ХАЛИТ ЕРГЕНЧ и БЕРГЮЗАР КОРЕЛ във филмите и в живота, някога и сега; 52

  • 49 143
  • 737
# 105
Много са сладки
И тримата- мама, Хан и Лейла Purple Heart 

Варна Flowers Sunflower

Да им се насладим сега, че когато Берг започне снимки, няма да има време за соц. мрежи Blush


Виж целия пост
# 106
Горките дечица!
Дано бързо да им мине!

Виж целия пост
# 107
Нашата красавица Heart





Виж целия пост
# 108
Честита годишнина от сватбата на Берг и Халит!
Да са все така влюбени, всеотдайни към семейството и щастливи заедно!
Heart Blue Heart Yellow Heart Green Heart Purple Heart


Виж целия пост
# 109
16 години от  сватбения ден на Берг и Халит!
Честита годишнина! HeartsHeartsHearts

Срещнах първата снимка преди няколко дни и я запазих за днес,
защото мисля, че прекрасно обобщава техния брак.
На тениската на Халит пише "soul", на тениската на Берг - "mate".
Когато застанат един до друг, се получава '"soulmate" - сродна душа.
Две сродни души, които се откриха преди 16 години!
Още много любов и радостни мигове с трите им прекрасни деца!
 Heart












Виж целия пост
# 110
Честита годишнина на семейство Ергенч !

Пожелавам им здраве, щастливи дни и години с прекрасните им деца!





Виж целия пост
# 111
Халит е изненадал Берг с любимите й цветя.

Берг:

Тъкмо се канех да покажа сватбената ни покана, на вратата се звънна  и ...
Хортензии навсякъде.


=====

Даже на сватбените им покани има розови хортензии. Grinning




Виж целия пост
# 112
Прекрасна изненада от един романтичен мъж! Heart Eyes 

Виж целия пост
# 113
ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА НА СЕМЕЙСТВО ЕРГЕНЧ!


Пожелавам им още много щастливи и пълни с любов години!

Виж целия пост
# 114






Хубава вечер на всички! Blue Heart
Виж целия пост
# 115
Добро утро и хубав ден! Heart Eyes

Бирсен пише, че Туба Бююкюстюн е получила предложение за "Ако кралят загуби".
Припомням, че Четин Текиндор също се очаква да участва във втори сезон.
Имам чувството, че напълно ще се отдалечат от книгата. За Четин Бирсен беше писала, че ще играе медиен шеф.
Не си спомням да имаше такъв човек в книгата.
За Туба също не знам какъв персонаж би могла да играе.
Очевидно новата сценаристка е измислила нови.
Най-добре ще направят, ако Кенан не се влюби във Фади, а в някоя друга, защото Мерве Диздар е много неподходяща за ролята и не са добра двойка с Халит.
Това непрекъснато го пишат хората в коментарите, може продуцентите да са обърнали внимание.

Ако Туба приеме, с Халит ще поставят рекорд.
В четвърти проект ще участват заедно. Grinning

========

Нашите хора вчера бяха на носталгична вълна.
Разглеждаха семейния албум.
Берг пише,  че много са се разчувствали. Heart


Виж целия пост
# 116
Добро утро
Варна, благодаря за новините и превода

Халит и Туба са добър тандем; те са добри професионалисти, имат добро взаимодействие и добре им се получават ролите. Hands Ok Hand



Цитат
Разглеждаха семейния албум.
Много трогателно. Kissing Heart
Така се възпитават деца в семейни ценности- заедно отбелязват специални дати и заедно празнуват като едно сплотено семейство! Heart
Виж целия пост
# 117
Цитат
Халит и Туба са добър тандем; те са добри професионалисти, имат добро взаимодействие и добре им се получават ролите.

Да, защото сценариите и режисурата са били добри, особено в "Сякаш няма утре".
Сами по себе си актьорите малко могат да направят, ако другите важни елементи отсъстват.

Аз нямам претенции.
Каквото си решат продуцентите и актьорите.
Бях останала с впечатление, че Туба живее постоянно в Париж.
За телевизионен сериал би трябвало да е поне 5 дни в седмицата в Истанбул.
Ще се разбере. Сезонът наближава.
Но старите сериали обикновено започват в края на септември, даже октомври, за разлика от премиерните.
Със сигурност обаче сценарият е прекроен, защото, както казах, нито за Четин Текиндор, нито евентуално за Туба
се сещам за персонажи, които присъстваха в книгата.
Виж целия пост
# 118
Приятна вечер Heart Decoration

Виж целия пост
# 119
Турция си е Турция и е родината на семейство Ергенч, никоя друга държава няма да им стане такава, особено Англия и най-вече Лондон с новооткритите си гета. Влагата и мухъла са пропити навсякъде. Европа се превърна в кочина. В най-хубавите паркове на Париж във фонтаните се пере, а бурките се проскат на декоративните храсти. В момента и в Пловдив бежанците всяка вечер се плацикат вечер на фортаните в Цар Симеоновата градина.
Децата са инстинктивни и те знаят къде им е най-добре.
А иначе, аз вече повече десетилетие след семейство Ергенч, много харесвам Туба. Тя си е странна птица, но е смела и талантлива жена...и много, много красива.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия