Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...48

  • 68 879
  • 755
# 315
Първият път се омъжих в София, не беше
сполучлив бракът. Вторият път се омъжих във
Варна, пак не беше сполучлив. Третият път се
омъжих в Пловдив и много съм доволна....Вече
само тук ще се омъжвам.
Виж целия пост
# 316
- Мила, виж как вали. Ето, вземи моя чадър.
- А ти как ще се прибереш без чадър ?
- Ще хвана такси.
Виж целия пост
# 317
Бог отива при Адам и му казва:
- Имама за теб две новини, едната е добра, а другата е лоша.
Адам:
- Кажи първо добрата!
Бог:
- Дарявам те с две части на тялото. Първата се нарича "мозък". С негова помощ, ще можеш да станеш интелигентен, да изобретяваш различни неща.. Втората се нарича "пенис". С него ще можеш да се размножаваш. Ева ще бъде много щастлива, че имаш такъв орган и, че ще можеш да я дариш с деца...
Адам:
- Колко е прекрасна тази новина. Благодаря ти, Господи, за тези ценни дарове. Кажи ми сега лошата новина!
Бог печално се загледал в Адам и казал:
- Лошата новина, Адаме е, че кръвта, която съм ти дал, ще бъде в такова количество, че няма да е достатъчна за едновременното използване и на двата органа...
Виж целия пост
# 318
И като видял, че Ад9ам опикал всичко наоколо, казал на Ева , съжалявам, трябва и акъла да му дам ,че зле работата.
Виж целия пост
# 319


Забелязах, че жена ми реже крайчетата на кренвиршите преди варене.
Питах я защо го прави, тя каза, че не знае, майка ѝ така ги варяла.
Звъннах на тъщата. Тя каза, че не знаела, ама баба ѝ още така ги варяла.
А прабабата на жена ми е жива и като я питах и нея, ме погледна учудено и каза:
- Ама вие досега още ли ги варите в моята малката тенджерка?

Виж целия пост
# 320




Виж целия пост
# 321
ВИЦ НА ДЕНЯ

Обвинен в тежка корупция кмет пита съдията:
- Г-н съдия, а какво да направя, за да ме пуснете да си ида вкъщи?
- Иди на театър! - отговаря съдията.
- ?!? Как така "на театър"? - чуди се обвиняемият.
- Иди на театър! - повтаря съдията.
- Добре де, а какво да гледам?
- Препоръчвам Дарио Фо - "Седмо: Кради по-малко!"...
Виж целия пост
# 322
Виж целия пост
# 323
Нов виц с Чък Норис:

Когато Чък Норис е в морето...спасителите свирят на акулите да излизат от водата. LaughingJoy
Виж целия пост
# 324
Виж целия пост
# 325
Виж целия пост
# 326
Виж целия пост
# 327
- К'во правиш?
- А, к'во да правя? Китайците всичко направиха.
Виж целия пост
# 328
-Скъпа, подай ми тази жица.
-Заповядай, скъпи!
Тя: "Без мен нищо не може да свърши".
Той: "Хм, значи това е нулата".
Виж целия пост
# 329
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия