Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...48

  • 68 874
  • 755
# 195
Младо момиче от консервативно семейство минало под венчило.
Преди първата брачна нощ майката на булката я посъветвала:
- Никога не се показвай пред мъжа си напълно гола! Само така ще съхраниш своето женско достойнство!
И така, младото семейство заживяло в мир и сговор. Но ето, че един прекрасен ден мъжът казал:
- Скъпа, ти ме правиш безкрайно щастлив. Животът ми с теб е като вълшебна приказка. Сексът е чудесен и разнообразен. Обаче има нещо в твоето поведение, което винаги ме е озадачавало Нали, няма проблем да го изясним?
Жената отвърнала сговорчиво:
- Разбира се, скъпи. Питай ме за всичко, което те интересува!
Съпругът известно време набирал смелост. И най-накрая изтърсил:
- Защо винаги, когато правим секс, си слагаш оная идиотска шапка?
Виж целия пост
# 196
Виж целия пост
# 197
Не харесвам хора , които се мислят за нещо повече от другите.Понякога ми се иска , да им дам 1 лев и да им кажа:
- Разбери си цената и ми върни рестото...
Виж целия пост
# 198
Виж целия пост
# 199
Ако не ти се спи като си легнеш, не се притеснявай, ще ти се спи като станеш.
***
- Тате, защо си сам? Къде е мама?
- Ще си дойде след 2 часа.
- Остана в МОЛ-а ли?
- Не, долу е, паркира.
***

Девойка с много големи цици карала стар Форд. Завалял дъжд, тя слязла от колата да си оправи чистачките и циците ѝ опрели на капака на Форда.
В това време минавал някакъв пиян мъж, видял я и казал:
-Госпожооооо, т`ва и цел живот да го кърмиш - БМВ нема да стане.
Виж целия пост
# 200
Виж целия пост
# 201


Виж целия пост
# 202
- Ученици, научихте ли да се ориентирате по глобуса?
- Да, госпожо!
- Хммм... ще видим тая работа! Иванчо, в кое полукълбо се намира Австралия?
- В Северното, госпожо!
- Говориш глупости, момче! Явно вчера - изобщо не си внимавал в урока! Пак те питам:в кое полукълбо се намира Австралия?
- В Северното, госпожо!
- Ще ти пиша двойка, бе, неграмотник! Ти си абсолютен невежа! Ще си поправиш ли отговора или да ти поставя оценка"слаб"?
- Не мога, госпожо! Аз - какво съм виновен, че държите глобуса наопаки?
Виж целия пост
# 203
Майка съветва порасналата си дъщеря:
- Вече си голямо момиче, момчетата ще започнат да те канят да излизате. Ще ходите на сладкарница, на кино, после може да те поканят вкъщи. Ти си съвременно момиче и няма да отказваш, но като те поканят на гости, в никакъв случай не сядай на дивана! Иначе той ще ти се нахвърли и срам за нашето семейство.
След известно време дъщерята споделя:
- Мамо, точно така стана, както ми каза преди. Едно момче от другия клас ме покани на кино, после пихме кафе и накрая предложи да отидем у тях. Аз се съгласих, но следвам твоите заръки и не седнах на дивана, а на стол. Той, обаче седна на дивана и аз  като му се нахвърлих-  срам за тяхното семейство.
Виж целия пост
# 204
Комплиментите са хубаво нещо, но никога не знаеш зали са искрени.
Докато псувните - те винаги са от сърце!

***
Нека да уточним:
На български "А не, бе" означава "Да".
А "Да бе, да" означава "Не".

***
Не ми е кофти характерът.
Слаби са ви нервите.

***
-Иванчо, ти кое стихотворение ще кажеш на тържеството?
-Онова за таткото и виното.
-Не се сещам, кое е?
-Хубава си татко вино...
Виж целия пост
# 205




Виж целия пост
# 206
Чудо и богатство на българския език! Например изразът;
"Къде ходиш бе, да те е*а..." най-точно изразява истинската радост от срещата с някого


- Господине, обаждам ви се, за да ви кажа, че по погрешка съм изпратила СМС с текст „Обичам те“, исках на друг номер. Извинявайте!
- Късно е. По-добре напуснете страната, че жената ви търси.
Виж целия пост
# 207
.
Виж целия пост
# 208
Виж целия пост
# 209
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия