Кожата ви ще обикне Geek and Gourgeous! Козметика с ясен състав и клинично доказан ефект

  • 9 966
  • 359
# 210
1. Кои две неща най-много искате да подобрите във вида на кожата си? (Бръчки и фини линии, разширени пори, неравномерна повърхност (релеф), комедони, несъвършенства, пигментация, повехналост и липса на свежест, общо отпускане)?

Искам да работя по следните проблеми по кожата ми:
- разширени пори и повехналост


2. Ако трябва да определите доколко сте запознати с активите и изготвянето на рутина за грижа за кожата, сте начинаещ, средно напреднал или напреднал?

- определям се като средно напреднал

3. Обикновено поради каква причина спирате да използвате / се отказвате от продукт?

- отказвам се от продукт, когато преценявам, че не влияе добре на кожата ми или имам непоносимост към продукта
Виж целия пост
# 211
1. Бръчки и несъвършенства
2. Начинаещ
3. Когато видя, че няма ефект или продуктът не се отразява добре на кожата ми
Виж целия пост
# 212
1. Кои две неща най-много искате да подобрите във вида на кожата си? (Бръчки и фини линии, разширени пори, неравномерна повърхност (релеф), комедони, несъвършенства, пигментация, повехналост и липса на свежест, общо отпускане)?

Пигментация, повехналост, общо отпускане

2. Ако трябва да определите доколко сте запознати с активите и изготвянето на рутина за грижа за кожата, сте начинаещ, средно напреднал или напреднал?

Средно напреднал

3. Обикновено поради каква причина спирате да използвате / се отказвате от продукт?

При дразнене, недобра поносимост, лоша миризма или ако не забелязвам никакъв ефект след дълга употреба
Виж целия пост
# 213
1. Кои две неща най-много искате да подобрите във вида на кожата си? (Бръчки и фини линии, разширени пори, неравномерна повърхност (релеф), комедони, несъвършенства, пигментация, повехналост и липса на свежест, общо отпускане)?
Бръчки по челото и пигментни петна.

2. Ако трябва да определите доколко сте запознати с активите и изготвянето на рутина за грижа за кожата, сте начинаещ, средно напреднал или напреднал?
Средно напреднал, може би..

3. Обикновено поради каква причина спирате да използвате / се отказвате от продукт?
Не виждам резултат или не понася на кожата ми.
Виж целия пост
# 214
1. Кои две неща най-много искате да подобрите във вида на кожата си?
Бръчки и фини линии

2. Ако трябва да определите доколко сте запознати с активите и изготвянето на рутина за грижа за кожата, сте начинаещ, средно напреднал или напреднал?
Средно ниво

3. Обикновено поради каква причина спирате да използвате / се отказвате от продукт?
Ако не забележа ефект.
Виж целия пост
# 215
1. Бръчки, пигментация, обща отпуснатост
2. Средно ниво
3. Ако няма реален резултат и ефективност
Виж целия пост
# 216
1. Бих искала да редуцирам разширените пори, да имам по-гладък и равномерен тен и повече свежест.

2. Средно напреднал

3. Обикновено се отказвам от продукт, ако видя, че няма никакъв ефект, "утежнява" кожата ми, не се разнася равномерно и не попива добре.
Виж целия пост
# 217
1. Кои две неща най-много искате да подобрите във вида на кожата си? (Бръчки и фини линии, разширени пори, неравномерна повърхност (релеф), комедони, несъвършенства, пигментация, повехналост и липса на свежест, общо отпускане)?

Имам суха кожа, разширени пори и неравномерна повърхност на кожата, които се появиха малко по малко с възрастта. Бих искала да подобря именно тези три фактора, които пречат на кожата ми да изглежда свежа и приятна всеки ден. Използвам серум за разширени пори със салицилова киселина и хидратиращи кремове денем и нощем.

2. Ако трябва да определите доколко сте запознати с активите и изготвянето на рутина за грижа за кожата, сте начинаещ, средно напреднал или напреднал?
Не съм запозната коя е перфектната рутина за моята кожа, както и кои съставки да избягвам или да наблягам на тях - напълно начинаещ съм. Информирам се какво да ползвам чак когато вече е късно и се появи даден проблем по кожата, както в ситуацията с разширените пори. Открила съм някаква ежедневна "рутина", която подобрява поне частично нейния вид и я следвам - дневен крем с UV защита и хидратация, нощен серум и нощен хидратиращ крем.


3. Обикновено поради каква причина спирате да използвате / се отказвате от продукт?


- Разбира се, най-честата причина е когато няма видим резултат след дълго ползване - но това не означава, че продуктът е проблема, а че не е подходящ за моята кожа. Случвало ми се е продукти, които се отразяват прекрасно на други хора, просто при мен да нямат същия ефект и това е нормално - както с дермокозметика така и за декоративната такава.
- Понякога откривам друг продукт, който води в конкретния момент до по-добри резултати за моята кожа.
- Също така, понякога сменям на различен продукт, за да може кожата да "почине". Когато дълго време ползвам даден продукт, дори при добри резултати в началото, после сякаш кожата привиква и продуктът спира да действа. Като му дам малко "почивка" и след това откривам отново добрите резултати.
- Случвало ми се е да се откажа заради неприятна текстура на продукта, например лепкави продукти, които не изсъхват върху кожата и са изключително некомфортни, особено ако се ползват вечер преди лягане.
Виж целия пост
# 218
1. Бръчки и фини линии, отпуснатост
2. Средно
3. Като няма ефект
Виж целия пост
# 219
1. Имам лунички и бих искала да изравня тена на лицето си. Действам и в посока превенция на фините бръчици.

2. Определено познавам кожата си и се считам за  напреднала по отношение на рутината в поддръжката.

3. Спирам да използвам продукт, ако не ми влияе толкова добре, колкото бих искала. Другото е, че на пазара излизат нови и нови неща и на база цена/ качество понякога откривам нови, по-добри продукти.
Виж целия пост
# 220
1. Бръчки и общо отпускане
2. Начинаещ
3. Ако видя, че няма ефект.
Виж целия пост
# 221
1. Най-много бих искала да подобря неравномерния релеф на кожата и пигментацията (петна след несъвършенства и лятно излагане на слънце). Това са двете неща, които най-много влияят на вида и самочувствието ми.

2.Определям се като средно напреднала – познавам основните активи като витамин C, ниацинамид, ретинол, азелаинова киселина и знам кои не бива да се комбинират, но все още се уча как да изграждам пълноценна рутина спрямо нуждите на кожата и сезоните.

3.Обикновено се отказвам от продукт, когато не виждам никакъв ефект дори след продължително ползване, или ако предизвика раздразнение/запушване на порите.
Виж целия пост
# 222
1. Кои две неща най-много искате да подобрите във вида на кожата си? Пигментации и общо отпускане.

2. Ако трябва да определите доколко сте запознати с активите и изготвянето на рутина за грижа за кожата, сте начинаещ, средно напреднал или напреднал? Средно напреднал.

3. Обикновено поради каква причина спирате да използвате / се отказвате от продукт?
Ако не си взаимодейства с моята кожа по желания начин в краткосрочен и дългосрочен план. Обикновено още след първото нанасяне мога да " усетя" с кожата си дали това е подходящият за мен продукт.
Виж целия пост
# 223
1. Кожата на лицето ми е повехнала и с пигментни петна
2. Бих се определила като средно напреднал
3. Спирам да използвам даден продукт, когато не виждам ефект от него или не ми понася добре на кожата
Виж целия пост
# 224
1. Бръчки и разширени пори
2. Средно напреднала
3. Ако не ми понася или няма ефект, респ. той изглежда минимален
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия