Виждам, че тук има жени вече били в може би подобна ситуация. Миналия месец имах подозрения за бременност, закъсня ми 2 дни(не съм правила тест, бях решила да изчакам). На 3тия ден закъснение си ми дойде, тече 5 дни (според мен нормален цикъл, но без болки) не се осъмних и за секунда, че може да е друго. Но след като ми свърши цикъла 2 дни след това започнаха едни крампи с стомаха ниско долу, точно като тези все едно ще ви дойде всеки момент и се осъмних, защото никога не ми се е случвало да ме боли така след цикъл. На 3тия ден са успокоение всех един дигитален тест и си направих със сутрешна урина и 😳 положителен. Големи букви “да”. След това малко по-късно си купих обикновен и имаше бледа втора черта. Не беше много наситена, но се вижда. Поне аз я виждам, а доста отрицателни съм видяла досега, трудно ще сбъркам😅 на следващия ден нямах шанса да направя със сутрешна урина и направих по-късно през деня пак дигитален, но този път отрицателен. Болките продължават в матката, а вече имам и много силна цервикална слуз, прозрачна и почти постоянна, без мирис, без сърбеж, напълно нормална. Утре съм на кръвен тест, разбира се. Но знаете как е да чакате отговори и ми се искаше ако някоя има мнение какво да очаквам горе-долу или има подобен случай може да сподели. Благодаря ви! 



Препоръчани теми