Перилни препарати и омекотители - 78

  • 53 223
  • 738
# 585
Никаква. Само дизайнът на капсулата и малко водни боички за цвят.

Между другото, Лидл минаха на един производител Persán и качеството е нулево. Едно нещо от там още става.
Виж целия пост
# 586
В момента в Кауфланд този прах е на промоция.Някоя от вас да го е ползвала и да сподели мнение,едно време  бонукса беше хубав-переше добре и миришеше хубаво -дали и сега е така?
Виж целия пост
# 587
Никаква. Само дизайнът на капсулата и малко водни боички за цвят.

Между другото, Лидл минаха на един производител Persán и качеството е нулево. Едно нещо от там още става.
Здравейте, Guess Who!
За суперконцентрата Formil от Лидл ли имате предвид?
Виж целия пост
# 588
Точно него имам предвид.Hands Plus1

А относно Бонукс - той вече не е марка на P&G, а на Dalli Werke. И вече не се произвежда в Румъния откакто Dalli затвориха завода в Тимишоара. Нисък клас е определено, но Dalli знаят как да правят евтини, но не лоши прахове. Чудеса не може да се очакват на тази цена, но...
Виж целия пост
# 589
Дам,нищо общо с качеството преди 20г ..тогава Bonux,Tide ,Dеro бяха уникални прахове...

Да похваля А+,качеството му е = на течния Ленор ,доволна съм много
Виж целия пост
# 590
А относно вечната битка Ариел или Персил?
Виж целия пост
# 591
Аз твърдо за Ариел.
Персил последно ми пускаше много пяна.
Виж целия пост
# 592
+1 за Ариел!Персил никога не е бил "моят" препарат.
Виж целия пост
# 593
А относно вечната битка Ариел или Персил?
Личното ми мнение е, че единственият прах на пазара, който държи някакво качество и си заслужава цената, е Персил. И Denkmit от ДМ.
На Ариел направо му разказаха играта в последните промени
Говоря за прах. От течни и капсули не се интересувам.
Виж целия пост
# 594
Гес, вече потретям въпроса си, но твоето мнение ми е важно.
Преди да пита обаче ти май ми отговори. Доброто ти мнение отнася ли се и за този
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/denkmit-prah-za-byalo-prane-20-p … 066447792973.html
Виж целия пост
# 595
Това е и винаги е бил най-добрият прах за бяло на пазара. И изобщо не преувеличавам.
Виж целия пост
# 596
Аз от години вече пера само с течен. И що се отнася до Ариел и Персил течни - ни единия, ни другия ми е по сърце. Хем скъпи, хем не миришат кой знае как, перат горе-долу.
Виж целия пост
# 597
Това е и винаги е бил най-добрият прах за бяло на пазара. И изобщо не преувеличавам.

Аз пък все си мислех (явно грешно съм прочел) че Персил за бяло харесваш.
Благодаря за бързата реакция.
Виж целия пост
# 598
Да де, Персил и Денкмит, но Денкмит е по-добър за бяло.
Виж целия пост
# 599
Аз пък купих Dalli Wohlfühl Universal detergent powder (6 кг.). И течен Dalli FRISCHE-GLÜC COLOR DETERGENT LIQUIDДано си окажат добри. И още разни концентрирани прахообразни препарати, за които ще дам мнение.
Между другото ето тези сашета на Denkmit за избелване на бяло пране са вълшебни. Накисваш за час-два прането и после в пералнята. Направо съм очарован: https://www.dm-drogeriemarkt.bg/denkmit-preparat-za-izbelvane-na … 066447790368.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия