Фенове на АфРам - личен и професионален живот на Афра и Мерт след Учителят и Рибарче 🧿🤍2🤍🧿

  • 30 919
  • 739
# 540
странно е ,че до сега Мерт не е имал връзка, която да е станала обществено достояние. Сигурно защото вече е известен и го хванаха. А бе толкова дълбоко това с Афи, чак татуира паметната дата, а сега трябва да я маха.
Виж целия пост
# 541
Поне стана ясно, че Мирай е невинна жената. 🤣
Виж целия пост
# 542
странно е ,че до сега Мерт не е имал връзка, която да е станала обществено достояние. Сигурно защото вече е известен и го хванаха. А бе толкова дълбоко това с Афи, чак татуира паметната дата, а сега трябва да я маха.
JoyJoyJoy Ще смени 23 на 25... Шегувам се...

Девойката само не разбрах коя е точно, но и това ще стане ясно. В Х не е за влизане. Драмата е голяма. Хем ги разбирам, хем не...
Виж целия пост
# 543
Желая щастие и на двамата, Афра и Мерт и ще продължа да ги следя. Не виждам причина за линч към който и да е от двамата, защото съм сигурна, че са се разделили преди някои от тях да започне нова връзка, просто ние не бяхме разбрали.😂
Виж целия пост
# 544
Желая щастие и на двамата, Афра и Мерт и ще продължа да ги следя. Не виждам причина за линч към който и да е от двамата, защото съм сигурна, че са се разделили преди някои от тях да започне нова връзка, просто ние не бяхме разбрали.😂
Да, нека са щастливи, с когото са намерили за добре.
Виж целия пост
# 545
Мдааа драмата в Х наистина е голяма .Толкова лично го приемат все едно Мерт е ходил с тях и сега са го хванали в изневяра.  Thinking  
За приятелката на  някои снимки си изглежда точно като приятелката на Ясир,но утре предполагам в репортажа ще ни разяснят всичко или пак ще се окаже едно голямо нищо.
И аз им желая само най-хубави неща да им се случват и на двамта и ще продъжавам да ги следя и да им гледам сериалите и филмите независимо от това заедно ли са или не.
Виж целия пост
# 546
а тате дали ще одобри?

на последните снимки от Лондон, прословутата гривна липсваше, тогава съмнения ме заглождиха, но мислех, че много се вживявам и гледах да не го мисля.
Виж целия пост
# 547
а тате дали ще одобри?

Тате допреди 5 дни лайкваше Афрамски коментари. 😁
Виж целия пост
# 548
в едно мнение в Х пише, че Мерт бил казал, че историите в Х са измислени
Виж целия пост
# 549
Поне стана ясно, че Мирай е невинна жената. 🤣
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Така ме разсмя Lilia

Рени в Х наистина е голяма драма, щом дори аз го разбрах 🤦‍♀️...Закриват се акаунти.. Всички са много емоционални 🤕.
Виж целия пост
# 550
Диче, драмата е голяма, но като всичко друго на този свят ще мине за три дни, айде седмица. Повече не им давам.
Виж целия пост
# 551
Според мен точно, защото са предполагали какви истерии ще настанат са решили да не коментират, че вече не са заедно. Имаха възможности да покажат по-ясно, че не са заедно, но така са решили, така са направили.
Виж целия пост
# 552
Гледам, мисля и някак много натиск се усеща. И то откакто излезе новината за новия проект на Мерт. Дали пак не е нечие поръчение да се "подгрее" фандома. Загледах и новото клипче и снимките , сравнявам с онези от яхтата с Афрам, ами на сила хубост ми е днешното.

Съгласна съм с Рени, да дадем една седмица. Simple Smile
Виж целия пост
# 553
И аз съм в шок, шок, шок! 🙄
 Ама каквото, такова! Никой не ме пита какво искам.Но сега ще излезе, че всичко е било ПР и нашите по нищо не се различават от другите! Много ме е яд, много! 😢
Виж целия пост
# 554
Нито Мерт, нито Афра са длъжни да дават обяснения. Нямам Х, но и в Инстаграм е тъжно, това за мен е най-точната дума. Защо Афра не казала открито, че не са заедно при няколкото "интервюта", които даде. Мерт знаел, че го снимат и нарочно прави демонстрации сега. Боже...
Важното е техните отношения да са чисти. Всеки се упражнява на техен гръб и ми писна. Фенове и "журналисти" си съчиняваме истории от малките парченца, които някой от тях е решил да сподели от личния си свят. Гадно е когато не се откажеш прав, да. Криво ли ми е, много. Но дали си даваме сметка, че тази наша "любов" и нездрав интерес, са задушаващи за хората, които твърдим, че харесваме и всъщност не им позволяват да изживеят пълноценно щастливите си моменти. Ако не друго, сега ще се види кой кого подкрепя и защо. Аз лично ще следя и подкрепям и Афи, и Мерт. 🤍🧿
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия