Седмокласна изпитна тема -16.06-22.06 - И съседите даже са чули, тази седмица има матури...

  • 113 549
  • 2 164
# 1 575
Аз не виждам втория модул...качихте лби го назад, само първия принтнах

Да, Ганис го качи.
Виж целия пост
# 1 576
Моите момчета казаха, че първи модул е бил много лесен, а втори доста труден. Този, който отиде с температура на изпита, е успял да реши всички задачи, другият от втори модул е решил само една. Радвам се, че всичко приключи.
Виж целия пост
# 1 577
Моето каза, че задачите са били много по-интересни, отколкото на пробните. Има грешки и нерешени, но му е харесало, та като цяло излезе в добро настроение.
Виж целия пост
# 1 578
И мойта приключи - с рев. Объркала първи модул като пренасяла отговорите на бланката, оставали 10 мин до края. Казала на квесторите,че е сбъркала, те се мотали, мотали, не отишли да й вземат и дадат нова бланка и... две- три задачи с разменени отговори. Ревнала в стаята, всичките я гледали като....
На втори модул - казвя че 21а не е успяла, уж решила 22, а на 23 не знаела дали доказателството било ОК. Напрегнах се, пратих я да обикаля по улиците. Ще се наложи да пишем всичките 12345 паралелки от ДПП, че да влезем някъде.
Чакам с нетърпение довечера да полея първия етап на НВО. Така като гледам, доста етапи ще поливам.
Виж целия пост
# 1 579
Ганис, един въпрос:
Звънна ми приятелка със седмокласничка, детето е решило всичко. Но сега се е завайкало за б подточка на 21, че НЕ е написало, че -1  е всъщност тройно повтарящ се корен.  Нали няма да вземат нищо при положение, че  са си намерени и единицата, и минус единицата?
Виж целия пост
# 1 580
a_val, прегръщам го детето! Ей, сега да излезе някой прид погледа ми и да ми обяснява колко е полезно НВО и как било необходимо!
Ще го отвея!
Виж целия пост
# 1 581
Не би трябвало. От понеделник обаче ще съм наясно за всичко, като започнем проверката.
Виж целия пост
# 1 582
Свърши този етап. Амин. Първи модул бил ок..втори го затруднил.
Даже не мисля и да питам дали ще смята точки.
Егати напрежението тази година.
Да починат малко сега, че на 1-ви отново...
Виж целия пост
# 1 583
Моите момчета казаха, че първи модул е бил много лесен, а втори доста труден.
И моя така.
На втори модул, почти никой, нищо не е писал...
Сега е с кифлите на разходка из комплекса!
Виж целия пост
# 1 584
И моите са се затруднили на 23.б .
За другото са писали- дали е вярно... ще стане ясно!
Довечера ще разпуснем, заслужено Simple Smile
Виж целия пост
# 1 585
Някой знае ли как се точкуват задачите във втори модул? Колко точки носи всяка подточка?
Виж целия пост
# 1 586
Ей, сега да излезе някой прид погледа ми и да ми обяснява колко е полезно НВО и как било необходимо!
Ще го отвея!
И аз така!
Толкова спокойно си живея като нямам никаква идея какво би трябвало да означава "тройно повтарящ се корен", далече-далече от математиката.....
Виж целия пост
# 1 587
Не би трябвало. От понеделник обаче ще съм наясно за всичко, като започнем проверката.

Ганис, ще се проверяват ли и черновите по МАТ Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 1 588
Не. Те остават в училището.
Виж целия пост
# 1 589
Никога не се проверява черновата, тя не се засекретява, така че няма как да стигне до проверяващите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия