Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 65

  • 94 456
  • 719
# 225
Не даже е замразен само го измих да падне леда и заедно с картофа и моркова овкусих със сол и мащерка и малко олио колкото да не е без хич и на хартия за печене.
Виж целия пост
# 226
Благодаря! Много апетитно изглеждат!
Виж целия пост
# 227
Пиле със зеленчуци


Цветни макарони с гъби и бекон.


Лаврак на фурна


Таратор


И пожелание за весел август Sunglasses
Виж целия пост
# 228
При всички е много вкусно, някой са на почивка, bilqna Wink
Почти цял месец внучките бяха на гости, та сега си почивам от готвене. ММ е  на село да вади картофите и аз я карам на:

А сутринта си пържих филии/че и за обяд си взех/от турския хляб който купихме в неделя преди границата/държа го в хладилника/

Скрит текст:
Този път екскурзията беше и с вечеря. Всяка вечер - салата, крем супа и...

Е, не минахме без МОЛ-а Satisfied


Виж целия пост
# 229
От мен едни чушки с яйца и сирене
Пиле фрикасе
И салата с домашни домати и краставици.
Виж целия пост
# 230
Вита баничка за закуска

Пълнени тиквички и чушки с кайма и булгур.
За първи път купих от тези симпатични малки тиквички.
Добавка към тях бял сос.


Без супа не може...със спанак и булгур

Наденица на грил тиган със запеканка от тиквички
Виж целия пост
# 231
Зеленчукова запеканка
Виж целия пост
# 232
Бърза класика Joy Хубав прохладен ден Hug
Виж целия пост
# 233
Днес готвя с рецепти на Бени: родопски тиганици и бърз конфитюр от кайсии.
Виж целия пост
# 234
Виж целия пост
# 235
Пилешко гърди пълнени със сушени домати в зехтин, запечени на фурна и патладжан пармиджана.



Спетзофай, само дето нямах наденички, а свински врат.

Тук с гарнитура винегрет, с цвекло, морков, лук, кисели краставички и кисело зеле, без картофи и грах. Исках да сложа алабаш но никъде не намерих.

Чушки пълнени с кайма, елда и ориз от броколи.

Кето мъфини с боровинки  и с черен шоколад.



Невидимия ябълков кекс на Мики с бадемово брашно.


марго67, не е нещо особено тези
кюфтета и много мазнина изтече при печенето.
Виж целия пост
# 236
Пилешко гърди пълнени със сушени домати в зехтин, запечени на фурна и патладжан пармиджана.



Спетзофай, само дето нямах наденички, а свински врат.

Тук с гарнитура винегрет, с цвекло, морков, лук, кисели краставички и кисело зеле, без картофи и грах. Исках да сложа алабаш но никъде не намерих.

Чушки пълнени с кайма, елда и ориз от броколи.

Кето мъфини с боровинки  и с черен шоколад.



Невидимия ябълков кекс на Мики с бадемово брашно.


марго67, не е нещо особено тези
кюфтета и много мазнина изтече при печенето.

Муми, би ли дала рецептата за кето мъфините? Изглеждат доста апетитно.
Виж целия пост
# 237
Принцеси с яйце и сирене:

Нали си имам човек на село от време на време, та снощната вечеря е с домашните продукти, е и за днес остана.



Лек да ви е деня, при нас втори ден вече слънце няма, хладно в, роси от време на време.


Guinness, и аз ще го правя този конфитюр довечера. Не ме е яд за скъпите плодове/такива са тая година/, ами никакъв вкус нямат и затова - в буркани.То да не смееш да си купиш плод Rage
Виж целия пост
# 238
Пържолети на тиган у дома- с печена чушка и ролца от гриловани тиквички с крема сирене.



Mama iasi, сподели как го правиш тоз патладжан (печен или пържен), апетитен изглежда.
Тайна скоро не ни е показвала нейните патладжанени изкушения.
Хубав петъчен ден, момичета! 😘
Виж целия пост
# 239
Принцеси с кашкавал, хубав ден момичета Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия