НАБОР 2004 - студенти - пета тема

  • 35 737
  • 507
# 495
Айде честити ви бакалаври! Ама не е честно така, да знаете. Вие по два пъти ще празнувате завършване, а ние само по веднъж. Sad Нищо, ние, с медицината, пък после ще се хвалим с взета специалност. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 496
Благодаря, bora!  Да, реши да продължи в Делфт. Чакам я в четвъртък да си дойде и от понеделник пак е на стаж до каря на август. bora, в края на седмицата чакаме вест и от теб! Аз съм на линия след 7 юли, така че , който и когато може ще е супер да се видим. Sanaka, то при вас може да се празнува и всяка взета година - медицината равна няма  Simple Smile
Виж целия пост
# 497
И аз съм на линия след 11 юли. Да го отложим, че сега наистина нещо не се събираме.
Виж целия пост
# 498
Може средата на юли да пием ледени коктейли на някое хубаво местенце като се върне Санака и другите сте на линия!
Виж целия пост
# 499
Да се поФаля и аз с бакалавърка.

Поздравления! Много успехи и късмет да има!
Виж целия пост
# 500
Моят свърши сесията вчера, но няма резултат още  на облигационното право. Днес си е на работа, а другия уикенд ще се изнася. Кога се изнизаха тези 3 години... На море е месец юли с приятели. Поздрави на бакалавърката! 🥰
Виж целия пост
# 501
Еха , кога треперехме за матурите,кога мятат шапки!
  Честито на децата, браво! И на мамите браво, издържахме!
   Щерката се дипломира по Ковид, тихо си взе дипломата от канцеларията. Надявам се догодина да присъствам на набора на мятането на шапки!
   Успешна сесия на който има още изпити!!
Виж целия пост
# 502
Честито на всички завършили и взели изпити! Heart
Аз сега чакам втория брой да реши къде в крайна сметка ще кандидатства (два пъти смени идеите и университетите). Утре ще им връчват дипломите и да го видим какво ще прави.
Много ми е притеснено и затова почти не пиша. Кучето ни има здравословен проблем и не ми харесват никак прогнозите.
Иначе май ще съм си тук през юли, заради двата горни мотива (кандидат-студент и евентуална операция на куч). Та ще ви следя за среща.
Виж целия пост
# 503
Аааайде и аз с dipl. eng. aerospace engineering. 💪🏻
Днес е била защитата.Много се дърпаше да НЕ презентира ( 3-ма презентират, а всички 10 участват в Q&A накрая, aма тюторът я натири като подходящ презенратор). Имат доста висок групов резултат, а нейният персонален е даже с 0,5 отгоре.
Днес е бил така да се каже ритуалът в гражданското, а в петък ще е изнесеният такъв 🙂 пред родители-ентусиасти, преподаватели и разни head hunters, че той пазарът за роби отваря врати. Ние тръгваме с кола да събираме цирка. Преди 3 г., когато ги настанявахме беше същата лепкава жега. Дано поне да няма толкова ремонти по пътищата. Честито на всички дипломирани набори! ❤
Виж целия пост
# 504
Моят свърши сесията вчера, но няма резултат още  на облигационното право. Днес си е на работа, а другия уикенд ще се изнася. Кога се изнизаха тези 3 години... На море е месец юли с приятели. Поздрави на бакалавърката! 🥰

Писмен ли беше? На редовните, ако не се лъжа,  е устен.
Виж целия пост
# 505
Писмен беше изпита. 👍
Виж целия пост
# 506
bibi, bunovа, честити ви бакалавърки! Попътен вятър и за следващият етап от образованието им! 3:0 за "холандците"
Виж целия пост
# 507
Еми, среща на 17.7. звучи лятно. Като не можем за Morning, къмто обяд да сварим
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия