Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 160 - юли 2025)

  • 104 038
  • 1 352
# 75
Уф, то бива каръщина... Печеля от Фантастико в Инстаграм, обаче не живея в София и няма как да си взема наградата... Те не пращат по куриер, нали?

Може някой от София да я вземе и да Ви я прати.
Нямам познати, които биха се навили да се занимават с това :/
Здраве да е, най-вероятно ще им пиша после да си теглят друг печеливш.
Виж целия пост
# 76
Не се притеснявайте. Все някой ще Ви я вземе!
Не се отказвайте от наградата. Супер е. 🫶

Относно Лили и две от игрите им. Писах им мейл:
Скрит текст:
Скрит текст:
И отговор :
Скрит текст:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 77
Може да заявите куриер да я вземе и да Ви я прати с протокол .
Уф, то бива каръщина... Печеля от Фантастико в Инстаграм, обаче не живея в София и няма как да си взема наградата... Те не пращат по куриер, нали?

Може някой от София да я вземе и да Ви я прати.
Виж целия пост
# 78
Миналата година взех награда на съфорумка и и я пратих, но в момента нямам тази възможност
Скрит текст:
от 15 дена съм придружител на майка ми в Пирогов и съм тук от 6.30 до 22ч...
Съжалявам, че не мога да помогна
Виж целия пост
# 79
Миналата седмица някой се похвали с награда от Аперол.
Навреме ли теглят и първо уведомяват, или първо качват в сайта ?

Благодаря предварително. Kissing Face
Виж целия пост
# 80
От кое Фантастико трябва да се вземе и докъде да се прати? Мога да успея да я взема преди да тръгнем към морето.
Виж целия пост
# 81
Уф, то бива каръщина... Печеля от Фантастико в Инстаграм, обаче не живея в София и няма как да си взема наградата... Те не пращат по куриер, нали?
Ако е играта с протеиновите неща - не пращат по куриер, защото трябвало да се транспортират на спец. температура. Аз също не съм от София - от Кюстендил съм, имаме ФФ и утре ще ми го докарат. Забавиха се защото трябваше вътрешно да си уредят нещата. Ако искате питайте ги дали може и Вашата да я насочат тук и ще Ви я пратя, тениската си заслужавала /така пишеха напред в темата/
Виж целия пост
# 82
Имам смс от туборг за спечелени билети за концерта на Роби Уилямс -това ми е първата награда от игра с покупка от месеци направо чудо на чудесата.
https://tuborgfun.bg/winners
Виж целия пост
# 83
Имам пропуснато повикване от номер 0884329198 на някой да му е познат! Не дава да върна обаждане Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 84
Аз току-що целнах ваучер за Фешън дейс от Колата. Регистрирах код от хартиения етикет на стъклена бутилка - има си QR код и лесно се къса.
П.П. Имам две капачки пак от стъклени бутилки,но никъде не ми ги приема. Ако някой знае къде мога да ги регистрирам ще се радвам да сподели (извинявам се,ако е споделено преди) Blush
Бяха им писали преди - отговорили, че това е фабричен код, не е от игра
Виж целия пост
# 85
Още си чакам наградата от Орбит и памперсите от Молфикс в Инстаграм. Писах и на двете и никой не ми отговори.

Печеля ваучер от Кик. 😊
Виж целия пост
# 86
Мога и аз да взема наградата от Фантастико и да я пусна!
Виж целия пост
# 87
Игра на Долче Густо без покупка.

https://www.dolce-gusto.bg/iced-frappe-igra?utm_campaign=BG_Prom … utm_source=Eloqua
Виж целия пост
# 88
Аз току-що целнах ваучер за Фешън дейс от Колата. Регистрирах код от хартиения етикет на стъклена бутилка - има си QR код и лесно се къса.
П.П. Имам две капачки пак от стъклени бутилки,но никъде не ми ги приема. Ако някой знае къде мога да ги регистрирам ще се радвам да сподели (извинявам се,ако е споделено преди) Blush
Бяха им писали преди - отговорили, че това е фабричен код, не е от игра

А тези стъклени бутилки от кои магазини ги купувате? Аз уж съм от голям град(Варна), но никъде не ги намирам .
Виж целия пост
# 89
Аз за съжаление в момента не съм в София, иначе бих пробвала и аз да взема наградата от Фантастико. Миналата седмица си взех моята (ако става въпрос за мешката, тениската и протеиновите продукти). Обаче на мен ми искаха лична карта и не знаех, че дават и на друг. Пробвайте, не се отказвайте. Говорете с тях. Някоя добра душа оттук ще ви я вземе и изпрати. Blush
Фантастико имат и нова игра, която приключи тези дни. Тя пък е с млечни продукти и уред за кисело мляко. Та и те са трудни за изпращане с куриер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия