💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 - професионален и личен живот /Тема 48/

  • 48 004
  • 737
# 30
„Любовта всъщност е смелостта да прекрачиш прага и да се изправиш пред това, което те очаква. Любовта са спомените за горящ огън, който само смелите могат да прескочат. Сбогом, Кападокия.“

Виж целия пост
# 31
Güneş -  Episode 4
Виж целия пост
# 32
Нови снимки на #HandeErçel и #BarışArduç от #AşkıHatırla.

Виж целия пост
# 33
Виж целия пост
# 34
Керем е в новия филм на Dolce&Gabanna Simple Smile
https://x.com/dolcegabbana/status/1937858313862987944
Sparkling Heart

И нашият коментара в акаунта на IG на D&G

Gift Heart
Виж целия пост
# 35
Дисни е пуснал нови снимки


Виж целия пост
# 36

Simple Smile

Yellow Heart
Виж целия пост
# 37
По един лайк за Керем, че малко изостава:
https://www.youtube.com/channel/UCC2WX81SKnhj7utVypKTzyQ/communi … UrTeUhJHXMzdOP6ts
Виж целия пост
# 38
За Керем  - винаги Sparkling Heart

И тези са нови:


Yellow Heart
Виж целия пост
# 39



Виж целия пост
# 40
Здравейте!
Виж целия пост
# 41
Здравейте, момичета. От много време следя темата ви като гост, но не се осмелявах да се включа с коментари. Вие сте толкова всеотдайни в споделянето на информация за Ханде и Керем, че ми се прииска да се регистрирам и да се включа и аз. Какво да ви кажа - направо съм обсебена от тези двамката. Приятна вечер ви пожелавам и благодаря за всичко, което правите, за да я има темата.
Виж целия пост
# 42
ВиХи, добре дошла. Включвай се по-често. Hug
Гледа ли новия сериал на Ханде?

Коко, изглежда, че е сигурен третия проект. До последно ще се надявам, че ще сменят един от главните герои Grinning

Много са красиви снимките от четвърти епизод. Да видим как ще е.
Виж целия пост
# 43
Vi_hi, добре дошла! Hug Радвам се, че сме те предразположили да се включиш. Винаги се радваме на нови хора. Като полъх свеж въздух сте. Grinning

Подготвям се психически вече за 3тия проект с Баръш. Grinning
Виж целия пост
# 44
Всичко гледам.😃
Гледах и трите епизода, очаквам с нетърпение четвъртия. Ханде е разкошна.
Днес случайно погледнах таговете и на двамата в IG и попаднах на един пост за МелисаС. Да си призная честно, не й симпатизирам, нямам обяснение защо. Бледнее ми някак си. Та тук е тагнат Керем 😃
https://www.instagram.com/p/DLUWdkqtEAe/?igsh=M2p0aDY3eG4xYzh1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия