Осмокласници 2024/2025 - тема 9 - ваканционна

  • 26 092
  • 756
# 270
ganis, ти още ли ни наглеждаш и нас? Радвам се да те видя тук.
Виж целия пост
# 271
Чаровница!
Моето дете пък иска да качи килограми Laughing Някой ако има нужда да даде няколко Laughing
Допълвам се- ако може да споделиш за пъпките какво ви дадоха
Виж целия пост
# 272
Моето дете пък иска да качи килограми Laughing Някой ако има нужда да даде няколко Laughing
Ехеее, то ако ставаше така... Девойката ми щеше да даде на брат си, и да спра да готвя за нея диетично, а за него подсилващо... Simple Smile
При нея има ефект, но той си е все такъв клечо.
Бебчо, прекрасна е дъщеря ти! Много лъчезарна и излъчваща доброта!
Живи и здрави да са ти!
Виж целия пост
# 273
Чаровница!
Моето дете пък иска да качи килограми Laughing Някой ако има нужда да даде няколко Laughing
Допълвам се- ако може да споделиш за пъпките какво ви дадоха
Плами, аз давам от мен 10 кг и 5 от наборката. И куриерът ще е за моя сметка. Simple Smile Стигат ли ви? То стана малко като на селска сватба - лелята от София дава 10 кг., братовчедката - 5. Simple Smile
Виж целия пост
# 274
Благодаря ви, момичета! Kissing Heart

Ети, помня, че на първата съоткачалска среща ти беше споменала за броене на калории и каза, че е хубаво - много ти благодаря Kissing Heart Защото след това си инсталирах приложение и следя, сега съм доста напреднала в борбата с килограмите, но и спортувам всеки ден/рано-рано, вкъщи/, включих и 2 пъти седмично тренировки с X-body. Повече от доволна съм Hug
Виж целия пост
# 275
Прекрасна девойка, Бебчо!
И госпожицата на Мама Ру успях да зърна за малко - толкова изящна и нежна!

Моята не ми разрешава дори във Фб нищичко да пускам. Там само след внимателен контрол, случайно някоя нейна част да не съм хванала. И аз вече съвсем спрях да качвам снимки, роднините ни не я разпознават, като се срещнат случайно някъде Joy
Виж целия пост
# 276
Не съм я питала, подозирам, че ще нададе вой, ако разбере Joy Затова след малко ще трия Joy
Виж целия пост
# 277
Чаровница!
Моето дете пък иска да качи килограми Laughing Някой ако има нужда да даде няколко Laughing
Допълвам се- ако може да споделиш за пъпките какво ви дадоха
Плами, аз давам от мен 10 кг и 5 от наборката. И куриерът ще е за моя сметка. Simple Smile Стигат ли ви? То стана малко като на селска сватба - лелята от София дава 10 кг., братовчедката - 5. Simple Smile
Съжалявам, ама ще вземем само от наборката LaughingLaughing
Олее, изтървала съм девойката на Мама Ру Frowning1
Виж целия пост
# 278
Бебчо, прекрасна млада дама си имаш! Heart Eyes
Наборът не дава да го снимам, почти никакви негови снимки нямам. Само от време на време се съгласява да се снима с нас за някой семеен празник.
Виж целия пост
# 279
Оформена е и моята най-накрая, как докара успеха, който докара, за мен остава загадка. Мисля, че общо 2 пъти учи по нещо за цялата година.
Бебчо, чудна е девойката. Това на нашето училище ми прилича. Сигурно някоя курсова работа на Моден дизайн?
Виж целия пост
# 280
мартеа, Свети Лука е, имаше ревю вчера  - дрехи и аксесоари, сътворени от ученици от 9.клас до 12.клас. Моята я извикаха във вторник, одобриха я и те така
Виж целия пост
# 281
beb4o, страхотна девойка със страхотна усмивка и къдрици!
Изпуснала съм и аз на Мама Ру...

Ще споделите ли кое е това приложение за калории? Бих пробвала.
Виж целия пост
# 282
Наборът и той е придирчив към храната - забелязвам, че не яде хляб. Не целенасочено, разбира се, но така да вземе да хапне филийка със супа, примерно, е изключено. Не обича и яйца, а те са полезни, нали децата растат.....
Малкият, от друга страна, си хапва с наслада хляб, и то си му личи, но се надявам през пубертета да се източи на височина ....
Всички деца са страхотни! Да са здрави и живи!

Момичета, утре стискайте палци за две познати деца - ще кандидатстват медицина  - събота и неделя са им изпитите!
Виж целия пост
# 283
Девойките от темата ни са най- чаровни и хубави!

И моето завърши с една петица по БЕЛ.
Виж целия пост
# 284
Броене на калории и аз  правя , ама не редовно, ами от време на време - моето е т.нар ябълка - Диетичен калкулатор за броене на калории, с една червена ябълка е иконата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия