Фенове на АфРам - личен и професионален живот на Афра и Мерт след Учителят и Рибарче 🧿🤍1🤍🧿

  • 30 305
  • 739
# 735
Добро утро момичета! 🧿🌷
Снощи заспах, а то мат’рял излязал😁
Всички са в кюпа, разбира се, обаче само приятелите дето не са “besty”🙂↔🤫
За Сара Таня и не знам си коя друга и аз вчера мернах разни неща… общо взето Сара обясни, че й пишат, че Мерт е отишъл да живее при тази Ейлюл, а тя опровергава новината и казва, че той си има гадже моделка. Даже го доказва със снимка на някаква, на която и се вижда едното око.🤦♀😆
Ще го сложа после ако пак ми излезе.
Борбата е безмилостно жестока, както е казал поета, не можем да го оправим тоя Мерт с кой по-напред е и къде е…
Но наистина, супер, че се покриха двамката. 🧿🧄😁

Добро утро, момичета!

Бруха, щях да си изплюя кафето от смях.🤣 Те на Сара "доказателствата" са винаги топ - око, ухо, крак.😂
Виж целия пост
# 736
Честно Лилия, беше половин лице и се виждаше окото…  смях в залата 😂
Намерих я….

😂😂😂😂 това е положението
Виж целия пост
# 737
Добро утро! 🫶
Виж целия пост
# 738
Добро утро, момичета!
Пожелавам успешна седмица на всички Simple Smile

Виж целия пост
# 739
Нова тема

https://www.bg-mamma.com/?topic=1790195
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия