Лятото е за спомени, а Palmolive ги оставя навсякъде по твоята кожа. Включи се в играта!

  • 12 888
  • 514
# 210
През лятото използвам по-леки хидратиращи продукти за тяло. Харесвам  Palmolive Naturals.
Виж целия пост
# 211
Къпя се с душ гел и използвам хидратиращ лосион, отделно нанасям и слънцезащита преди излизане. Ако имах вана бих се глезила повече, но и разхлаждащия душ през лятото не е за подценяване. Избирам серия Thermal Spa, звучи ми някак по - луксозно. 😉
Виж целия пост
# 212
Ползвам козметика с хидратиращи съставки, често нанасям слънцезащитен крем. Всяка седмица правя пилинг на кожата с кафява захар и кокосово масло. Предпочитам серията Palmolive Thermal Spa.
Виж целия пост
# 213
Ползвам душ гел от серията Термал спа почти целогодишно.Любимият ми е синият с ексфолиращите частици.
Грижата за тялото включва 1 или 2 пъти пилинг на цяло тяло и ходила, понякога маска за тяло (каквато имам налична) и всеки ден  къпане с душ гел.Лятото добавям и слънцезащита с възможно най-висок фактор, защото съм много бяла.
Виж целия пост
# 214
Грижата за кожата на тялото ми през лятото включва следните задължителни действия: ексфолиране, хидратация, слънцезащита.
Серията Thermal Spa би била добро допълнение с пилинг ефекта си.
Виж целия пост
# 215
Задължително използвам слънцезащита, когато сме навън.
Използвам душ гел, хидратиращ лосион и блясък за тяло.
Предпочитам серията Palmolive Naturals.
Виж целия пост
# 216
Пия повече вода и ям много плодове и зеленчуци. Мажа се с хидратиращи кремове и задължително слънцезащита на лицето и тялото. Предпочитам продуктите от серията Thermal Spa - харесвам ароматите им.
Виж целия пост
# 217
Хидратирам кожата си сутрин и вечер независимо от сезона. При къпане редувам душ гел или душ олио, зависи в какво настроение съм. Предпочитам серията Palmolive Naturals с морска сол или с маслина. Да си призная не съм ползвала серията Thermal Spa, сигурно също е хубава.
Виж целия пост
# 218
Сподели в темата как се грижиш за кожата си през лятото и коя серия Palmolive предпочиташ.
През лятото използвам хидратиращи продукти и полагам повече грижи за кожата ми, която бързо се изсушава. Предпочитам серията Thermal Spа.Ползвам душ гела, също с екстракт от бадем.
Лятото добавям и слънцезащита.
Виж целия пост
# 219
Много харесвам  ароматите на Palmolive Thermal Spa! Екзотични,  летни, омайващи, любими са ми!
Виж целия пост
# 220
През лятото използвам по-мазни и подхранващи продукти, хидратиращи и по възможност със слънцезащитен фактор. Маслиновата серия на Палмолив ми е любима.
Виж целия пост
# 221
Използвам висока слънцезащита. Предпочитам серията Palmolive Naturals.
Виж целия пост
# 222
Сподели в темата как се грижиш за кожата си през лятото и коя серия Palmolive предпочиташ.
Използвам слънцезащита и хидртиращи кремове.
Харесвам всички серии на Palmolive, които съм използвала!
Виж целия пост
# 223
Слънчезащитни продукти по много и с висок фактор, почистване, хидратация, леки дрехи от естествени материи.
Предпочитам Palmolive Thermal Spa.
Виж целия пост
# 224
През лятото обичам освежаващи душове и добра хидратация след тях. Като цяло предпочитам натурална козметика като Palmolive Naturals. Кожата ми е суха и чувствителна и мисля, че ще е подходяща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия