Фенове на АфРам - личен и професионален живот на Афра и Мерт след Учителят и Рибарче 🧿🤍2🤍🧿

  • 30 922
  • 739
# 465
Баш за едно боядисване пише...

https://www.onurakay.com.tr/haber/afra-saracoglunun-yeni-projesi … dan-rekor-harcama
Виж целия пост
# 466
Много добри! Thinking
Виж целия пост
# 467
А,защо да не прочетемLilia*?Ами те на "Далечен град" публикуваха всичко кое колко струва,че даже и сакото на ГГ,което в последствие беше откраднато от фен.Тъй,че няма да се учудя.То бяха пръстени,колиета,тенджерки,чинийки,якета та и прослувутото сако.Май и до гащи бяха стигнали.Не помня вече.Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 468
Мими, аз чакам снимка на Афра, но явно Шнура няма намерение да ни покаже Пера.
Виж целия пост
# 469
А,защо да не прочетемLilia*?Ами те на "Далечен град" публикуваха всичко кое колко струва,че даже и сакото на ГГ,което в последствие беше откраднато от фен.Тъй,че няма да се учудя.То бяха пръстени,колиета,тенджерки,чинийки,якета та и прослувутото сако.Май и до гащи бяха стигнали.Не помня вече.Stuck Out Tongue Winking Eye
Вярно ли? Joy Изпуснала съм шоуто значи...
Виж целия пост
# 470
Има цяла статия във вестник (клюкарски) за тоя фризьор, видях я в акаунта на Дениз Турал, написана от някаква журналистка. Явно Онур Акай само е преписал. Нямам никакво съмнение, че е ПР на шнура…
Виж целия пост
# 471
Представете си щом за прическа дава ОГМ толкова пари , какво ще е за стилист и световни марки дрехи 😀 Прада , Диор може да не стигнат , само от  котюр 😀
Виж целия пост
# 472
Значи Афра трябва да отследва Фуркан Joy Или той да отследва Айбюке, че тя не знам дали още не е в Япония. Това му е ПР-а на Шнура Joy
Още не са качили нищо зад кадър, други продукции на дисни качват от ден 1. Сега ще видим дали ще има разлика при проекта на Мерт.
Виж целия пост
# 473
Само, че на никой не му пука Афра и Фуркан дали се следват или не. Шнура абсолютно никога повече няма да види това взаимодействие, което имаше с АфРам и Рибарчето. Всъщност ще види, ама в сънищата си.😁
Виж целия пост
# 474
Сега на Шнурът му трябва Афра да е самостоятелна Да се отдалечи от Сейфер/Афрам Да няма пречки за новите 3 броя
Едва ли Фуркан , Улви и манекенът  ще се разхождат самоцелно 😀 А за тяхните прически не ми се мисли , колко ли ще струват 😀 Или за тях може както дойде 😀
Виж целия пост
# 475
Мерт няма ли да отиде на някой мач с някое ново "гадже", че голяма скука.🤪
Виж целия пост
# 476
Гледаме внимателно сега! 👀👀👀
Започва Джокович! 🧿
Виж целия пост
# 477
Значи Мерт е там.😜
Виж целия пост
# 478
Гледаме внимателно сега! 👀👀👀
Започва Джокович! 🧿

И Синер започна
Ще се развинти това момче 😀
Виж целия пост
# 479
Мерд и карго панталоните! 😜
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия