Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...48

  • 68 879
  • 755
# 270

Оркестър от 120 музиканти свири 9 симфония на Бетовен за 40 минути, за колко време ще я изсвирят 60 музиканти.
 Отговор : 20 минути
Виж целия пост
# 271
Малко габровче влиза в магазин и подава буркан:
- Два литра мед може ли?
- Може. Дай буркана да ти сипя от наливния – казала продавачката. Продавачката му сипала 2 литра мед. Габровчето взело буркана и тръгнало да излиза от магазина.
- Тате каза, че ще плати утре.
- А-а-а, не може - развикала се продавачката! Взела буркана и изсипала меда обратно. Габровчето излязло на улицата. Погледнало в буркана как се стичат остатъците от меда и си казало:
- Прав беше тате, за два сандвича ще стигне…
Виж целия пост
# 272
Модерни времена са...
Тя:
- Скъпи, хайде да опитаме в ...д*пето...
Той, свенливо:
- В чие, скъпа?!
Виж целия пост
# 273
Виж целия пост
# 274

Оркестър от 120 музиканти свири 9 симфония на Бетовен за 40 минути, за колко време ще я изсвирят 60 музиканти.
 Отговор : 20 минути

Грешен отговор. 80 минути. Като са два пъти по-малко им се пада два пъти повече работа Grinning
Виж целия пост
# 275
Това тест за блондинки ли трябва да е?
Виж целия пост
# 276
Тест за чувство за хумор
Виж целия пост
# 277




Виж целия пост
# 278
Виж целия пост
# 279
Истински случай.

Радой Ралин среща току-що оженилите си Любомир Левчев и Дора Бонева и ги поздравява:

– Честита първа сватба! LaughingJoy

Голям чешит беше... Yum
Виж целия пост
# 280
Виж целия пост
# 281
Пена и Вуте гледали любовен филм и слушали как нежно героите си комуникират. Тогава Пена рекла на Вуте:
- Чуй как нежно си говорят ората, а ти "Пено, яла да та изплюща". Да вземем да почетем малко книги и да се пообразоваме.
След известно време Пена отишла при Вуте и му казала:
- Вуте, искам да ме обичаш като Ромео, да ме ревнуваш като Отело и да ме любиш като Казанова!
Вуте я погледнал, примигнал умно и рекъл:
- Пено, засега моем само да те уапем за з*днико, щот съм на "Баскервилското куче".
Виж целия пост
# 282
Виж целия пост
# 283
Виж целия пост
# 284
Между блондинки:
-Моят има рожден ден, чудя се какво да му взема...
-Няма какво да се чудиш, вземи му джипа!

***
Баща се кара на сина си - студент. Синът се опитва да вземе думата, но бащата му крещи:
-Ти да мълчиш! Кой е бащата тука, ти или аз?
-И двамата, тате, и двамата...

***
-И тогава тя ми казва: "Сексът с теб е като българската авиация: два МиГ-а и край..."
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия