Третиноин /Ретин-А/, Ретиноидна киселина, Ретинол, Ретиноиди -Тема 14

  • 33 212
  • 419
# 120
Ползвам най-различни, но с трета обикновено е този серум.
https://www.stylevana.com/de_DE/rohto-mentholatum-melano-cc-prem … l29521.html?qty=1

За сутрешна употреба, препоръчвам този, но е доста силен.
https://www.stylevana.com/de_DE/benton-vitamin-c-serum-30ml71034.html


Този тоник, винаги имам под ръка и след баня на още влажна кожа нанасям не само на лице но и на тяло.
https://www.stylevana.com/de_DE/missha-vita-c-plus-brightening-t … r-200ml43499.html
Виж целия пост
# 121
Майка ми е в Италия, но не и дават акнелиз. Трябвало рецепта.
Виж целия пост
# 122
Майка ми е в Италия, но не и дават акнелиз. Трябвало рецепта.
Без рецепта го дават само в Турция.
Виж целия пост
# 123
Ясно.. бях чела в темата, че и в Италия става. Жалко, не се подготвих..
Виж целия пост
# 124
Не съм купувала в Италия, от Испания взимам Ретиридес без рецепта, от Германия Диферин с рецепта.
Виж целия пост
# 125
В крайна сметка са дали на майка ми този.
Предполагам е същото по това, което прочетох? Някоя да го е позлвала?

https://beauty.chanhtuoi.com/products/tretinoina-same-en/savoma- … retinoina-same-en
Виж целия пост
# 126
В крайна сметка са дали на майка ми този.
Предполагам е същото по това, което прочетох? Някоя да го е позлвала?

https://beauty.chanhtuoi.com/products/tretinoina-same-en/savoma- … retinoina-same-en
Аз съм го ползвала този , закупен от Италия без рецепта. Много ми хареса - бял е, с пухкава нежна текстура и много щадящ. Сега няма кой да ми го носи и съм с арабския, който също ми харесва.
Виж целия пост
# 127
Здравейте, какви са отзивите за Испанския трет и нужна ли е рецепта или може да се купи и без в Испания разбира се?
Виж целия пост
# 128
Здравейте, какви са отзивите за Испанския трет и нужна ли е рецепта или може да се купи и без в Испания разбира се?

За мен лично е най-добрият, който може да се купи без рецепта. При мен беше първи трет, не помня да съм имала белене или други странични ефекти с него. Ефекта, при всички е различен, но за първи трет го препоръчвам с две ръце. Минете през всички концентрации.
Виж целия пост
# 129
Значи смело да поръчам да ми купят. Предполагам, че ще бъде и различна цената от предлаганите в ОЛХ
Виж целия пост
# 130
20€, беше през април.
Виж целия пост
# 131
Ооо, как го обичам Retirides. Най-добър за мен от всички ползвани третиноини. Жалко, че няма от къде да си го набавям.
Виж целия пост
# 132
Здравейте, ако някой продава 0,25% испански трет Retirides, проявявам интерес Blush Най-накрая реших да пробвам и аз. Досега се лигавих с ретинол на COSRX 0.3 и се надявам да не скоча много с този трет Grinning
Виж целия пост
# 133
Не се притеснявайте,в повечето случаи след ретиноли, трета в ниската концентрация се приема добре. Може би става въпрос за така наречената ретинизация на кожата ( ако правилно го произнасям) което е привикване към групата. След ретиналдехид, трета 0.025 се прие добре при мен.
Виж целия пост
# 134
Здравейте, някой ползва/л ли този серум с ретинол и удачен ли е като за начало или е силен? Цената му е 12-13 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия