"EŞREF RÜYA" 💥ЧААТАЙ УЛУСОЙ❤️Вдъхновение, талант и чар❤️Проекти, колеги, приятели - ТЕМА 21

  • 24 064
  • 737
# 390
Дидка Hug е отговорила но и аз ще пиша по - късно за актрисите.  Народа желае повече Елчин и реакциите са такива. Не че имат нещо против малката и по млада колежка, но визуално повече ще си подхождат с рижавелката. 🧡

Диди  , знаеш ли коя е агенцията на Хафса ? От известно време знам че Елка се продуцира сама тоест двамата с приятеля й.
Но си права, че Хафса едва ли ще изпусне този шанс да си сбъдне мечтата още от малка. Ще се разбере в скоро време с кого са постигнали споразумение. Не знаем нищо и какъв образ ще трябва да гради колежката. Може и да търсят определен типаж и възраст,  но няма много логика, щото Елчин и Хафса са много различни.

Виж целия пост
# 391


Ето Феми
Виж целия пост
# 392
Мерсаж 🌻 беше ми любопитно   да не е в агенцията при Демет и Аслъхан.


И тук сме в петицата.
Виж целия пост
# 393
Не го мислете много, момичета, може накрая някоя съвсем трета да бъде избрана Kissing Smiling Eyes В случая съвсем скоро ще се разбере Sunglasses

И да не идвам с празни ръце, ето ви един среднощен музикален поздрав https://x.com/demetodr/status/1940881102350307621 Notes
Виж целия пост
# 394
Хафса има знаменита сцена в любимия сериал на Катето!
Виж целия пост
# 395
Кате , хич не го мисля Чаатай е играл с този който съм искала всичко ми е даденост от там.
Но Хафса няма да изпусне този шанс в това съм сигурна. Достатъчно и нашумя вече за да си позволи да пробва тази възможност. Хафса и Демет играха заедно до колкото си спомням за Дисни с Буура и Метин Акдюлгер?
И понеже Елка и Бирсен не се дишат Бирсен ще го обяви с кючек ,че не е взела проекта.


Виж целия пост
# 396
Не го мислете много, момичета, може накрая някоя съвсем трета да бъде избрана Kissing Smiling Eyes В случая съвсем скоро ще се разбере Sunglasses

И да не идвам с празни ръце, ето ви един среднощен музикален поздрав https://x.com/demetodr/status/1940881102350307621 Notes

Кате Kissing Heart направо ми прочете мислите. Накрая може съвсем друга да изберат.  Това е филм от  час и половина - два така че няма какво да му мислим толкова , но ще сме доволни да изберат добра партньорка и да им се получи. Още не се знае какъв ще е жанра , режисьор и сценарист.

Благодаря за поздрава. 💃🕺

Фло Hug ако е тази сцена в сериала на Дисни с Деметка наистина сцената е знаменита.
Дори потресаваща😳 и я изпълни прекрасно. Тогава щяха да я изядат Хафса аман моралистите. Тогава още не бяха свикнали на такива гледки Joy с платформите. Но вече почнаха да посвикват с различното. Това по света и Америка за нищо го нямат и изобщо няма да им направи впечатление и по освободени секс сцени.  Те и Чаатай го коментират всеки път, като ги шашка с такива горещи изпълнения JoyStuck Out Tongue🔥

Диди разсмя ме Joy джанъм ама си права, че Бирсен ще се разтанцува от радост, ако няма да бъде Елчин. Двете се съдиха и не се дишат и си разменят реплики. Тя няма да гледа филма точно заради това. Иначе си личи и отношението и уважението към Чаатай, когато пише. От любимците й е. Даже на няколко пъти го е наричала "красавец". Тя и Демет не харесва и не съм сигурна дали гледа и "Ешрефа", щото друг път е изказвала мнение.
Виж целия пост
# 397
https://www.youtube.com/shorts/sBZLYk82rH4?feature=share

Уникално видео!
Виж целия пост
# 398
Феми, точно, втора серия на "Между света и мен".
Зависи от сценария на филма, ако има горещи сцени - тя е човека.
Виж целия пост
# 399
И понеже Елка и Бирсен не се дишат Бирсен ще го обяви с кючек ,че не е взела проекта.
Абсолютно съм съгласна, даже мачът може вече да е свирен и Б.А. нарочно да ги противопоставя двете... Нищо няма да ме изненада.

Иначе за Хафса - и на мен ми се струва много амбициозна и че предпочита да взима стълбите по 2-3 наведнъж.

Без някаква насока за сюжета, ще ми е трудно да изкажа някакви предпочитания за Елчин или Хафса. Накрая може да се окаже, че женската роля не и толкова важна. Демет, например има филм със същата продуцентска компания, в който се появява точно 5 мин. на екран. Там главните герои си бяха Кемал Учар у Гирай Алтънок.
Виж целия пост
# 400
Добро лятно слънчево  утро💦💦💦🩵🤍🤍🤍💛 🌞😎😎🙂🙂🙂🙂







Дали ще имаме второ видео от четене на сценария за Сезон 2 със събирането на екипа.  Създават настроение и усмивки и  се сткиковаха всички много добре и атмосферата е много добра.  


Има слухове, че режисьора на филма ще бъде Джан Улкай от ХЖ. Феновете се му писали и питали дали е вярно.  По принцип е общителен и може да отговори.  
Виж целия пост
# 401
Здравейте, дами!


Приятно е, когато заедно с кафето ни поднасят и такива добри вести:
❥ Най-добрата актриса на пролетта според резултатите от гласуването на 4-ия пролетен фестивал „Налична информация“ е Демет Йоздемир, а най-добрата двойка на сериала на пролетта бяха Ешреф и Нисан от сериала #EşrefRüya.




Çağatay Ulusoy и Hüseyin Soysalan #EşrefRüya set

 


"За да се справиш със себе си, използвай главата си. За да се справиш с другите, използвай сърцето си."
 неизв. Автор
Нека денят ви да е изпълнен с уникални моменти!
Виж целия пост
# 402


Привет!
Виж целия пост
# 403
От сутрешния пост и инфо от Емито Hug ще кажа браво...👏💪💪 Все така да печелят нашите любимци. Заслужават го!

Тенкю за гифчетата и зад кадър.Movie Camera
Виж целия пост
# 404


Чаатай в рейтинги. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия