Турски Филми и Сериали - Обща тема - Тема 21

  • 58 120
  • 739
# 315
То реално Безгранична се държеше баш заради тях двамата. Въпреки че това ще е съвсем нов сериал и  история .Та знае ли човек.Но определено ще е бонус за тях ако ги съберат отново.
Виж целия пост
# 316
То реално Безгранична се държеше баш заради тях двамата. Въпреки че това ще е съвсем нов сериал и  история .Та знае ли човек.Но определено ще е бонус за тях ако ги съберат отново.
Според няма, толкова бързо след края на Худутсусаз е абсурд. Поне за годините, които гледам дизита не е било.
Виж целия пост
# 317
То реално Безгранична се държеше баш заради тях двамата. Въпреки че това ще е съвсем нов сериал и  история .Та знае ли човек.Но определено ще е бонус за тях ако ги съберат отново.
Според няма, толкова бързо след края на Худутсусаз е абсурд. Поне за годините, които гледам дизита не е било.

Ханде и Баръш вече за две години трети или четвърти проект ще правят така че нищо не се знае.А бих казала че Мирай и Дениз са много по успешна двойка от тях и със сигурност не биха загубили от ново партньорство .Но като цяло и аз не мисля че ще се случи.Само спекулации са .
Виж целия пост
# 318
Новия сезон започва.
Рейтинга от първи епизод

Да нямаш все още конкуренцията на Бахар ,Краля и още не знам кои други сериали бяха във вторник си е един голям Flop за мен с този рейтинг.
Виж целия пост
# 319
Не е зле рейта може и да дръпне , може и да окапе скорострелно .

Каква е тая мода нова и състезание тая година в дизи индустрията и по количество и по възраст ? !
Не съм старомодна, но някои не мога да ги възприема, като случая с Кенан и Афра. Още не се знае дали ще са любовна двойка или могат да се окажат роднини, но щом я пишат, като партньорка....
Но знае ли човек в световното кино има добри и запомнящи се партньорства и сериали и хитови.
Кенен си ги уважавам още от Езел най легандарният сериал и роля в дизи индустрията . Макар да съм забравила доста неща и гледала отдавна . На  Кенан Им . са му спирали сериал и се отнесоха не добре дори го излъгаха за една роля и той с право се обиди и от тогава не е бил на екран . Колежката Афра разбирам защо е приела това е чест и добре за кариерата й а и Онурката знае как да прави бизнес по принцип  и е развързал кесията . Money


Накрая да сложа най нормалната екранна двойка .  Красиви , химични , енергични , млади и прекрасни  и успешнииии. Heart Eyes  С 2 на ''Ешреф Рюя''  стартира на 17 септември по канал Д .
Виж целия пост
# 320
Колежката Афра защо да не приеме? Може например да е интересна роля, да я е заинтригувала историята. Заплатата е добра. Ще снима с добър партньор, добри сценаристи, добри режисьори... Има много причини да приеме. Не на последно място, съгласила се е след дълго увещаване и са чакали да свършат снимките й за Пера. Моля, никой да не подценява Афра и да подхвърля двусмислени коментари. Благодаря!
Виж целия пост
# 321
Ами моето мнение че тези които са в диапазона 30-40 при жените вече си избират проектите ако наистина ще виждат че има потенциал а да не е типчното при почти всички сериали досега драми, изневери любовни триъгълници и важното е да се задържи един цял сезон. При положене че всичко стана толкова скъпо в турската индрустрия и трябва да се издържат от реклами и спонсори трудно жените биха се върнали на екран. Есра, Неслихан, Бурджу, Елчин, Пънар и Берен липсват на екрана, но едва ли ще се върнат за да си тръгнат на 5тия епизод. И не всеки продуцент би могъл да дават такива пари за епизод на които и да е както е в момента.. А повечето даже в момента са на загуба

Колежката Афра защо да не приеме? Може например да е интересна роля, да я е заинтригувала историята. Заплатата е добра. Ще снима с добър партньор, добри сценаристи, добри режисьори... Има много причини да приеме. Не на последно място, съгласила се е след дълго увещаване и са чакали да свършат снимките й за Пера. Моля, никой да не подценява Афра и да подхвърля двусмислени коментари. Благодаря!

Никои нищо лошо не казва. Аз лично мисля че те ще са роднини нищо повече. Аз не съм я гледала и нямам мнение все още. Когато почнат снимки тогава може да се даде мнение. Сега дали ще се хареса или не ще се разбере по-нататък.
Виж целия пост
# 322
Тази година това е мода и тенденция нрави се или не това е
На който не му харесва няма да гледа има и достатъчно стари сериали че и нови които са преведени и играят на еднакви възрасти. Аз само се чудя защо Мурчо не обра толкоз хейт колкото Керем и Кенан например?
Или той е с застраховка?

Бурчин ме заинтригува аз ,че си я и харесвам де ама ама не ги виждам тях ,че и тоя скандал с Таянч ще повлияе мисля дори.
Виж целия пост
# 323
споко и той отнесе хейт. за тях всички са дядовци след като минат 40 години.
Виж целия пост
# 324
споко и той отнесе хейт. за тях всички са дядовци след като минат 40 години.
Жалко ако бях видяла щях да лайкна коментара язък. Всичко живо знае задкулисните игри в Тешко преди време. Simple Smile
Виж целия пост
# 325
Иначе Бурчин едва ли би повлиял този скандал, както се вика това нещо беше за три дни. Таянч ще си намери работа едва ли ще остане без проекти. Въпроса дали това ще стигне до съд и ако дали ще той ще го спечели делото.
Виж целия пост
# 326
Мен честно ме зарадва идването на Йозгюр защото го харесвам от години и така и не можа да се покаже никъде както трябва и му се лепна едно лого Чуждия зет и още си правят носталгия ,но там е разбираемо. Погледнах Модерна жена само заради него ,че предните момци имам алергия към някои.Ами по трудно е може би националния ще му отвори порти ако е от...
Снощната трагедия с Йозгето и Халит колкото пъти попаднах на него ме накара да спра и хаштага.Даже АсЛазите се подиграваха как искал да подържава на Бертан и Рожбин. ;д
Но само това да беше добре ,че Симай се отърва!
Виж целия пост
# 327
Аслазите просто завиждат на Халит и му желаят всичките му проекти да бъдат провал защото заради него техните любимци не са заедно в реалния свят , а тяхните хора са безработни както един път Бертан реши да се прави на важен в туитър.
Симай се отърва, но Халит си прави лошо че наистина се влюбва във всяка негова партьорка. Просто Див трябваше да свърши с един сезон, но не стана и се продълже хейта по Халит.
Виж целия пост
# 328
Какъв скандал е имало  ? Разкажете накратко .

Да се насладиииим на чар , усмивки и харизмаааа . Heart Eyes Двамата са на възраст, но са прекраснииии пу , пу ! Дай боже всеки му да остарява така естествено .

Шербета започва новия трети сезон . Дали ще е последен ?   Като има успех и рейтинг и продуцентите не пускат лесно и изцеждат , както и канала .
Виж целия пост
# 329
Феми, четвърти сезон почва. Фарук и Мелзей искат 200 епизода да правят и ако четвъртия сезон бъде успешен ще бъде сериала с най-много серии за канала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия