Любители на кучета - 153

  • 22 816
  • 721
# 420
Не се съмнявам, но ако ще ме хапе някой, педпочитам Вачко пред няко кане или ротвайлер.
Виж целия пост
# 421
Еросчето днес става на 8 години,видях във фейса. Да ни е здрав и щастлив дълги години ❤️🎂🍀
Виж целия пост
# 422
Вачето също би оставил спомен, зъби са това.

Няма никаква тяга, завалията..

Виж целия пост
# 423
Вачето ще го поканим на кръчма, ще му сипем една ракия и едно кИфте, да са заети зъбите Simple Smile
Виж целия пост
# 424
Няма нужда да се стига до хапане. Хората са измислили намордниците. Даже и за брахицефални породи има.
Виж целия пост
# 425
Няма нужда да се стига до хапане. Хората са измислили намордниците. Даже и за брахицефални породи има.
Вачето верно си го представих с намордник LaughingLaughingLaughingMask
Виж целия пост
# 426
😅😅 Ако се направи по аналог на изискванията за наземен транспорт в някои градове, Вачко ще е в транспортна чанта, а с намордници ще пътуват по-големите кучаци, които вървят на собствен ход.
Виж целия пост
# 427
Ако видя Вачето ще ти го открадна! Heart Eyes Много в благ. Обещай, като мина през Враца да се видим да го открадна.
Виж целия пост
# 428
И тоалетната ли е дресирана?
 Ако клекне или мъжко припикае в Мола ще замирише ужасно. Малко в чанта едва ли ще създаде проблеми, но с големите как се справят?

Много искам да я вземем с нас в чужбина като ходим при сина ни, но с това лаене някой да не се оплаче и после с тоалетната .
Виж целия пост
# 429
Ако видя Вачето ще ти го открадна! Heart Eyes Много в благ. Обещай, като мина през Враца да се видим да го открадна.

Ама Вачи във Враца ли живее?
Днес ще ходим в Козлодуй, ще мина да проверя дали е лесен за крадене. 😉
Виж целия пост
# 430
И тоалетната ли е дресирана?
 Ако клекне или мъжко припикае в Мола ще замирише ужасно. Малко в чанта едва ли ще създаде проблеми, но с големите как се справят?

Много искам да я вземем с нас в чужбина като ходим при сина ни, но с това лаене някой да не се оплаче и после с тоалетната .
То за съжаление повечето няма как да знаем дали няма да започнат да лаят при усещанията, които ще имат..
Бруно е доста спокоен при пътуване в момента, лежи си и не се обажда, обаче знам ли го в самолета, как ще е, особено като трябва да е в транспортна чанта? Сигурно ще се бори да излезе...Трябва си добра тренировка преди такова пътуване.
Иначе и аз искам да летя с него, сестра ми живеят в Испания и аз обичам да ходя за дълго, а не искам без него 1 месец.
От България, само с Bulgaria Air, има опция за куче, с другите не може.
Виж целия пост
# 431
Не може само с нискотарифните. С останалите можеш до 8 кг в кабината, иначе в товарното.
Виж целия пост
# 432
Нейо на гости на баба и дядо 😃
Скрит текст:
Виж целия пост
# 433
Е, защо ще крадете Вачето? Sad


Виж целия пост
# 434
Само да го понагушкаме и ти го връщаме. 😃
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия