Фенове на АфРам - личен и професионален живот на Афра и Мерт след Учителят и Рибарче 🧿🤍2🤍🧿

  • 30 919
  • 739
# 495
Шоу Тайм по БТВ стори! 🤣
Виж целия пост
# 496
"Сама ли ще се качиш или да те нося"?😜😎
Виж целия пост
# 497
Добре, че Мерд се прибра, че да заведе Ясир на море и тази година, че и приятелката му! 🤣
Виж целия пост
# 498
Ако не друго поне се убедих , че Мерт има вентилатор на дъ,, то Не стои хич мирен на едно място 😘
Лондон , Париж , Истанбул са ми ясни , проучвам сега Акакия 😀
Виж целия пост
# 499
Да, според “доброжелателите си” се е телепортирал директно на плажа в Акиака… или от самолета е скочил, както е било по-удобно 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 500
Не остана! Още малко ще почакаме! 🙃
Виж целия пост
# 501
Не остана! Още малко ще почакаме! 🙃


Бел, дежа вю!😜😜😜
Виж целия пост
# 502
ЛИДЕРИ В РЕЙТИНГИТЕ ПРЕЗ ПОСЛЕДНИТЕ 13 ГОДИНИ
Виж целия пост
# 503
Шоу Тайм по БТВ стори! 🤣
//cdn.bg-mamma.com/4eol/B55gf.jpg
Ох бе с голямо нетърпение го чаках този епизод и го изгледах с кеф Simple Smile  Heart Ето тази серия като се почне от тук та до отвличането на Сейран са ми най-любимите епизоди от 2-ри сезон. Simple Smile
Тая приятелката на Ясир,завалийката как е седнала в крайчето на шезлонга колкото може по-далече от Мерт ,чееее да не се събуди утре като поредното гадже на Мерт  Simple Smile    Simple Smile     Simple Smile  За по-сигурно по на делече ,че да са им мирни главите на всички    Simple Smile    Simple Smile    Simple Smile
Виж целия пост
# 504
Лека нощ! 😴

🧿🤍🪬♾🧄
Виж целия пост
# 505
Добро утро момичета!
Хайде на по кафе Simple Smile
Виж целия пост
# 506
Хелоу, мацки! 🫶
Като от първия сет на Афито тази седмица! 😜
Виж целия пост
# 507
Хаха, Бел, много вероятно, това говорят клюките.
Благодарение на Сарчето вчера и профила на приятелката на Ясир разгледах, симпатична е, дано са сериозни Simple Smile
Виж целия пост
# 508
Здравейте дами и от мен!
Клюките доста ми харесват 🧿🧿🧿🧄🧄🧄🫰🏻🫰🏻🫰🏻🫰🏻
Аз друго погледнах, а именно мястото където са Мерт и компания - Акиака. Много малко градче (село до скоро) с малко над 3000 души население.
Част от турската Ривиера, но далеч от глъчката на Бодрум и от всичките му позьорства и уж гламур…😏
Комбинация от речни и морски плажове! Много приятно местенце😎
Виж целия пост
# 509
Здравейте, момичета!😊

Сема много ме кефи как с малко думи взривява солотата в Х, защото много добре знаят, че това което пише не е измислица.😜 А Мерт да си изкара супер, защото и работата го чака и още някой.😎
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия