Какво ще купя отново - 11

  • 73 415
  • 742
# 660
"Британско масло със сол" /от Лидл/ е много добро на вкус - и на филийка и за готвене, но за сладкиши не става заради солта. Аз рядко готвя с масло и затова насипно на кг. не ми е опция за съхранение за по-дълго време. "Краварката" не е лоша, преди време "Ирландското масло" също ставаше, но мисля че вече не е с това качество.
Виж целия пост
# 661
+1 за британското със сол от Лидл.
Виж целия пост
# 662
Пробвай френското масло Монарх.
Не, мерси! В списъка на "какво повече няма да купя" ми е Монарх-а. Blush
Виж целия пост
# 663
+1 за "Butter Milki",  това е за мен откритието от Лидл...много ни допада вкусът на маслото.
Виж целия пост
# 664
Каква е цената на маслото  "Butter Milki"?
Виж целия пост
# 665
Каква е цената на маслото  "Butter Milki"?
Стандартното вече за масло. 6-7лв
Виж целия пост
# 666
купувам италианско от метро на килограм - екстра е. монархът и мен не ме кефи
zenata, благодаря. Коя марка?

ами то е само два вида по килограм, но е еднакво.
Виж целия пост
# 667
Milki Butter не бих си го причинил. Колко марки произвежда Milki groop на Поля Пеева не знам, но е произвел и произвежда доста скандали. Саяна със сигурност е тяхно масло. За мен е калпав продукт.
Виж целия пост
# 668
Любима свещ, напомняща ми за предстоящите коледни празниции , от шихо

Вкусна и лека торта от лидл

И това топено сирене е супер , от кауфланд
Виж целия пост
# 669
Купувам краве масло "Братя Пееви". Харесва ми повече от немски, френски и пр. масла.
Виж целия пост
# 670
И от мен препоръка за тортичката Шварцвалд от Лидл. То аз торти не трябва да ям, но мъж ми си купува, та се изкушавам понякога, много е добра.
Виж целия пост
# 671
Аз постоянно купувам отново бисквитената торта с маскарпоне и течен шоколад "Мадам Гатò", въпреки че не трябва. В Лидл е малка разфасовка, но в Била я пускат в голяма и тогава вадя 20 лв за торта... Това е единствената торта, за която мога да дам 20 лв. Ако някой знае как да си ги спестя (как се прави крема на тортата), да ми свирне.
Виж целия пост
# 672
 Не можеш ли да се ориентираш по описанието на продуктите на етикета?
Виж целия пост
# 673
Минавам набързо през Билла и ми трябваше кайма, но нямах време да ходя до месарски магазин, където знам, че има хубава или мелят месо пред теб. „Гледам и се чудя, вземам кайма "Стара планина" - утвърден стандарт на Министерството на храните.
Казвам си, няма как да е лоша. Беше си и в срок на годност.

Пиша, за да се знае и да не прави друг моята грешка - това нещо трябва да се забрани със закон, а тези, които го правят и продават трябва като в Китай на стадиона и бам.

Не знам какво има вътре, нямаше лоша миризма, но и не мирише на месо, като започнах да го готвя пусна някаква бяла слуз - която не е мазнина, появи се гаден мирис. Опитах малко и беше нещо гадно, зърнесто, с лош вкус.
Всичко отиде в кофата за боклук, даже на улично куче не бих дала да яде това, а те животните няма и да искат да го бутнат.
Не купувайте, не е за парите, но каквото и да има вътре не става за ядене, дори със сигурност няма как да е безвредно.
Виж целия пост
# 674
Минавам набързо през Билла и ми трябваше кайма, но нямах време да ходя до месарски магазин, където знам, че има хубава или мелят месо пред теб. „Гледам и се чудя, вземам кайма "Стара планина" - утвърден стандарт на Министерството на храните.
Казвам си, няма как да е лоша. Беше си и в срок на годност.

Пиша, за да се знае и да не прави друг моята грешка - това нещо трябва да се забрани със закон, а тези, които го правят и продават трябва като в Китай на стадиона и бам.

Не знам какво има вътре, нямаше лоша миризма, но и не мирише на месо, като започнах да го готвя пусна някаква бяла слуз - която не е мазнина, появи се гаден мирис. Опитах малко и беше нещо гадно, зърнесто, с лош вкус.
Всичко отиде в кофата за боклук, даже на улично куче не бих дала да яде това, а те животните няма и да искат да го бутнат.
Не купувайте, не е за парите, но каквото и да има вътре не става за ядене, дори със сигурност няма как да е безвредно.

Това май е за темата какво НЯМА да купя пак, но да, аз от Била съм спряла да купувам кайма, изобщо от веригите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия