За любителите на корейски и китайски сериали – Тема 17

  • 19 762
  • 736
# 15
Благодаря за темата и за възможността да дадем 5 гласа. Иначе щеше да ме мъчи съвестта.
Виж целия пост
# 16
Питане за протокола:
Гласувала съм за 3-ма и искам да добавя още 2 имена. За целта трябва да си изтрия гласуването и да го направя отново, нали?
Виж целия пост
# 17
Да, трябва да изтриеш гласа и да гласуваш наново.
Виж целия пост
# 18
...Остава да му стискаме палци и той да направи фурор като други познайници в темата.
Чакам от години, но все още няма хубава роля.
От предстоящите има интересни, дано му тръгне кариерата.
Виж целия пост
# 19
Роца, благодаря за новата Icecream тема Hug Heart Eyes Много подходяща за високите температури в момента.
Но преди десерта първо да приготвим обяда .

И да ви разхладя още, намерих го!Може да организираме групово екскурзия, но трябва да побързаме да резервираме, защото подозирам,че скоро ще стане много посещавано от туристи Blush

Виж целия пост
# 20
И да ви разхладя още, намерих го!Може да организираме групово екскурзия, но трябва да побързаме да резервираме, защото подозирам,че скоро ще стане много посещавано от туристи Blush
Стана ми интересно и намерих информация за възможно пътуване- странно е , че цените са показани за еднопосочен билет- да не се объркате.
https://www.booking.com/holidays/city/jp/toyama.bg.html
Била съм там- за среща на Г7 трябваше да изкарат всички чужденци от Токио и ние се отзовахме в Тояма- Известно е мястото с много качествената си храна от морски дарове. Спомням си и един огромен язовир- за язовирната стена се пътува вътре в тези планини от видеото с тролей. Намерих си и снимки, но разбира се не мога да ги споделя. Докато бяхме там имаше някакъв забележителен местен фестивал. (пак е било през юли) О, и си спомням, че в хотелската стая имаше машина за порно- монетен автомат, в който след като пуснеш стотинки ти прожектира вероятно съответен филм. Не съм пробвала, но ми беше странно.
Виж целия пост
# 21
И аз точно за червената нишка на съдбата си мислех, докато гледах сериала.
Имаше и (поне) един японски сериал, който съм гледала и където също имаше една червена нишка... ама като не се сещам как се казваше...
Веднага ми изникна в главата сериал с Каме Bulb Не знам защо си мислех за Second Love, сигурно заради червения постер.
А то бил I'm Your Destiny.
Роца,когато започнеш Designated Survivor: 60 days ми дай знак да гледаме заедно и да коментираме.

S Line
Скрит текст:
Цитат
- ако очилата се предават от учителката - защо?
- очилата вадят най-лошите желания на човека, който ги носи ( моралните качества или липсата им в индивида)
- досега жертвите бяха само жени, каква е връзката с учителката?
- по логика, освен ГГ-ня, и учителката вижда линиите без очила.
Очилата бяха първо в убиеца с мотора и каската, той не беше ли колега на учителката? Имаше ли подсказка,че тя му ги е дала.Очилата му показват двуличието,лицемерието,изневерите, които са един вид предателство към партньора.Жертвите бяха само жени, защото убиецът е мъж и вероятно е бил наранен от жена/жени. После попаднаха в жена. Племенницата умря ли?
Виж целия пост
# 22
И да ви разхладя още, намерих го!Може да организираме групово екскурзия, но трябва да побързаме да резервираме, защото подозирам,че скоро ще стане много посещавано от туристи Blush
Това да не е мостът,
Скрит текст:
откъдето падна една кола, която подозирам като втория шанс на Сузуки-сан?
Но съм навита да му хвърля едно око. По пътя може да се отбием и до Такаяма, не за друго, а защото е много фотогенична. И на други места ми се ходи, от Аомори до Окинава Joy. Де видим в кой живот Joy

Designated Survivor: 60 Days ще мога да го започна едва към 9ти-10ти август, когато излизам в отпуска. Ако те устройва, може да го изгледаме заедно, с удоволствие ще го коментирам Grinning
Виж целия пост
# 23
Започнах 2 еп. на 10-серийния  японски Kiss that Kills(2018) и гледам с интерес.А това мнение съвпада с моето:Изумена съм, възхитена и тичам да гледам продължението. Няма да се задълбочавам в същността и смисъла на сериала - за мен същността на този филм не беше в това!
Виж целия пост
# 24
rududu, няма продължение.Те си излизаха заедно епизодите на основния сериал и синоффа. Първо се гледа серия от основния  (Kiss that Kills / Todome no Kiss) и след това съответната серия от паралела (Todome no Parallel), защото се допълват и се вижда какво става когато

Скрит текст:
умре,целунат или дава затваряне на епизодите на родителския сериал.
Виж целия пост
# 25
Роца, явявам се на поправителен с мистър Сато

Това да не е мостът...
Скрит текст:
откъдето падна една кола, която подозирам като втория шанс на Сузуки-сан?
Но съм навита да му хвърля едно око. По пътя може да се отбием и до Такаяма, не за друго, а защото е много фотогенична. И на други места ми се ходи, от Аомори до Окинава Joy. Де видим в кой живот Joy
Аха. Има и онсени, изглежда приказно място. Такаяма и околностите също са много привлекателни. Може да отидем за есенния фестивал.


За Designated Survivor: 60 Days когато кажеш!
Виж целия пост
# 26
Роца, явявам се на поправителен с мистър Сато
Така е по-добре, че онзи аутфит хич не го представяше в добра светлина. Но му се възхищавам с какъв финес изглежда отегчен от живота Joy

Страхотно пътешествие с влака! Heart Eyes
Виж целия пост
# 27
От няколко дни върви текущия "Coroner's Diary " с Ао Руипен. Сценаристът е същия като на "Любов като вселена". Дали ще повтори майсторлъка си?! Лично аз не скучах на него , с много малки изключения.
При корейците вчера започна "Low life" по действителен случай.
Някой има ли мнение по двата нови? А аз се връщам да доизгледам "Дука".
Виж целия пост
# 28
Текущи не гледам, а и от известно време чакам да качат цели сериали в рутракер и си ги тегля.
Така започнах Feud.
.
Първи епизод ми е скучноват, но ми се гледа уся, фентъзи и ще се моля по-нататък да стане интересно.
Виж целия пост
# 29
Аз Feud съм го позарязала за момента. Прекалено много неразбиране има там. Хич не си говорят тези хора. А понеже и работни драми се случват заради липса на комуникация, Feud ми дойде в повече. Иначе казват, че по-натам става по-интересен и се разбира защо героите постъпват както постъпват, та ще се върна на него най-вероятно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия