Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир след Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 91

  • 48 400
  • 740
# 90
Много ми хареса това Heart Eyes

#AfraSaraçoğlu: Сбогуването със Сейран беше като да изпратя много близък приятел на нейното собствено пътешествие. Чувствах се, сякаш връзката ни е приключила и тя е взела това, от което се нуждаеше от мен, а аз взех това, от което имах нужда от нея; сякаш сме изпълнили мисиите си в живота на другата. Мисля, че Сейран е на добро място сега, вече няма нужда от мен. Мисля, че добавихме много една на друга, както добро, така и лошо. 🩵👏🏻
Тя е истински класен човек и истински скъпоценен камък 💎




Момичета, от колко часа е мача на Зейнеп днес? Да знаем за кога да сме подготвени Grinning

Продължават да се карат в Х феновете на Мерт и Мирай. Не знам какво делят, много е неприятно. Добре, че поне феновете на Афините партньори са адекватни, че щяхме да видим кон боб яде ли на двата фронта хахахаха
Виж целия пост
# 91
Добър ден, дами!
За сови като мен е още ранно утро и с удоволствие си пия кафето във вашата компания. Детето е на гости на баба си и дядо си (преди на някого да е хрумнало, че го държа без закуска и вместо да пържа мекици се занимавам с вас Wink ), така че цялото време днес си е само за мен. От два дни ми е дошла музата и за писане, но напоследък бързо се изпарява, затова ще се наложи съвсем малко да ме изтърпите.
 Евето отнова ни носи пресни новини, които ме заинтригуваха. Може ли повече инфо, моля! Що за филм е "Добрата игра"? Как се справя актьорският състав? Има ли добър сценарий и режисура? Операторът свършил ли си е работата или е снимано от Космоса? Намира ли се на български и струва ли си да бъде видян? Еве, въпросите ми са към теб, защото съм сигурна, че си го гледала, но с интерес бих прочела мнението и на останалите дами. Ако мнозинството го препоръчат, ще го погледна и ще споделя впечатления впоследствие.
Терзи, мисля, че вече е крайно време да създадем хаштаг Къде е Пера? Wink Това на нищо не прилича! Толково дни ни държат на сухо и не можем да видим едни любими зелени очи.
 Днес пак ли тенис??? Силно се надявам денят да предложи и нещо друго! На мацките, които ценят този спорт, пожелавам приятно гледане! Не обръщайте внимание на мрънкането ми!
Хубав ден ви пожелавам и чакам да ви чета!
Виж целия пост
# 92
Фи, разсмя ме пак Kissing Heart

Давам линк за филма и кратко описание с транслейта:

Дженк е наскоро завършил гимназия и изключително умел видеогеймър. Той работи на непълен работен ден в игрална къща, за да издържа самотната си майка и сестра си. Той също така играе известната видеоигра „League of Legends“ като пушър (играч за други хора), за да печели допълнителни пари. Един ден Ада, мениджърът на новооснования отбор по електронни спортове „The Odd Five“, го открива и му предлага позиция. Дженк решава да се присъедини към отбора, собственост на бившия професионален играч Рюзгар, и се впуска в пътешествие в света на професионалните игри. Той ще се изправи пред трудни предизвикателства и приключения, за да играе на финалите на сезонния турнир със своите съотборници Бату, Наз, Джей Джей, Аслан и техния мистериозен треньор Йозер.




Има и босненски субтитри в youtube, но по-добре в оригинал, според мен Grinning

https://www.youtube.com/watch?v=MpCNjvzQ8N0

И в Netflix, има субтитри на турски, английски и немски

https://www.netflix.com/bg/title/81319138

Актьорите са млади, известни имена. Тийнеджърски филм, става за убиване на времето.
Виж целия пост
# 93
Здравейте отново..
Ееее очаквах,че някой от вас е споделил сторито на Еге и понеже пътувах само го погледнах.
Та ще разчитате само на разказаното от мен,явно Joy
Споделил беше и говореше на английски,локацията на която снимат днес.Показа невероятна гледка,плажна ивица и малки бели къщички,две на брега..архитектурата на къщичките беше като в Санторини,бели изцяло и много красиви..Жалко,че не е споделено тук видеото,но не го намерих и в Инстаграм.Еге не е още известен и не го следят много.
Виж целия пост
# 94
Здравейте отново..
Ееее очаквах,че някой от вас е споделил сторито на Еге и понеже пътувах само го погледнах.
Та ще разчитате само на разказаното от мен,явно Joy
Споделил беше и говореше на английски,локацията на която снимат днес.Показа невероятна гледка,плажна ивица и малки бели къщички,две на брега..архитектурата на къщичките беше като в Санторини,бели изцяло и много красиви..Жалко,че не е споделено тук видеото,но не го намерих и в Инстаграм.Еге не е още известен и не го следят много.
Ей,го.

Виж целия пост
# 95
Оф,не ми се нрави този момък
Май ще е лошият във филма
Виж целия пост
# 96
Здравейте отново..
Ееее очаквах,че някой от вас е споделил сторито на Еге и понеже пътувах само го погледнах.
Та ще разчитате само на разказаното от мен,явно Joy
Споделил беше и говореше на английски,локацията на която снимат днес.Показа невероятна гледка,плажна ивица и малки бели къщички,две на брега..архитектурата на къщичките беше като в Санторини,бели изцяло и много красиви..Жалко,че не е споделено тук видеото,но не го намерих и в Инстаграм.Еге не е още известен и не го следят много.
Ей,го.



Дааа,аз дори не видях Еге Joy погледнах набързо,видях красотите и затворих тела..че да не ми мрънкат моите мъже,че пак съм пощуряла с турските сериали Grinning
Виж целия пост
# 97
Сет Пера



Мердо отразен в чуждестранната преса Heart Eyes



Наистина хубава снимка му е направила учителката Heart Eyes
Виж целия пост
# 98
Привет момичета Hug
Изчетох си с удоволствие.
Ооо нищо ново... Мерто от Уимбълдън Stuck Out Tongue Winking Eye

https://www.instagram.com/reel/DLuLj3zIFWe/?igsh=MTNkd3l4eGhkb3RrMg==
https://www.instagram.com/p/DLr8UJ5yiNI/?img_index=2&igsh=MXh3cGk3OW5wcnhnbw==
И Афра го е харесала
Виж целия пост
# 99

Тя просто блести Nature Star2
Виж целия пост
# 100
Оф,не ми се нрави този момък
Май ще е лошият във филма


VAL, отново сме на едно мнение за младежа. Много суперлативи, но май ПР му е в повече.
Виж целия пост
# 101
Оф,не ми се нрави този момък
Май ще е лошият във филма
Вал, не знам дали ще е лошият, но май ще е зарязаният, ако можем да се доверим на инфото, с което разполагаме. Иначе, на снимки и разни клипчета, до които се добрах, много ми харесва как изглежда, но след селфито от онзи ден, не смея нищо да кажа. Ще се окаже, че вече и младостта не е предимство. Wink
P.S. Днес тенис ли гледате всички? Wink
Виж целия пост
# 102
Скрито покрито няма Joy

Туркините откриха момичето,казва се Мелиса Шенли и е запалена по тениса.




Красавица е безспорно..
Виж целия пост
# 103
Оф,не ми се нрави този момък
Май ще е лошият във филма


VAL, отново сме на едно мнение за младежа. Много суперлативи, но май ПР му е в повече.
Май,май така се очертава.Не мога нещо да го "преглътна".Да,добре напомпан,симпатичен,но само толкова.Прекалено самовлюбен изглежда,самоуверен,сякаш цял живот във сериали се е снимал.Не знам дали си дава сметка,че актьоската професия няма нищо общо с това да си модел.Харизма под точката на замръзване.
Виж целия пост
# 104
На мен пък много ми харесва Еге. Слънчево, дружелюбно момче. Не знам как разбрахте, че е самовлюбен Smile

Миленка, учителката ли е това? Изглежда различно сякаш, ама както и да е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия