Медицински център за асистирана репродукция Варна ( 2025)

  • 14 788
  • 243
# 240
Мъжът ми получи убийствена спермограма в МД. Направи след 10 дни в Нова (не Нова Радост, само Нова) и нямаше нищо общо (под норми, но не трагично) Буквално го бяха изкарали стерилен. Все пак трябва да се насочим към Инвитро заради 1г безуспешни опити, нисък АМХ и гранично висок ФСХ от моя страна.
Препоръчаха ни д-р Кателия Александров и сега ровя из темите да се образовам...
Виж целия пост
# 241
Позволявам си да пусна втори пост, защото от предния минаха няколко дни.
Разбрах, че д-р К. Александров не приема в момента нови пациенти. Има ли някой тук с препоръка в момента при кого е най-добре да поискам консултация? С намален АМХ съм, под 35, лек мъжки фактор. Четох добри отзиви и за д-р Анжел, но разбирам че още е в майчинство.
Виж целия пост
# 242
Позволявам си да пусна втори пост, защото от предния минаха няколко дни.
Разбрах, че д-р К. Александров не приема в момента нови пациенти. Има ли някой тук с препоръка в момента при кого е най-добре да поискам консултация? С намален АМХ съм, под 35, лек мъжки фактор. Четох добри отзиви и за д-р Анжел, но разбирам че още е в майчинство.
Ами то друг, освен доц. Кисьов май не остана.. аз лично съм доволна от него и всеки момент очакваме нашето малко чудо, благодарение на него, но бяхме с неизяснен инфертелитет. При вас щом фигурира и мъжкият фактор е хубаво да знаете, че там вече от значение е и ембриологията към клиниката, а съм чувала, че Тутракан са по- добри. Две двойки познати са правили опити там и са доволни. Ако все пак искате да пробвате първо тук, направете един консулт с доц. Кисьов и вижте какво ще ви каже и той. Желая ви успех! 🍀
Виж целия пост
# 243
Ембриологията в МЦАР не е достатъчно добра. Аз лично бих се ориентирала към София или направо в Турция. За съжаление, и в Тутракан вече не е както преди и работата е на конвейр.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия