Седмокласна изпитна 30.06-6.07 Нека резултатите да са на късмет и всеки първо желание да е приет!

  • 77 581
  • 1 464
# 1 020
IMV, това виждам в момента в infopriem
Виж целия пост
# 1 021
selleste, благодаря! Сега ще вляза. Мислех, че тая екзотика да разгледаме системата преди да я отворят е невъзможна.
Виж целия пост
# 1 022
Не знам да има тенденции на ниво училище. Но накрая всички балове приключват в Мегами. Joy

Какво е Мегами?
Като станат децата 12-ти клас, ще разберете. Joy Чалга дискотека в хотел Маринела. Всички резервират там за бала, защото там "става купонът", независимо дали иначе слушат чалга или не.

Ако е само за бала ще го преживея, но ходене по чалготеките с балончета, хапченца и тем подобни, показност, телефони и дрехи за хиляди, екстеншъни и джуки ми идва трърде много. Беше замряла по едно време, а сега имам чувството, че пак е супер модерна. Много е жалко при толкова хубава музика на този свят.
Виж целия пост
# 1 023
Чалгата никога не е замирала, за съжаление.
Но всеки е свободен да си подбере средата и да прецени с кого и къде да излиза.
Виж целия пост
# 1 024
IMV, това виждам в момента в infopriem


Явно тече "наливане" на информация в момента, защото за Пловдив все още няма данни.
Виж целия пост
# 1 025
Желанията ние вече ги подредихме. Продължавам с интерес да Ви чета за ЕГ и езиците, защото малката пък много и вървят и догодина ще падне едно редене.
Тя до 4-ти клас учеше в училище английски. Класният и ръководител ни беше попитал имаме ли нещо против в часа на класния освен това,с което се занимават да им преподава и руски език. Нямахме против и на нея също и хареса. След 4-ти клас не е изявили желание да продължи с руски, някакви бегли познания са и останали. Но има афинитет към езиците,за разлика от каките си и няма да я спирам, какъвто език иска да си учи.
Освен езика като я питам каква иска да стане...и като чух инфлуенсърка се опулих и си глътка езика
Виж целия пост
# 1 026
Да ви попитам нещо ПО ТЕМАТА на темата Simple Smile (btw тук защо няма модератор да замита мнения, които нямат нищо общо?)

Ако искам детето да се класира в желаната паралелка на ВТОРО класиране, като мястото му в нея се пази след първото, трябва да пиша на първо място някаква невъзможна и нежелана паралелка, примерно СМГ с най-висок бал, нали? И на второ място да пиша желаната паралелка, към която се стремим и балът му стига?
Искам да изчакам класиране в друго училище извън системата, затова. Дано някой разбра какво искам да кажа Simple Smile
Виж целия пост
# 1 027
Бе аз те разбрах хахах, аз в момента го въртя същото Simple Smile
Виж целия пост
# 1 028
Да ви попитам нещо ПО ТЕМАТА на темата Simple Smile (btw тук защо няма модератор да замита мнения, които нямат нищо общо?)

Ако искам детето да се класира в желаната паралелка на ВТОРО класиране, като мястото му в нея се пази след първото, трябва да пиша на първо място някаква невъзможна и нежелана паралелка, примерно СМГ с най-висок бал, нали? И на второ място да пиша желаната паралелка, към която се стремим и балът му стига?
Искам да изчакам класиране в друго училище извън системата, затова. Дано някой разбра какво искам да кажа Simple Smile

А защо ви е тази паралелка в СМГ не става ясно?
Пишете си вашите паралелки по реда на вашите желания и това е. Класирането става по бал.

Извинявам се, не бях прочела за класирането в другото училище.
Значи май този план е добър.
Виж целия пост
# 1 029
Да ви попитам нещо ПО ТЕМАТА на темата Simple Smile (btw тук защо няма модератор да замита мнения, които нямат нищо общо?)

Ако искам детето да се класира в желаната паралелка на ВТОРО класиране, като мястото му в нея се пази след първото, трябва да пиша на първо място някаква невъзможна и нежелана паралелка, примерно СМГ с най-висок бал, нали? И на второ място да пиша желаната паралелка, към която се стремим и балът му стига?
Искам да изчакам класиране в друго училище извън системата, затова. Дано някой разбра какво искам да кажа Simple Smile
Подреди си ги според желанията. Ако е речено да бъде в другата система, отиваш теглиш документите, казваш "Довиждане! Беше ми много приятно!", записваш детето в другото и освобождаваш място за следващ герой към МОН-ската Simple Smile
Виж целия пост
# 1 030
Да ви попитам нещо ПО ТЕМАТА на темата Simple Smile (btw тук защо няма модератор да замита мнения, които нямат нищо общо?)

Ако искам детето да се класира в желаната паралелка на ВТОРО класиране, като мястото му в нея се пази след първото, трябва да пиша на първо място някаква невъзможна и нежелана паралелка, примерно СМГ с най-висок бал, нали? И на второ място да пиша желаната паралелка, към която се стремим и балът му стига?
Искам да изчакам класиране в друго училище извън системата, затова. Дано някой разбра какво искам да кажа Simple Smile

А защо ви е тази паралелка в СМГ не става ясно?
Пишете си вашите паралелки по реда на вашите желания и това е. Класирането става по бал.
Защото паралелно иска да изчака класиране в друга област, а не да бъде прието веднага на първо класиране.
Виж целия пост
# 1 031
Чела съм го това с изтегляне на документите, но не бях сигурна, че наистина може Simple Smile Благодаря!
Виж целия пост
# 1 032
Чела съм го това с изтегляне на документите, но не бях сигурна, че наистина може Simple Smile Благодаря!
,
Някъде тук в тази или другата тема една мама беше споделила, че точно за два часа си е свършила работата. Отива изтегля, приключва. Според мен нещата ще се случат успоредно, така че дори да бъде прието към МОН или другата, ще може да се реагира преди да се подадат документите. И така би трябвало да бъде.
Виж целия пост
# 1 033
Чела съм го това с изтегляне на документите, но не бях сигурна, че наистина може Simple Smile Благодаря!
Можете да изтеглите документите от училището, където е прието детето, дори и след като вече сте го записали, както и по всяко друго време впоследствие. Идеята е, ако сте намерили място в друго училище, никой не може да задължи детето да учи в настоящото. Това може да се случва и през учебните години.
Виж целия пост
# 1 034
И аз разбрах. Класирането извън системата заключва ли се ако детето вече е записано на първо класиране в системата? Не са ли абсолютно независими едно от друго? Ако са независими- винаги можете да си изтеглите документите от първото училище - като се прави за трето, четвърто и т.н класирания
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия