Осмокласници 2024/2025 - тема 9 - ваканционна

  • 26 092
  • 756
# 315
etomira, защото я пуснах за малко и я свалих. Тя не обича да я качвам дори във фб, където имам 90 приятели на кръст и почти всички познавам лично.
Виж целия пост
# 316
Second, чудесни резултати! За къде трябваше да стигне, че да стискаме по-целенасочено?
Виж целия пост
# 317
Искаме втора английска Simple Smile
Виж целия пост
# 318
У наше село бичи яка градушка. ММ жали доматите. От 32 градуса рязко падна на 21.
Виж целия пост
# 319
У наше село бичи яка градушка. ММ жали доматите. От 32 градуса рязко падна на 21.
Къде това? При нас втори ден с нож да режеш въздуха - 36-39°
Виж целия пост
# 320
За доматите и аз ще жаля. Те са ми страст. И при нас в момента 37,5° извън стаята.
Виж целия пост
# 321
В Драгалевци.
Виж целия пост
# 322
Чудесни резултати! Браво и на дИтето и на майка му - герой Grinning
Ама аз си знаех, то толкоз силно групово стискане на палци от нас Joy
Виж целия пост
# 323
Аз се зачудих защо няма движение в темата и second не пише, та се сетих да проверя за нова тема. Браво на седмокласничето - да му стигнат за където иска. Hands V
Надничам и аз за статистика, че моите седмокласници, с изключените на 3-4, нещо овесиха нос.

Градушката ми уби петуниите Rage Дано се надигнат, че ММ ще посърне, като ги види Hands Pray
Виж целия пост
# 324
Благодаря мили момичета Blue HeartBlue Heart

Дано не се спаружим след статистиката ...

Дидева е пуснала това, дано по скоро излезе таз статистика че ще се поболея
Виж целия пост
# 325
У нашето село Симеоново само преваля леко.
Виж целия пост
# 326
А колко сте близо с Драгалевци, късмет. Градушките са огромен проблем, дано няма много съсипана реколта на хората. При нас на 100км също се развали времето, появи се много силен вятър. Мъж ми каза, че като излязъл в 18ч от офиса в центъра на града ни, било 41 градуса. Природата не се шегува!
Виж целия пост
# 327
Гледам резултати и се радвам, браво. Ама много високи ми се струват, около мен все 100 и над 85. А има и плачещи.
Аз бях на фитнес, че отивам на градинско парти.
От 02.01 съм отново  на кето, фастинг, -7кила. Влязох си в старите дрехи.
Аз само домашна храна си нося и на децата още кутии правя, те си искат. Ама вече сандвич и плод слагам
Виж целия пост
# 328
Second, браво! И около мен са високи резултатите. Развълнувах се и аз, като си спомних миналата година, а и знам, че догодина съм на пангара пак. Едно приятелче на щерката се нарежда на опашката за Втора английска, също.
Виж целия пост
# 329
Ако трябва да са съм честна, днес най-голяма радост ми носи фактът, че нямам нищо общо със седмокласната епопея.  Радвам се за добрите резултати, мъчно ми е за лошите, но това по никакъв начин не може да се сравни с напрежението от миналата година илинтова преди шест.
Някой чете ли в седмокласната? Как е настроението там?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия