Какво направих днес за себе си? тема 23

  • 31 857
  • 746
# 210
Ходих на море. Радвах се. Върнах се от море . Пак се радвам . Живота е хубав.Ура
Виж целия пост
# 211
Излежаване до късно 🌟 с любезното съдействие на поспаливия ми (ДНЕС) син 😃😃
Виж целия пост
# 212
Днес съм на зъболекар. Ще ходя до библиотеката и за нов бански🌼
Виж целия пост
# 213
Вчера се видях с една дама (служебно) - прекасен, фин, интелигентен човек. Много я харесвам. Получих и невероятен подарък от нея. Колко малко му трябва на човек да се чувства добре.
Тази нощ се наспах благодарение на хладния вятър, няма такъв кеф!
Виж целия пост
# 214
Оправих маникюра, ще оправя разчистя едната стая от втория етаж...малка стъпка за предстоящия ремонт.
Виж целия пост
# 215
Разместих мебелите в хола, разходих се по залез. Много красива луна изгря Heart
Виж целия пост
# 216
Ще си правя икебана с набрани различни видове красиви тръни май магарешки бодили и различни цветя които насъбрах. Отделно нов сериал и нова книжка. За сега интересни.
Виж целия пост
# 217
Танци. Среща с вдъхновяващ човек. Впечатлих се много. Много.
Виж целия пост
# 218
Бях в Pepco и не купих нито една излишна вещ! Само планирания подарък за рождения ден, на който сме поканени
Виж целия пост
# 219
Почетох Хорхе Букай - Пътят на щастието Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 220
Изядох 3 парчета пица едно след друго... Божеее!
Виж целия пост
# 221
Почивам днес  и оставих дъщеря ми вкъщи да почине и тя от детската градина . Сутринта ходихме до Лидл да пазаруваме , до един друг магазин за препарати .
И най важното за мен , направих си основното почистване на тоалетната, което не бях правила от поне половин година -махам водата цялата, изливам две шишета с кислол и след час изтърквам и става ,като току що сложена , много съм доволна.

За довечера ще си облажа душичката с свински панирани шницели. Направила съм ги с подправките и планировка,  следобяд ще ги изпържа.
 Искаше ми се да отидем и до борсата да купим хубав розов домат, но ме домързя ,та се надявам и този от Лидл да е вкусен и да стане хубава салатка за вечеря.
Ще мързелуваме на хладно до 5 часа ,после площадката ни зове .
Виж целия пост
# 222
Днес съм много доволна от това че е петък и като край на раб. седмица отчитам добри резултати. Въпреки това-онова негативно всичко си свърших и  беше добре.
Виж целия пост
# 223
Разходка в гората
Виж целия пост
# 224
Минах през библиотека и се паркирах на плажа с книга
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия