Въпроси към модераторите и администраторите

  • 76 650
  • 860
# 840
Здравейте, профила знам, че няма как да бъде изтрит, но какъв е начинът да го деактивирам? Благодаря.
Виж целия пост
# 841
Здравейте, профила знам, че няма как да бъде изтрит, но какъв е начинът да го деактивирам? Благодаря.
Относно деактивирането на профил:
https://bg-mam.ma/p/1068343/37497561
В последните 2 точки подробно е описана процедурата по оттегляне на съгласията или забравяне на профил.

Да погледнете този профил, моля
Благодаря

Привет!
Съпругът ми има акаунт тук от над 16 години, който е ползвал много рядко.
Миналата седмица го използвах аз, но има забрана поради мултиакаунтинг. Вкъщи всеки има лаптоп, но имаме и настолен компютър, от който всъщност влезнах в акаунта му. Има ли шанс да се възстанови?
Имате отделна тема и публикации от този профил, което е в противоречие с форумните правила и акаунтът е блокиран.
Виж целия пост
# 842
От много време има проблем с раздел Попитай специалист, както в основното меню, така и в отделните теми от него. През няколко секунди изгледът "подскача". Не знам как да го обясня, мога да ви пратя видео. Толкова е дразнещо, че рядко надничам в този раздел. Мисля, че повече от година има този проблем.
Виж целия пост
# 843
https://m.bg-mamma.com/?topic=1877180

Заключили сте темата, незнайно защо, точно когато съфорумка е споделила опит, породен от използване на нов продукт.

Харесах поста й, но не успях да коментирам по същество.
Странно, защо се пускат тези игри с възможност да се тества продукт, като после нямаме възможност да коментираме.
Виж целия пост
# 844
При мен се разрешиха проблемите - мога да качвам снимки от лаптопа, търсачката също вече работи. Благодаря!
Виж целия пост
# 845
При мен рекламните карета си стоят и пречат
Виж целия пост
# 846

Привет!
Съпругът ми има акаунт тук от над 16 години, който е ползвал много рядко.
Миналата седмица го използвах аз, но има забрана поради мултиакаунтинг. Вкъщи всеки има лаптоп, но имаме и настолен компютър, от който всъщност влезнах в акаунта му. Има ли шанс да се възстанови?
Имате отделна тема и публикации от този профил, което е в противоречие с форумните правила и акаунтът е блокиран.
А как мога да отворя анонимна тема в конкретния раздел?
Виж целия пост
# 847
Цитат
Функцията ""Публикувай като Анонимен"" е достъпна само в ограничен брой групи, предполагащи споделяне на по-чувствително съдържание (напр. Проблемно забременяване, Рискова бременност, Осиновители и осиновени, Родители, отглеждащи сами децата си, Родители, преживели загуба, Здравословни проблеми и профилактика, Семейни отношения)
Виж целия пост
# 848
Здравейте! Ако правилата позволяват, може ли да създадем нова тема "Петрохан / Околчица - хронология, факти и медийни публикации", без да бъде затваряна темата
“Шокиращо масово убийство или самоубийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва”?
Виж целия пост
# 849
Здравейте,
Не виждаме необходимост от дублиране на темата. Ако се стартира нова, старата ще бъде заключена.
Виж целия пост
# 850
Необходимостта идва от това, че за някои от пишещите наследството и разпределянето му е приоритетна тема;
За други най-важно е колко са лоши родителите и дали да бъдат съдени, пратени в затвор или направо линчувани;
А някои искаме само фактите и изтеклата информация. Хронологично.

Но приемам решението ви.
Виж целия пост
# 851
Имам въпрос за тази тема . Пусната е април 2024, като продължение на първата, която надмина 700 страници. На текущата достигнахме до 50-та страница. Необходимо ли е да се направи сега продължение, или да продължим да пишем в тази.
Виж целия пост
# 852
Няма такава необходимост. Темата не е особено динамична и на този етап може да остане без публикуване на следваща.
Ако има нужда от нова, модератор ще предупреди.
Виж целия пост
# 853
Как мога да спра известията за нови коментари в дадена тема? Опитах с бутона следи/следвано, но не става. Коментирала съм в нея, но тъй като продължава да е отворена, явно докато не бъде заключена, ще е така. Няма опция за триене на коментари, за да го прекратя по този начин.
Става дума за темата - "Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва". Това известие ме влудява, моля помогнете! 3000+ страници е вече!
Виж целия пост
# 854
Здравейте, защо не мога да вляза в тема"Ханде ерчел керрм бюрсин тема 60" днес ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия