📦Абонаментни кутии в България - Тема 3️⃣3️⃣

  • 53 514
  • 734
# 645
Знае ли се вече какво ще има в новата кутия на беле?
Виж целия пост
# 646
Разочарована съм от кутията на Charly Wilde. Един от продуктите трябваше да бъде персонализирана поставка за чаша. Получих поставката не  персонализирана. Другия продукт беше страхотна соева свещ имитираща домашен конфитюр или някакво сладко, но получих смачкана кутия с криво залепен етикет, който не беше поставен даже близо до центъра на бурканчето Sad .
Виж целия пост
# 647
Октомврийска кутия на Даян Шаер

Скрит текст:
🥳🥳🥳Новата ни кутия е ТУУУУК! 🥳🥳🥳

Започвам с това, че тя също ще е лимитирана и след като подготвим пратките на всичките ни абонаменти, ще останат близо 60-70 свободни кутии. Ще споделям тук, когато намаляват. Но все пак, не се чудете много, за да не стане като миналия месец…

Така, а сега да продължим с кутията. 🥰

Мърррзелив октомври! 🐈⬛

Името на тази кутия е "Осим Хаим". Защо? Прочетете и ще разберете. 🫖

С тази кутия искаме изцяло да ви предизвикаме да спрете за момент и да се огледате около себе си, за да се насладите на това, което е. Просто звучи, нали? Но понякога е толкова трудно за изпълнение... 💛

Кутията ще ви подтикне да го направите като ви даде всички нужни съставки за това. На първо място - 📖 книгата "М.Т" на Л.Г. ще ви накара да искате да четете, без да можете да си поемете дъх. Но ние отново ще ви призоваваме да спрете за момент - за да се... насладите на всичко около вас. 😌

Запалете свещ (Нямате? Спокойно, в кутията ще намерите.) и в компанията на котешката ни възглавница, може да се отпуснете и да си помъррррзелувате качествено.🐈⬛ Докато четете за главната героиня и нейната котка, която заема почетно място в подкаста, който води... Упс! Да не издаваме повече. Просто ви уреждаме и на вас една котка за компания! 😉

Картичката ни с предизвикателства този месец ще е само с ЕДНО. И то може би най-трудното. 🫣

Всичко е много специално и се надяваме да ви стопли в тези дъждовни дни, които сами ни привикват да се излегнем на дивана и да се отдадем на качествен мърррзел. 🐈⬛

Осим Хаим!

ПП: Който има книгата, нека ми пише на лично съобщение, за да му я заменим. Но не подсказвайте на другите в коментари, за да запазим изненадата на книжната среща на сляпо. 🙈

ПП2: Линк за кутията в коментарите като може да се абонирате или просто да опитате нашата еднократна кутия. Опциите са в линка. 🤓



Виж целия пост
# 648
Разочарована съм от кутията на Charly Wilde. Един от продуктите трябваше да бъде персонализирана поставка за чаша. Получих поставката не  персонализирана. Другия продукт беше страхотна соева свещ имитираща домашен конфитюр или някакво сладко, но получих смачкана кутия с криво залепен етикет, който не беше поставен даже близо до центъра на бурканчето Sad .
На Ваше място ще я върна.
Виж целия пост
# 649
Момичета след като ви прочетох в петък реших да се запиша за БГбокс и за ГБ. Въпроса ми е за БГбокс, пише пе ги изпращат на 1ви октомври а пък аз съм се абонирала за тази от октомври, ще получа ли кутия този месец или по скоро не. Много ми е объркано.
Виж целия пост
# 650
Момичета след като ви прочетох в петък реших да се запиша за БГбокс и за ГБ. Въпроса ми е за БГбокс, пише пе ги изпращат на 1ви октомври а пък аз съм се абонирала за тази от октомври, ще получа ли кутия този месец или по скоро не. Много ми е объркано.
Ще получите кутията за този месец, щом е била налична и сте поръчали Октомври,значи нея ще изпратят.
Виж целия пост
# 651
Не видях да е споменато, но в кутията BgBox за септември отново имаше продукт с изтичащ срок Frowning1
Виж целия пост
# 652
Да,това им е запазена марка - козметика с изтичащ срок на годност.
Пълен кансъл са за мен.
Виж целия пост
# 653
Винаги си преглеждам продуктите и който ще изтече най-скоро го започвам. Добре, че ролона с шипковото масло ми е до 2027, та директно отворих този гел.
Виж целия пост
# 654
Еееееее.....това със срока хич не е ок ...
Виж целия пост
# 655
Някой взе ли Белебокс, да покаже какво има?
Виж целия пост
# 656
Някой взе ли Белебокс, да покаже какво има?

Снимката е от групите във фб, че аз не съм я взела още. На мен ми харесва, последните месеци доста различни кутийки правят.
Виж целия пост
# 657
И на мен ми харесва, този тоник отдавна исках да го пробвам.
Виж целия пост
# 658
И аз взех кутията на Bellebox. Много ми харесва този месец и всичко ще ползвам. За следващия месец ще има нещо на kylie cosmetics, но не пишеше какво.
Виж целия пост
# 659
И аз взех кутията на Bellebox. Много ми харесва този месец и всичко ще ползвам. За следващия месец ще има нещо на kylie cosmetics, но не пишеше какво.
Поправете ме ако греша, но до колкото съм запозната продуктите на Кайли Дженър не се произвеждат в Италия. Поръчах Белбокс миналия месец именно заради хайлайтъра, но на опаковката пише Made in Italy. Поразрових се и никъде не открих информация за производство в Европа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия