Женомразието в България - Мит или Реалност ?

  • 24 205
  • 731
# 630
А ако сготви и пусне пералнята, направо ще се срине?
Виж целия пост
# 631
Мъжете трябва да се ползват комплексно, не само да простират.😆
Виж целия пост
# 632
Наскоро попаднах на един много забавен цитат, който е болезнено верен (цитирам по памет).
"Един мъж, за да има успех с жените трябва да има поне едно от три неща, които да са "пълни" -
Пълна глава (умен), пълен пакет (голям пенис) или пълен джоб (пари)."
Едно от три!
Не е задължително да са и трите!
Виж целия пост
# 633
И трите, дядо попе, и трите!
Joy
Виж целия пост
# 634
Как се приема ако на 2ра среща ....жената е  чакала час и половина закъснение , а  после е платила и сметката. ......

За един приятел питам?

Допълвам ....грешка в тайминга и неразбирателство

Цитат
Приема се, че по всяка вероятност няма да има 3-та среща.
Час и половина закъснение е крайно неуважително.

Ще има и 3та среща RelaxedRelaxed
Виж целия пост
# 635
А защо точно е платила сметката?
Виж целия пост
# 636
'Щото е силна и независима. Wink

....За какво са му на мъж пари, ако няма жена да му ги харчи ?

За ферайки Wink

Интересно как, според жените пишещи тук, е много лесно да си мъж. И как почти всички са съгласни с тях.

Ако аз напиша,че е лесно да си жена ще ме изядат жив.

Иначе темата, както обикновено, е пълна с женски фантазии, неосъществени както винаги. Trollface
Виж целия пост
# 637
Аз още чакам мъжете да се изкажат що е то мъжка роля и отива ли отвъд п*нис колан Smiley

Иначе щом е лесно да си жена, къде са всички кандидати да поемат "женската" роля?
Виж целия пост
# 638
Иначе щом е лесно да си жена, къде са всички кандидати да поемат "женската" роля?

Ей ти един.



Ако не ти хареса - напиши Драг Куин в Гуглето и избирай.
Виж целия пост
# 639
Аз още чакам мъжете да се изкажат що е то мъжка роля и отива ли отвъд п*нис колан Smiley

Иначе щом е лесно да си жена, къде са всички кандидати да поемат "женската" роля?

Няма ги - майките им се грижат за тях цял живот, после ги изритват от гнездото без елементарни умения - хем не могат да печелят пари, хем една манджа не могат да си сготвят, да не говорим за други неща.
После като не могат да се закачат за следваща "маминка" дето и да работи и воят става голям.
Виж целия пост
# 640
Ама кой е казал, че е лесно да си мъж? Напротив, трудно е. Затова на много "мъже" им убягва как става това. И не, не стават драг или гей. По-лесният избор е да се направят на бебета и да си търсят мама.
Виж целия пост
# 641
Не на всеки му се отдава да е мъж.
Много и се отказаха.
Виж целия пост
# 642
Ама кой е казал, че е лесно да си мъж? Напротив, трудно е. Затова на много "мъже" им убягва как става това. И не, не стават драг или гей. По-лесният избор е да се направят на бебета и да си търсят мама.

Докато вие сте наясно. Wink
Виж целия пост
# 643
Иначе щом е лесно да си жена, къде са всички кандидати да поемат "женската" роля?

Ей ти един.



Ако не ти хареса - напиши Драг Куин в Гуглето и избирай.

Ауу, до какво опряхме за да избегнем да обосновем дупките в логиката си Laughing
Виж целия пост
# 644
Много са ми сладки как сами се закопават.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия