Не става въпрос родители да плащат за школи, а в училище обучението да е адекватно. Не може 12 години да учиш английски, и да излезеш с ниво Б1. Пълна загуба на време е това. Особено като се почва от нулата в 8-ми клас след 7 години изучаване в ОУ.
Благодаря за отговора! За малко ми проблесна надежда, но уви хахахаха
Благодаря за отговора! За малко ми проблесна надежда, но уви хахахаха
Частните училища са малка част от всичко
Но моето разочарование остава при положение, че ми държаха децата от 8.00 до 17.30. По 18ч език седмично. А след това пишехме домашни вечерно време. Представете си какво е това за малко дете 1-4клас. И накрая на 4клас на заветното ниво ни казват, че е за А1. То това е смешно. В нашия случай си беше жива измама.Препоръчани теми