Бързи здравословни въпроси и отговори – 53

  • 32 263
  • 743
# 240
Потвърждавам! След прием на цинк и витамин Д нещата при мен доста се подобриха!
Виж целия пост
# 241
Здравейте,
Въпросът ми е как да подобря имунитета си през лятото?
В последните години точно през август хващам стомашен вирус, придружен с тежка отпадналост, която особено сега когато съм майка на две малки деца е голямо предизвикателство, тъй като все още имат нужда от постоянни грижи, а аз не мога да стана от леглото.. 😩 Какво да предприемам за напред да предотвратявам такъв момент?
Пробиотици. Няколко вида и да не са само лактобацили.
Виж целия пост
# 242
Сутринта се събудих с болка в тила, но по средата, във вдлъбнатината. Болката е стрелкаща и отива към темето и челото. Филмирам се, защото имам мигрена, но това е съвсем различно. Знаете ли какво може да е?! Благодаря!
Виж целия пост
# 243
akekina Може да сте прищипали нерв
Виж целия пост
# 244
Сутринта се събудих с болка в тила, но по средата, във вдлъбнатината. Болката е стрелкаща и отива към темето и челото. Филмирам се, защото имам мигрена, но това е съвсем различно. Знаете ли какво може да е?! Благодаря!
Измери си кръвното
Виж целия пост
# 245
Akekina,  виж това
https://www.arsmedica.bg/aktualno/%D0%BE%D0%BA%D1%86%D0%B8%D0%BF … D0%B8%D0%BB%D0%B0
Виж целия пост
# 246
Момичета, повече от 2 месеци съм с пресипнал глас, пих разни лекарства, включително за алергия, изписани от лекаря. Но нещата почти не се промениха. Имам усет за оток в ларинкса и неприятно чувство като подръпване. Имал ли е някой от вас така дълго прегракнал глас и такива симптоми? Как се излекува? Аз вече не издържам от дискомфорта. 
Виж целия пост
# 247
Да си била болна преди това?
Аз карах ковид 2021г и сега, май месец се оказа, че отново го карах. И двата пъти гласът ми стана дрезгав, пресипнал, по едно време не можех да говоря. И нищо не помагаше. Смучех ГелоРивойс, но май нищо не правеше. Това за повече от месец и двата пъти. Постепенно, малко по малко сам се оправяше.
Единствено облекчава да не се говори, колкото може по-дълго.
Виж целия пост
# 248
Да си била болна преди това?
Аз карах ковид 2021г и сега, май месец се оказа, че отново го карах. И двата пъти гласът ми стана дрезгав, пресипнал, по едно време не можех да говоря. И нищо не помагаше. Смучех ГелоРивойс, но май нищо не правеше. Това за повече от месец и двата пъти. Постепенно, малко по малко сам се оправяше.
Единствено облекчава да не се говори, колкото може по-дълго.
И аз това забелязах, че като не говориш и хапчета помагат, но късно го разбрах, защото пих таблетки, говорих и даже някой път нависоко и нищо не помагаше, а сега мълча, но вече няма никакъв ефект. Дано някой още нещо да напише по въпроса.
Виж целия пост
# 249
Има ли вероятност да си изкарала ковид?
Виж целия пост
# 250
Аз също карах ковид май месец и имах пресипнал глас, даже нещо ме душеше в гърлото; най - осезаемо то усетих това пресипване от вирус през октомври, но мина от само себе си. На мен трахизан ми помогна, както и клеева тинктура и мед. След клеевата усетих силно облекчение.
Виж целия пост
# 251
Аз понеже имам постоянно проблем с гърлото, сестрата в работата ми даде това. Освен, че е подходящо за целта, е много приятно на вкус, че аз не мога всякакви от тези таблетки да смуча. С друго не мога да помогна.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 252
Мили хора, благодаря ви. Ще пробвам лекарствата, които ми посъветвахте. Не съм карала ковид, но проблемът се появи след някаква болка в ухото, която мина за 2 дни.
Виж целия пост
# 253
Здравейте искам да ви помоля за съвет или някой да сподели ако има сходен на моя проблем. Целите ми крака са в мрежи от капиляри и спукани като точки на места.На лицето имам няколко като звезди.Всичко започна като забременях,засърбяваше ме крака или лицето и малко след това се появяваха капиляри или звезда на лицето. Лекарката каза че като родя ще се оправя,но това продължава и до днес а родих преди 9 месеца. Свалих 19 кг който бях качила,тренирам в къщи а дори имам чувството, че и от ластиците които разтягам с краката става по-зле.Преди да забременея тренирах с тежести 4 години и не съм имала такива проблеми.Мислих да ходя на лазер, но като гледам как постоянно ми излизат нови и нови се чудя има ли смисъл?Може би кремове или добавки за вените?
Виж целия пост
# 254
Прегледай се при съдов хирург. Възможно е да са телеангиектазии.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия