Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета - Юли '25

  • 127 055
  • 1 397
# 780
Благодаря!
Имам и план B, но я поръчах и  ще я пробвам първо, преди да реша окончателно.
Виж целия пост
# 781
Копче, днес бях с бял сет, за да търся рокля за кръщене 😅.
Виж целия пост
# 782
Онази с червените рози ти е разкошна.
Виж целия пост
# 783
На ДХ3 роклята ми харесва, но не за кръщене, т.е. за влизане в църква, заради голите рамене.
Но пък ако се заметне отгоре нещо, въпросът е решен.
Виж целия пост
# 784
Копче, днес бях с бял сет, за да търся рокля за кръщене 😅.
Ох! Друго разбрах аз! Както и да е! SmileySmileySmiley
Виж целия пост
# 785
Добро утро и много слънчев ден за всички! Nature Sunny Flowers Cherry Blossom Flowers Sunflower
Честит имен ден на всички празнуващи днес!
Виж целия пост
# 786
Всички снимки от тези дни видях и харесах Flowers Hibiscus

Честит имен ден на имениците!

Честито ми и порастване на мен Laughing
Виж целия пост
# 787
Мариета, носът ми припомни "Разходка с Гогол" 🙂
Закрих сезона с нея, препоръчвам я.
Че и съм си извадила да препрочета
Скрит текст:

ДХЗ, чудна рокля, мисля и трябва една пищна лятна сватба ❤️
Много ми харесваш в плетената, стои ти разкошно.

Карън, хубаво че се отказа от роклята.
Знам, цвета те дърпа защото ти стои супер 🤗

Agent, тази рокля я виждам в максимално simple стилизация - сандали/еспадрили,  лятна чанта и ежедневните бижута.
Ластика на кръста не те ли дразни?

Taffta, готина снимка.

Копче, сигурна съм че ще се справи(те) 🙂
Виж целия пост
# 788
asa - Честит рожден ден! Birthday Хубав празник с хората около теб!
Виж целия пост
# 789
Аса, жива и здрава бъди! Много сбъднати мечти и щастие ти желая! Flowers Cherry Blossom
Мен пък ме е яд за роклята на Карън. Не ми харесваше само долния волан...
Аз отивам на Поморие, приятели от Канада са тук!
Виж целия пост
# 790
Lizzy, стана ми интересно коя е дънковата рокля която си харесала и вместо нея си взела шест други дънкови?

Мими88, за пети може вечер да слагаш крем плюс стреч фолио само на петата, за да не отиде крема по чаршафите и след седмица махаш фолиото, крем да попие и така
Виж целия пост
# 791
Ето тази, преди беше 600 лв, сега е 400, но едната ми на Morgan за 150 лв много прилича на нея:

https://www.nenette.it/en/products/abito-denim-stella39bb
Виж целия пост
# 792
Лизи, с толкова много обем в долната част, колани, волани стои ли добре на нисък ръст! Иначе е много красива...
Виж целия пост
# 793
Аса, честит рожден ден!

Ал, точно цвета ме грабна.  Купих си 100% коприна в синьо лилаво и друга в малиново.  Крайно време е платовете да се превърнат в дрехи.

Дами, можете ли да ми препоръчате добър шивач в София?

Виж целия пост
# 794
За шиене на дрехи от парче плат до краен завършен продукт не познавам нито една. За дребни корекции, тип скъсяване, подгъв и т. н. има много. Веднъж експериментирах с коприна, от която поръчах да ми ушият рокля, и резултатът много се различаваше от това, което си представях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия