Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 43

  • 45 581
  • 723
# 525
Аз съм наистина впечатлена от базата на grown alchemist
Те имат наистина страхотни попадения. Бях купувала нощният им крем, беше страхотен.
Виж целия пост
# 526
Опитайте L’Oréal Infallible 32H Fresh Wear Foundation
https://www.lorealparisusa.com/makeup/face/foundation-makeup/inf … ation-lightweight


^^^ Не е брутално матов, но моята мазна през лятото кожа го харесва повече от баш матовия Лореал:




PS Ако имате мъничко по висок бюджет бих ви препоръчала горещо да погледнете матовият фдт на Фенти!


Питах за спрей, тъй като искам нещо леко което да "смеси" всичко отдолу. Аз не съм и със суха кожа. Този който беше пуснат тук като състав не е за моята кожа.
Съжалявам, тотално се обърках между искането за нещо подхранващо, но да е сетинг спрей и да няма в него неназована съставка Simple Smile

Много благодаря! А достатъчно покривен ли е? Необходим ми е за събитие.
Виж целия пост
# 527
Впечатлена съм от CLARINS Double Serum Foundation! Предвид това, че наистина обожавам серума в същата опаковка, може би не трябваше да имам колебания за фон дьо тена. За мен е изключителен. Много подходящ го намирам за зряла кожа. Според мен е над средно покритие, което не ми е най-важното, защото ползвам предимно такива с по-леко. Изглежда чудесно, но да се има предвид, че таблицата, която дадох по-назад за съответствие на цветовете, може би не е съвсем вярна. Взех си цвят M2N, който по таблицата отговаря на този, който ползвам от Skin Illusion - Organza 108,3 но определено е малко по-различен цвета и може би малко по-тъмен. Утре на светло ще ги сравня, но на лицето така го прецених. В случая за мен не е проблем, добре ми е и единия, и другия цвят. Има приятен лек аромат също и опаковката е красива.
Затова пък не съм толкова впечатлена от PATRICK TA Major Skin Hydra Luxe Skin Perfecting Foundation, цветът 10 Neutral по всички мачове трябваше да ми пасне, но ми е  малко светъл. А и консистенцята някак ми е странна, малко лепкав идва. Ще го пробвам с различни основи, но първото ми впечатление не беше wow, може и да греша. Ще го видя след няколко носения как ще е, за сега толкова.
Виж целия пост
# 528
Утре ще ходя пак до Нотино и зяпах тук ФДТ - отзиви за това? Много еФтино ми се струва, пък да не изпусна далаверата ...

Виж целия пост
# 529
Утре ще ходя пак до Нотино и зяпах тук ФДТ - отзиви за това? Много еФтино ми се струва, пък да не изпусна далаверата ...


Аз имам хубави отзиви за този фон дьо тен. А каква е офертата, в нотино нищо не виждам конкретно за него?
Сега си взех Clarince серумния, но нещо май не е моя, стой ми много силно на лицето, искам нещо по-леко.
Виж целия пост
# 530
В make up е намален, аз за друго ще ходя до Нотино, та исках да го пробвам.
Виж целия пост
# 531
Как пръскате спрея на Д Алба , като последна стъпка ли?

Дами, откъде купувате продукти на дʼ Алба?
Виж целия пост
# 532
Дами, откъде купувате продукти на дʼ Алба?
аз пазарувам от тези
https://bg.iherb.com/search?kw=d%27Alba
https://www.notino.bg/dalba/
https://www.yesstyle.com/en/list.html?q=dAlba&bpt=48
Виж целия пост
# 533
Благодаря за линковете!!! HugHugHug
Виж целия пост
# 534
Много благодаря! А достатъчно покривен ли е? Необходим ми е за събитие.
"Достатъчно покривен" за две различни жени може драматично да се разминава! Този е със средно покритие.

Всеки ФДТ може да се "разреди" със подходящ продукт (серум, лосион, етц), както и да му се увеличи покритието с пудра или консилър.


Утре ще ходя пак до Нотино и зяпах тук ФДТ - отзиви за това? Много еФтино ми се струва, пък да не изпусна далаверата ...
Скрит текст:

Aз не се разбрах с този навремето, въпреки, че от Шисейдо съм имала велики попадения, които са ми в топ 5 на любими ФДТ продукти. Вече не помня какво не му одобрих, съжалявам! Но брандът има добра цветна козметика!
Виж целия пост
# 535
Дами, моля ви, препоръчайте ми добър коректор за околоочната зона, над 45+. Да не подчертава фини линии и бръчки, ценовият клас е без значение. Благодаря много.
Виж целия пост
# 536
Дами, моля ви, препоръчайте ми добър коректор за околоочната зона, над 45+. Да не подчертава фини линии и бръчки, ценовият клас е без значение. Благодаря много.

LA PRAIRIE - NEW Skin Caviar Perfect Concealer - можете да видете ревюто в тубата.
Цифра е обаче

Виж целия пост
# 537
Дами, моля ви, препоръчайте ми добър коректор за околоочната зона, над 45+. Да не подчертава фини линии и бръчки, ценовият клас е без значение. Благодаря много.
От последните ми придобивки мога да дам положителни отзиви за:
Natasha Denona Hy-Glam Concealer
Inglot Under Eye Concealer крем-коректор
Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer - този е по-удачен за лице сякаш, но и под очите стои добре
Face Illuminator All Over Concealer
Виж целия пост
# 538
Показаният Ла Прери е комплект ФДТ с коректор, за това цифрата е значителна. Иначе и двата са ми любими продукти.
Има вариант и само коректор, също горещо препоръчвам.
LA PRAIRIE Skin Caviar Perfect Concealer
Виж целия пост
# 539
Не знам дали сте виждали и клипчета с този крем, ако не сте - вижте. Уникален е!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия