90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XX

  • 24 372
  • 702
# 150
Гледахте ли Дарси в Асеновата крепост?
Снощи гледах от полунощ "Pillow talk", всички по диваните, които коментираха, казаха, че е много красиво в България.  Ех, че яко ми стана Simple Smile
Виж целия пост
# 151
Аз не съм гледала.
 
Новината за Джулия не е истина
Виж целия пост
# 152
Андрей добре се е наиграл в Молдова с тази “инвестиция” в недвижим имот. Фирмата неоткриваема, изчезнала с 85000 долара!
Виж целия пост
# 153
Аз я гледах, напоследък страдам от безсъние...

Андрей е изгубил 75 000, но всъщност Елизабет му ги е дала - т.е. попитал я е, не е като да ги е взел без нейно знание. Обаче инвестицията изглежда много тъпа. Да беше купил някакъв нормален имот - да го дава под наем...
Виж целия пост
# 154


Тирей е отслабнал - направо е наполовина! При това май без операции.
Виж целия пост
# 155
Браво на него!
Дано и момиче да си намери , защото ми изглежда добро момче.
Виж целия пост
# 156
Той изглежда много добро момче, но непрекъснато се киска, на всяко изречение се смее. Не е нормално да не може да говори сериозно дори за минута. Всяка фраза казана през смях и с много неприятно кискане накрая.  Коя жена би приела сериозно мъж с такова поведение?
Виж целия пост
# 157
Така е, но дори двете 300 килограмови сестри си намериха гаджета, че и се омъжваха (още преди да отслабнат - не че сега са станали много красиви, но поне са по-подвижни и активни, би трябвало възможностите им да са се увеличили).
Имам предвид - ако критериите не са много високи, винаги може да се намери нещо.
Виж целия пост
# 158
В случай, че гледате На лов за любов, за Карло излезе доста гнусна информация:
сестра му писа в Редит,
Скрит текст:
че като малка е била жертва на сексуален тормоз от страна на баща си и Карло.

Явно той не само изглежда и се държи като психо, а наистина е такъв.
Виж целия пост
# 159
Като мине Брадъра, ще пусна и на Лов за любов Wink
Виж целия пост
# 160
Аз също го следя и не виждам Шантел, защо е там? При положение, че тя има съвсем различна ориентация и тя е към др.пол.
Надявам се, и Кортни да е заедно с Колт❤️
Виж целия пост
# 161
Според мен, Шантел не е бисексуална, а е в депресия, откакто се разведе и не й се занимава.
Виж целия пост
# 162
Юлия (Джулия) още не е родила. Наскоро беше писала в стори по повод на това, че имаше много противоречиви новини, свързани с детето й, че чака тризнаци - две момичета и едно момче, носила ги е повече от година и не са от Брандън, защото я е било страх, че ще приличат на Бети Joy
Виж целия пост
# 163
А от кого са?
Виж целия пост
# 164
Това е шега. Такова й е чувството за хумор.
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия