Любители на кучета - 153

  • 22 816
  • 721
# 450
Чесити 4 на прекрасната шишка! Пу, пу много е хубава!
Желая и още дълги години да ръселства щастлива и здрава!
Виж целия пост
# 451
О,неземна Мейпъл❤️
Жива и здрава бъди 💕
Виж целия пост
# 452
Честити 4 на Мейпъл! Да е здрава, чаровна и послушна!
Целувки от другата шишка с дебелото дупИ:

Виж целия пост
# 453
Честити 4 на Мейпъл! Още много по 4 да бяга волно из селският двор!
Виж целия пост
# 454
Ооо, честити 4 на наборката Мейпъл! Да е здрава и с все пълно тумбаче!
Виж целия пост
# 455
ЧРД, Мейпъл! Жива и здрава още 4х4 поне, черпена, гушкана и щастлива 🎂❤️
Виж целия пост
# 456
Честит рожден ден на Мейпъл!
Да е здрава, игрива и много гушкана!
Виж целия пост
# 457
Да е жива и здрава Мейпъл. Дълго да ви радва.
Виж целия пост
# 458
Честита да е рожденичката! Да е здрава, за обич, игри и щастие съм убедена, че ги има. ❤️
Виж целия пост
# 459
И от нас с Лори-нека е жива и здрава Мейпъл!Голяма сладуранка е!Честити 4 годинки,на доброто момиче.
Виж целия пост
# 460
Честити 4 на Мейпъл! Нека е здравичка и поне още 4 по 4 да празнува с най-вкусните торти 🤗
Виж целия пост
# 461
Честит рожден ден, Мейпъл. Много лакомства и игри 🤩.

Ние се прибираме днес и ще си приберем Попи от гледачката. Вчера са я подстригали, та няма да прилича на овчица вече. Нямаме търпение да си я вземем и нагушкаме.
Ето едно рошаво носле от миналата седмица..
Виж целия пост
# 462
Здравей народе! От известно време, моят косматко започна да се цупи на Nexgard spectra.Трябва вече някакви заклинания и маймунджълъци да му правя, за да го изяде. Можете ли да ми препоръчате алтернатива ? Каишки и пипети НЕ вършат работа. Благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 463
Честит рожден ден, Мейпъл. Много лакомства и игри 🤩.

Ние се прибираме днес и ще си приберем Попи от гледачката. Вчера са я подстригали, та няма да прилича на овчица вече. Нямаме търпение да си я вземем и нагушкаме.
Ето едно рошаво носле от миналата седмица..

Честит рожден ден, Мейпъл! Да е здраво и пълно стомахчето и много радост и любов да ви носи!

Това сладко, рошаво мишле е великолепно Yellow Heart
Питам майките на подобни дребосъци, до към 5 кг, случайно да имате опит с чанти за носене, тип раница? Понеже планираме пътуване с кемпера и ще пообикаляме, градове, алпийски пътеки и това нашето рошаво няма да може да издържа на това темпо, иска ми се да мога да го нося в нещо удобно (раница), която да не ми тежи много, сега е 3 кг. Не искам да го оставяме по цял ден само в кемпера, предпочитам да си е с нас.
Гледам някакви такива, но има различни опции и ценови категории:
https://www.emag.bg/ranica-za-kucheta-dishasht-dizajn-vodoustojc … /#reviews-section
Виж целия пост
# 464
ЧРД на Мепълчето! Жива, здрава и много глезена да е!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия