🧿ЧААТАЙ УЛУСОЙ🧿"EŞREF RÜYA"/"UYKUCU"-"СЪНЛИВЕЦ"🧿Проекти, партньори и приятели🧿Тема-33

  • 21 886
  • 741
# 435
Няма правилен и неправилен човек, няма правилно и неправилно време. Аз така мисля. Всичко са взети от нас решения, предприети действия или пък точно обратното, предпочели сме да не реагираме и нищо да не направим.
Те как се срещнали и сами са причина за това да е правилно времето, са е правилния човек. Ешреф я избра. Може да е подсъзнателно и непризнато да почти самия финал на сериала, но това са решения. Той реши да няма нищо с тази жена. Е, истината е, че сам не си позволи да се отдръпне. Взе решението да не я пусне. Тя взе решение да не си тръгне. Да не го предаде. Всъщност дори и не опита. Тръгвайки си уж, тя го направи така, че да я спре.
Ако ме питате той не е правилен за никого и всички го искат 😊 . За жените говоря.
При него всеки момент е неправилен. Той няма свободата да обича. Отдал се е на сираците.
И въреки всички тези грешни хора и моменти те са заедно по един или друг начин в мислите си
Виж целия пост
# 436
Хаха! Гери, това много ми хареса! Joy

Точно в стила на Ешреф!
В интерес на истината фотосесията на Демет е много стилна.
Ето снимките, които най-много ми харесаха







Днес потърсих списанието в книжарницата, но явно още не е стигнало до острова.
По-късно ще пиша по темата на деня.
Жаки, как е на морето?
Виж целия пост
# 437
Правилен човек в грешно време… или просто грешен човек?

Колко пъти в живота си сме си задавали този въпрос?
Когато някой ни е докоснал дълбоко, но не е останал. Когато е имало чувства, но не и път. Или пък когато е имало път, но не и смелост...

Може ли времето да бъде извинение? Или просто виждаме "правилния човек", защото ни се иска да бъде такъв?

 PushpinАко Нисан и Ешреф се бяха срещнали в друго време, щеше ли да е различно?
 PushpinКолко често се борим за нещо, което изглежда като съдба, но всъщност е само съвпадение?
Споделете:  Вярвате ли в „грешно време -правилен човек“?
 Или вярвате, че когато е истински, времето винаги намира начин?
Right person, wrong time ми е въпрос, на който с години не мога да си отговоря за себе си. Настина ли има правилен човек в грешен момент или просто не е правилният изобщо. Обичаме да романтизираме неща, които нямаме, но ако ги получим, дали всичко би било така прекрасно, както в умовете ни?

Или пък ако сме се имали за определен период от време и не е приключило със сватба, нима не е било щастлива любов?

Не знам колко по-различен би бил живота на Ешреф, ако беше се запознал с Нисан година-две-пет по-рано или по-късно, за него щеше да има разлика, ако се беше запознал с Руя и не беше видял момента с насилника и, съотвтно не беше влязал в затвора. От друга страна, и на Нисан живота щеше да е различен, ако насилника и беше останал жив.

Все пак вярвам в съдбата и щастливия развой на събитията, и че ако двама души трябва да са заедно, те ще бъдат рано или късно.

Демет е много красива на фотосесията. Heart Eyes
Виж целия пост
# 438
Времето е удобно оправдание, но рядко основната причина.
Много често се казва "в друго време щеше да е различно", но истината е, че когато е наистина правилният човек, времето не се чака, то се променя, наглася, преглъща се.
Ако времето е "грешно", значи поне един от двамата не е готов.
Може би още не е израснал, не е способен да даде любов, да я задържи, да се бори за нея. И тогава не времето е грешно, а човекът е в грешна фаза от себе си.
В „Eşref Rüya“ виждаме точно тази дилема.
Ешреф и Нисан -любов, сблъсък, саможертва, мълчания...
И когато изглежда, че е дошъл моментът  им винаги се случва нещо, което ги отдалечава. Но дали вината е във "времето" или просто в техните страхове, маски, или незрялост?
Аз мисля, че истинската любов не пита за време.
Тя просто намира начин да остане, дори и в най-невъзможния момент. Когато двама души наистина искат да бъдат заедно, те не се нуждаят от "перфектно време", а от смелост и избор.
Така че понякога грешният момент ни разкрива, че това никога не е бил правилният човек.
Защото любовта не е плод на съдбата, която ни "доставя" точния човек в точния момент. Тя е взаимен избор. Дори и най-дълбокото чувство има нужда от грижа, отстъпки, готовност да бъдеш там, въпреки времето, въпреки обстоятелствата.
Ако двама души наистина искат да бъдат заедно, ще намерят път.
Ако не искат- ще намерят оправдание.
„Грешното време“ често е просто начин да прикрием липсата на достатъчно желание, смелост или отдаденост.
Точно както и в "Eşref Rüya"- не времето разделя Ешреф и Нисан, а собствените им страхове, болки и мълчания.
Виж целия пост
# 439
Момичета, благодаря за всичко споделено!
Нези, още не съм стигнала до плажа, но утре ще съм там!
Днес го карам само на релакс.

Продължаваме да държим 2-то място в Шахид
Виж целия пост
# 440
İnter Medya
Не сцена, а сърцебиене! Heart


Виж целия пост
# 441
Добро утро, момичета!
48 дни до завръщането на Ешреф.

Благодаря ви,че се включвате активно в темите за деня.
Намерих тези снимки и колажи с цитати и някои от тях предлагат интересни теми за размисъл.
За днес избрах нещо, което е провокирано до някъде от вчерашните мисли на
bof4eto.
Никога не срещаш правилния човек, или времето е неподходящо, или човекът...“

Правилен човек в грешно време… или просто грешен човек?

Колко пъти в живота си сме си задавали този въпрос?
Когато някой ни е докоснал дълбоко, но не е останал. Когато е имало чувства, но не и път. Или пък когато е имало път, но не и смелост...

Може ли времето да бъде извинение? Или просто виждаме "правилния човек", защото ни се иска да бъде такъв?

 PushpinАко Нисан и Ешреф се бяха срещнали в друго време, щеше ли да е различно?
 PushpinКолко често се борим за нещо, което изглежда като съдба, но всъщност е само съвпадение?
Споделете:  Вярвате ли в „грешно време -правилен човек“?
 Или вярвате, че когато е истински, времето винаги намира начин?
Желая ви прекрасен ден!
Hug

Привет,момичета Heartpulse

Според мен в живота ни има много "правилни" хора,просто защото се променяме и в различните етапи от живота си имаме нужда от различни хора до нас.Правилният човек за мен,когато съм била на 20 няма как да е правилен за мен на 40,освен ако не е вървял с моя темп и не е израстнал до същото ниво за да го припозная отново,в противен случай остава в миналото и нямаме повече какво да си дадем.Според мен няма грешно време-има ниво на осъзнатост.Ако го има-времето винаги е правилно.Дори "грешният" човек ни учи и ни показва какво не искаме в живота си,като отношение,като постъпки и действия.За мен няма грешки има уроци,стига разбира се да имаш очите да ги видиш.
При Нисан и Ешреф би било различно ако и двамата бяха оставили раниците с миналото си зад себе си и излекували раните си,иначе когато и да се срещнат ще е абсолютно същото.Няма да има разлика.Не времето е определящо,а израстването на човека.Ще дам пример с Яман - в момента ,в който прие ,че иска Мира поведението му коренно се промени,спря да гледа към вратата,спря да мисли,че не я заслужава,спря да се смята за по-долу от нея,но трябваше да порастне той сам за себе си за да осъзнае всичко това и от там нататък действията му следваха желанията му,нямаше конфликт,нямаше кръстопът,нямаше съмнение.При Ешреф тази борба я има постоянно.За да се срещнат в наистина зряла и здравословна връзка и двамата трябва да порастнат,и двамата са зациклили на 15 години.
Аз лично не вярвам в съвпаденията и случайностите.
Виж целия пост
# 442
Така е, не календарът диктува готовността ни за любов,а дълбочината, до която сме се срещнали със себе си.
Дори „грешният човек“ носи урок. Той е  огледало за нашите собствени страхове, рани, копнежи.
И да, в "Eşref Rüya" го виждаме ясно.Не съдбата ги държи разделени, а неизлекуваните им вътрешни битки.
Ако не си освободиш ръцете от товара на миналото, как ще прегърнеш новото?
Ако не излекуваш гласа в себе си, как ще чуеш другия?
И не, срещата няма да е различна, ако си останат същите.
Няма значение дали се виждат в понеделник или след десетилетие.
Любовта идва тогава, когато сме способни да я живеем.
Виж целия пост
# 443
1 август. Международен ден на бирата.

Виж целия пост
# 444
Момичета,попаднах на интервю,по-точно част от интервю в една ИГ страница.Там бяха задали въпрос на Чачо относно персонажите,които играе и това,което на мен ми направи впечатление е ,че той беше казал,че всеки персонаж вади различна черта от него,черти,които той притежава,затова и често се губи между ролите ,без да осъзнава дали е Чаатай или персонажа,който е играл доскоро и му трябва време.Бих искала да ви попитам на база това негово споделяне
Какви черти притежава мъжа Чаатай Улусой ?

Какви черти сте видели вие от филмите и персонажите,които е играл.Много ще се радвам ако се включите.

Започвам първа,не съм гледала всичките му проекти,ще говоря на база това,което съм гледала.Все пак слагаме и аспекта време/промяна,вероятно чертите в по-ранните му проекти вече ги е израснал.

Според мен мъжа Чаатай е лоялен,интроверт,много време прекарва в главата си премисляйки различни варианти,тих,бранещ личното си пространство,очевидно надарен,има хаос в него,на моменти подреден,на моменти - вулкан .Смятам ,че е сдържан,но запалиш ли му фитила може да те подпали,стоик,много семейно ориентиран - по-скоро тук визирам родители,отколкото партньорка.Не е суетен,предпочита удобството.По-скоро бирен тип ,отколкото марково уиски.Професионалист,перфекционист,засега се сещам за това,в общи линии в анализа ми влизат най-много Приливите,Делибал и Шивачът и Ешреф
Виж целия пост
# 445
Бохчи, ще кажа сега само няколко неща. Като помисля, ще кажа и още.
Ще отбележа, че може да съм в голяма грешка, но това съм видяла.
Обича да се шегува и е забавен всъщност. Грижовен. Трудно ме е да си го представя груб. Това което съм видяла е много внимателен човек. Възпитан. Може да е интроверт, но за непознатите. С приятелите си мисля, че е открит. Това за семейството и аз си го мисля. Важни са му.
Мисля, че е много емоционален. В смисъл, че може да не го показва външно, но вътрешно си преживява някакви неща. Това е присъщо за талантливите хора. Има сетива за заобикалящия го свят. Ако нямаше щеше да е еднообразна кукла, чиито герои не се различават.
Мисля, че има доза ревност в него. Беше споменал, че много се бърка на приятелките си. Не че им казва няма да излизаш и не говори с този. Аз го разбрах като да го е грижа и да се интересува.
Имам чувството, че не е толкова срамежлив, колкото е скромен.
Виж целия пост
# 446
Сериалите, които скоро ще започнат да се излъчват в Албания.

Виж целия пост
# 447
Момичета ,попаднах на това :

Виж целия пост
# 448
Добро утро, момичета!
Вчера не можах да се включа с отговор на въпроса на bof4eto, затова ще го направя сега.
Признавам си,че съм мислила много по този въпрос. А и вече имам собствени наблюдения. Wink

Качествата, които смятом,че  мъжа Чаатай Улусой притежава са:
1. Интровертност
Чаатай е човек, който не търси светлините на прожекторите в личния си живот. Държи се настрана от публични скандали, рядко говори за себе си, не е "социално шумен". Това издава човек, който черпи сила отвътре, не от външно одобрение.
2. Чувствителност
Това е мъж, който усеща дълбоко- дали ще е болка, вина, любов, отговорност. Не е повърхностен. Не е човек, който минава „леко“ през нищо.
3. Професионална дисциплина
 Чаатай е известен с това, че работи много над себе си. Променя тялото си за роля, тренира, подготвя се. Това показва постоянство, воля и уважение към труда.
4. Саморефлексия
От интервюта и коментари става ясно, че често се пита „Кой съм?“ и не се страхува да каже, че губи усещането за себе си понякога. Това е знак за зрялост, но и за вътрешен въпрос, който не всеки си позволява да зададе.
5. Лоялност
В личните си отношения и в дългосрочните проекти Чаатай показва постоянство. Малко, но трайни приятелства. Това говори за почтеност и лоялност като личностни ценности.
6. Умереност и скромност
 Не търси да бъде център на вниманието извън работата си. Скромен в интервюта, обрана и уважителна реч. Няма показност, няма излишно его. Това го прави земен.
В същото време има чудесен изказ, интелигентен е!
7. Вътрешна сила
Не е мъж, който избухва или се доказва чрез шум. Неговата сила е тиха, тя идва от увереност, която не се крещи. Това е сила, която носи устойчивост, не агресия.

Той ми изглежда като човек, който е минал през своите вътрешни битки и е решил да изрази себе си не чрез думи, а чрез работа, тишина и изкуство.
Освен това ще повторя казаното от Гери- много мил, възпитан и уважителен човек.
Когато погледнеш в очите му, виждаш доброта и липса на арогантност, няма го онзи „празен блясък“ на егото.
Това, което Чаатай Улусой е споделил за себе сив това интервю, е типично за дълбоко емоционални актьори, които влизат пълнокръвно в ролите си.
Ако той усеща, че „губи себе си“ между ролите и реалността, значи преживява персонажите интензивно, като ги пропуска през собствената си същност.
Това е нещо, което харесвам в него.
Ако мога да  обобщя Чаатай Улусой като човек, по това, което личи и по думите му, той е чувствителен, емоционално интелигентен, понякога затворен в себе си,
страстно отдаден на това, което прави,човек с вътрешна борба, и не на последно място, носи тежестта на преживените образи в себе си.
И със сигурност е ревнив. Wink
В тази връзка Grinning

Желая ви прекрасен ден!
По-късно ще ви предложа нов колаж и израз за "Тема на деня"
Виж целия пост
# 449
Здравейте!

2 август - Световен ден на красотата.

Вчера ден на  бирата, днес  на красотата. Август започва все с интересни чествания.



И още по-красивата му половинка

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия