КГБ = Клуб на Готините Баби - 235

  • 25 310
  • 734
# 330
Добро утро!
Макавели , направила си ни кафето вече.
Днес ще ходя на маникюр и педикюр и после ще се крия на сянка.
Лек ден на всички!
Виж целия пост
# 331
Добро утро ☕🌹

Май днес пак ще ядем тортичка Simple Smile
Мериан, честит рожден ден! Да си здрава, щастлива, необходима! Усмихнат празник ти пожелавам! 🥂🍀🥰

Пипи, ❤️

Ние трябва да пазаруваме някои неща и ще избързаме докато още е приятно навън.
 Днес дават още по високи температури, затова стойте си вътре на хладно. 😘
Чаф, до после 🤗
Виж целия пост
# 332
Мариан , честит рожден ден! Здрава и щастлива бъди.
Виж целия пост
# 333

 Честит рожден ден, Мериан! Жива и здрава да си!
Виж целия пост
# 334
Благодаря ви, милички! Реално днес няма да празнувам. Утре има среща с приятелки, а в сряда на морето ще се почерпим с дъщеря ми, зетя и внуците. В момента всички са по морето.
Пипи, дано си по-добре! Цунки!
Виж целия пост
# 335
Добро утро, момичета.
МЕРИАН, да си жива и здрава, много щастлива и обичана 💐.
ПИПИ, кураж и силна прегръдка от мен.
Днес до обяд ще сме в Южния парк - дано намерим сенчести места за разходка.
Пазете се от жегата, че днес до 42 градуса го дават.
Виж целия пост
# 336
Облачно е при нас и хладно сега, после ще видим.
Виж целия пост
# 337
Мериан ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН - бъди здрава и обичана, щастлива и благословена Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Виж целия пост
# 338
Мериан, здраве, щастие и любов! Бъди благословена! Весел празник, когато и да е, важното е  да сте всички!
Пипи,  кураж и  Heart нали си знаеш?
Рязко забогателият пИятел ми обясни, че в градината са яли много вкусна манджа.  Отгоре заливка, а отдолу като кюфтета, ама без да са кюфтета. Айде казвайте какво е това. Явно е с кайма, но не е мусака. Идеи? Трябва да се сетя и да го сготвя, само дето нищо не мога да вдяна.
Виж целия пост
# 339
Питай  изкуствения  интелект, аз го нямам и не му разбирам, може дати даде идеи.  И аз се чудя какво е това.
 Тук заваля, тихо и спокойно за сега. Поне разведрява в жегавите дни.
Виж целия пост
# 340
Ениса, да не са яли овчарски пай? 
То е с кайма и картофено пюре.
А най-лесно е да влезеш сайта на градината и да видиш в менюто.
https://inthebeniskitchen.com/2023/10/20/%D0%BE%D0%B2%D1%87%D0%B … 0%BF%D0%B0%D0%B9/   

Виж целия пост
# 341

 Днес е ден на целувката , целувайте, койот ви падне, ако няма специален, празник е .
Виж целия пост
# 342
Мериан, честита да си - здраве, спокойствие и много щастливи години с любими хора.
                  Ениса, това е суфле с кайма. Мисля, че се използват   кайма, лук,  скилидки чесън, доматено пюре, подправки - без черен пипер / за децата не се слага/, олио. В ДГ не се запържват ппродуктите, а се смесват и поставят в тава.Запича се и  заливката  е класическата - яйце, кисело мляко, малко брашно и по някога, след като се запече, се поръсва настърган кашкавал и се пече до зачервяване.
                  Пипи,  Heartpulse
                  Спокоен ден и се пазете от жегата!
Виж целия пост
# 343
Добър ден в този жарък ден!

Пипи, с теб съм !

Марианка, Честит рожден ден! Бъди обичана и обичай!

Ние с Калина днес сме на градинско парти, че жената на племенника ми има рожден ден. Вчера и моята снаха беше рожденичка.

Хубав ден на всички!!!
Виж целия пост
# 344
Нами, живи и здрави да са снахичката ти и съпругата на племеника ти -:да са щастливи и успешни!

Весело изкарване на градинското парти - дано е под дебела сянка Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия