул миналата година не помня. Ще видим де. Чакам с интерес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия